Tina: Upragnione łaski

Szczęść Boże. Nowennę pompejańską odmawiam już po raz 14. Jedną z intencji ,była modlitwa o duszę w czyśćcu cierpiące. W tej nowennie przyśnił mi się zmarły wujek ,który stał w kolejce do nieba, przed wielkimi wrotami, był bardzo szczęśliwy,następna nowenna o uwolnienie mnie od złego.
Read More

Kasia: Nowe życie

Szczęść Boże, witam Wszystkich czytających i składających tutaj swoje świadectwa. Na wstępie chcę za nie podziękować, bo są budujące, dają nadzieję i wszystkie mówią właściwie o tym samym – że nie najważniejsze jest, czy otrzymaliśmy to o co prosiliśmy konkretnie, ale to co otrzymaliśmy oprócz tego. Mam na myśli całe morze innych łask od Boga, które Maryja nam przynosi. Do każdego modlącego się różańcem Matka Najświętsza przychodzi, już z nim zostaje i cały czas prowadzi do swego Syna. I to jest najpiękniejsze. Każdy z nas otrzymuje przez jej wstawiennictwo nieopisany wprost pokój w sercu, nadzieję i przede wszystkim zaufanie Bogu Ojcu.
Read More

Agnieszka: Cud Uzdrowienia z raka trzustki

Dziękuję Ci Najukochańsza Matko Boża. Na Maryję zawsze można liczyć, nieustannie wyprasza nam wszelkie łaski, o które prosimy. Przemienia nas i nasze rodziny, życie staje się łatwiejsze i piękniejsze, każdy dzień jest cudem. Modliłam się Nowenną w intencji nieznanej mi czterdziestoparoletniej kobiety, która zachorowała na raka trzustki. Sytuacja była bardzo zła, choroba postępowała bardzo szybko, rozpoczęłam nowennę o uzdrowienie Iwony 3 października, mimo iż od 16 września modliłam się nowenną w mojej własnej intencji o dobrego męża także sami rozumiecie nie chciałam jej przerywać, a z drugiej strony bardzo poruszyła mnie historia chorej kobiety i jej rodziny.
Read More

Kasia: Dwie Nowenny

Szczęść Boże, kolejne dwie nowenny za mną. Pierwszą odmawiałam za dusze czyśćcowe. Módlcie się za te dusze, to bardzo przyjemna modlitwa. Różaniec odmawia się sam.
Read More

Bogusław: To był najlepszy prezent gwiazdkowy!

Przez prawie ostatnie trzy lata byłem bez pracy. Moja rodzina (żona, córka i ja) utrzymywała się jedynie z oszczędności i poborów małżonki. Mimo tego, że żona zarabia dobrze, nasze oszczędności szybko się skończyły. Przez cały ten czas, kiedy pozostawałem bez zatrudnienia, modliłem się do Boga o pomoc, ale pracy nie mogłem znaleźć. Odpowiedziałem na setki ogłoszeń z tak marnym skutkiem, że moja samoocena bardzo spadła i zacząłem poważnie wątpić, czy w ogóle znajdę jeszcze jakiekolwiek zatrudnienie (zbliżam się do 50-ki).
Read More

Monika: Nowenna a małżeństwo

Witam. Mam prawie 32 lata. Od lat jestem mężatką i mamy 8 letnią córeczke. Na informacje o Nowennie trafilam przypadkiem, jak to bywa, podczas szukania pomocy na fprum. Było ciężko zabrac się za Nowennę, praktycznie żadnej nie skończyłam, choc wszystkie były w intencjach mojego małżeństwa, które od lat jest w kryzysie. Dlaczego piszę świadectwo, choc kryzys nie zostal zażegnany? Dlatego, że świadczę o sobie, bo modlitwa dała mi wiele dobrego. Bo zrobiła wiele dobrego u moich rodzicach, bo daje mi siłę, powoduje nawrócenia w rodzinie i sprawia, że pomimo trudów i problemów wciąż razem jesteśmy z mężem i powoli, bardzo powoli naprawiamy małżeństwo, często podczas bólu, krzyków i łez, ale jest to nam potrzebne, bo jak się coś niszczyło przez lata, to przez kilka miesięcy nie ozdrowieje. Wyciszenie i świadomośc, że nie jestem sama, nadzieja na lepszą przyszłośc to dużo, bardzo dużo.

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
AguchaMarzenaMarzenaDariuszApostoł Różańca Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Anusia
Gość
Anusia

Bardzo piękne świadectwo jestem w podobnym wieku! Chcę powiedzieć że mocno Ufaj Mateńce ! Jeżeli ktoś powierzy Jej swoje troski Matuchna na pewno nie opuści tylko dopomoże <3 ! Wierzmy i Ufajmy! Z Panem Bogiem ! 🙂 P.s u mnie w małżeństwie też były burze i prawie by się skończyło nieszczęściem ale Jesteśmy razem mocni w Wierze! 🙂

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

trzeba wierzyć, że będzie dobrze i nie poddawać się!

Dariusz
Gość
Dariusz

potrzeba trwać w Panu i nie ustawać w modlitwie

Marzena
Gość
Marzena

Ja tez przechodze kryzys malzenski juz od ponad roku i zanosze sie z zamiarem odmawiania nowenny bo czytajac o niej napawam sie nadzieja ze mi to pomoze jezeli nie doslownie to chociaz duchowo i doda sil do wslki o rodzine. Prosze wszystkich o wsparcie:)

Marzena
Gość
Marzena

Masz moje wsparcie duchowe.

Agucha
Gość
Agucha

Polecam katolicką wspólnotę Sychar – maja stronę i forum w internecie, kłopoty małżeńskie to ich specjalność.