Bożena: Pan ze Swoją Mateńką zdziałał cuda

Chciałam złożyć świadectwo działania Łaski Bożej w moim życiu. W 2013 roku zachorowałam na nowotwór naczyń limfatycznych ( chłoniak). Rozpoczęłam chemioterapię. Był to bardzo trudny czas , szczególnie po trzech pierwszych chemiach. W tym czasie nastąpiło też - jako efekt uboczny leczenia - porażenie nerwów szczękowych i jak się później okazało - niedowład strun głosowych i problemy z głosem.
Read More

Janusz: Nie wyobrażam sobie dnia bez różańca!

Dzisiaj kończę trzecią już nowennę pompejańską, jutro zaczynam czwartą. Obecnie nie wyobrażam sobie dnia bez różańca. Odmawiam go równolegle z żoną i teściową, chociaż każde z nas modli się w swojej własnej intencji. Na bieżąco wymieniamy się uwagami na ten temat. Jestem przekonany o skuteczności tej modlitwy, gdyż w naszym życiu rodzinnym zachodzą zmiany zgodne z intencjami zanoszonymi w poszczególnych nowennach. Oczywiście, następują one bardzo powoli. Zdaję sobie jednocześnie sprawę, że zły duch nie śpi; wręcz przeciwnie, modlitwa jeszcze bardziej go prowokuje, bo on walczy o nasze dusze. Janusz
Read More

Alicja: Zaręczyny i nawrócenie

Rok po odmówieniu mojej pierwszej nowenny za nawrócenie bliskiej mi osoby, postanowiłam, że tym razem pomodlę się za uwolnienie mnie od działania złego ducha i przemianę na lepsze. Dzisiaj kończę część błagalną nowenny. Żałuję, że nie zaczęłam odmawiać drugiej nowenny zaraz po skończeniu pierwszej.
Read More

Lidia: Moje życie nabralo rumieńców

Bez sensu i celu walesalam sie ulicami duzego,obcego mi miasta.Rowniez bez celu weszlam do sklepu z uzywanymi rzeczami.Nie lubilam tego sklepu -wszystko drogie a przeciez uzywane.Gdzies w kacie stalo pudlo , w ktorym walaly sie nikomu juz dzis niepotrzebne stare obrazki i ramki.Cos znajomego mignelo mi przed oczami i siegnelam...
Read More

Justyna: Nowenna Pompejańska jest nie do odparcia

Chciałam złożyć świadectwo odmówionej przeze mnie Nowenny Pompejańskiej, która ma niesamowitą moc i jest nie do odparcia. Z mężem jesteśmy po ślubie 5 lat, na początku ja jeszcze studiowałam, później chciałam znaleźć dobrą i ciekawą pracę, plany dotyczące macierzyństwa odsunęliśmy na dalszy plan. Chcieliśmy nacieszyć się sobą. Wszyscy nasi znajomi po kolei dzielili się z nami dobrymi nowinami o ciąży, a my cały czas myśleliśmy, że na nas przyjdzie jeszcze czas. Skończyłam studia, znalazłam fajną pracę i postanowiliśmy, że nadszedł czas na nas.
Read More

Marta: Moja modlitwa została wysłuchana

Najukochansza Maryja mateńka nasza wysluchala moich modlitw prosiłam o dom i go otrzymałam za mies i ac się wprowadzamy dziękuję z całego serca największej matce!!! Nigdy nie sądziłam ze różaniec może takich cudów dokonywać!!! Alleluja amen!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Marta: Moja modlitwa została wysłuchana"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ewa
Gość

tak rozanic ma moc.niby kilkanascie koralikow ale jakie daje pole razenia? 😉

nieznajoma
Gość
nieznajoma

A co to znaczy dostałam dom?? Myślałam, ze na to się pracuje? A gdzie dają? To ja też pójdę…

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!