Elzbieta: Dziękuję Królowo Różańca Świętego

Wiem, że niedługo zacznę kolejną nowennę. Cieszę się na samą myśl. Zachęcam wszystkich do zawierzeniu Najświętszej Marii. Ona z miłością prowadzi nas do Boga.
Przeczytaj całość

Jolanta: świadectwo Nowenny Pompejańskiej

Nowenne odmawiam jedna koncze druga zaczynam bo dzieki Tobie moje zycie jest spokojniejsze mam wiecej pogody ducha i odwagi
Przeczytaj całość

Sylwia: dzieciątko pod choinką

Co prawda moja córeczka ma jeszcze mieć przeprowadzonych kilka ewaluacji lekarskich, nie mniej jednak wypadek ten mógł być bardziej tragiczny w skutkach, że aż strach to sobie wyobrazić... Maryja nas ochroniła.
Przeczytaj całość

Grzegorz: Pielgrzymka

Od kilku a może kilkunastu lat, miałem marzenie aby raz w życiu pojechać do Lourdes, gdzie Matka Boska objawiła się św. Bernadecie Soubirous. Ok. 3 m-cy przed wyjazdem modliłem się w tej intencji Nowenną Pompejańską. Istniejąca przy naszej parafii od 10 lat wspólnota pielgrzymkowo- misyjna zorganizowała w tym roku pielgrzymkę do...
Przeczytaj całość

Teresa: najlepiej rozumie nas Matka Boża

Dziękuje wszystkim za świadectwa które składacie na tej stronie, naprawdę pomagaj w chwilach trudnych. Rok temu 11 marca 2013r. po raz pierwszy zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejską, odmawiałam ją przez cały rok i będę odmawiać ile mi sił starczy. Odmawiam już 7 Nowennę Pompejską i mimo niespełnionych próśb dalej wierze w...
Przeczytaj całość

Maria: Królowa Różańca Świętego wysłuchała mojej modlitwy

Pragnę podzielić się z Wami wielką radością, wysłuchania mej modlitwy nowenną pompejańską zanoszonej do NMP Królowej Różańca Świętego. Otóż w sytuacji można powiedzieć beznadziejnej; córka straciła pracę i zięć bez pracy w dodatku córka w stanie błogosławionym, podejmuję modlitwę nowenna pompejańską. W 10 dniu jej odmawiania dzwoni córka z wiadomością ,że zięć ma pracę ,na razie na próbę. W ostatnim dniu drugiej nowenny błagalnej wiadomość ,że szef podpisał z nim umowę o pracę, kończę odmawianie części błagalnej i następna radosna wiadomość, córka dostaje pracę. Bogu niech będą dzięki i Najświętszej Dziewicy Pompejańskiej za Święty Różaniec i za łaski hojnie rozdawane dla tych co odprawiają nowennę pompejańską!
Obecnie odmawiam nowennę po raz drugi, tym razem o zdrowie duszy i ciała dla siebie, już rozpoczęłam jej część dziękczynną i jestem zaskoczona
łaskami ,które otrzymuje. Ufam, że Królowa Różańcowa spełni do końca wszystkie moje prośby. Odmawiajcie różaniec a Matka Najświętsza na pewno wysłucha i wspomoże! Dziękuję NMP za wszystkie łaski i opiekę jaką mnie i moją rodzinę zawsze otaczała i wszystko jej zawierzam.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Maria: Królowa Różańca Świętego wysłuchała mojej modlitwy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa
Gość

Piękne . Nie wiem kiedy moje będą prośby wysłuchane.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Piękne świadectwo aż łza mi się zakrecils.odmawiam kolejna nowennę za dobrą pracę i nic. Muszę męczyć się w obecnej i psychicznie wyniszczam się. Ciekawe czemu MATECZKA MNIE NIE WYSLUCHUJE. Czytając takie świadectwo trochę mam nadzieje.

Aneta
Gość

Agnieszka, ja wczoraj rozpoczęłam drugi raz n.p. w tej samej intencji – łaski pracy. To naprawdę ostatnia moja deska ratunku. W mojej sytuacji tylko cud może mi pomóc…

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Aneta oby Mateczka ci pomogla.ja juz który raz odmawiam nie pamiętam. Widocznie nie czas lub nie zasłużyłam sobie. Też cud tylko może mi pomóc

Aneta
Gość

Agnieszka, cuda się zdarzają i musimy w to z całego serca uwierzyć.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Aneta a jak siężko jest uwierzyć do końca,i nie ma się siły już czekać , prosić.

Anna
Gość

Dziewczyny, o jakąkolwiek pracę teraz ciężko, a co dopiero dobrą. A co robicie, żeby coś sobie znaleźć? Czy tylko się modlicie? Może głupie pytanie, ale może ktoś podsunie Wam jakiś pomysł na szukanie.

lulu
Gość
Ja słyszałam o takiej strategi szukania pracy, że wybierasz firmę w której chcesz pracować, dział lub stanowisko, szukasz osoby w tej firmie decydującej o zatrudnieniu i do tej osoby pisze się LM imiennie i że trzeba pisać w takiej formie co ten dział i ta firma będzie z tego mieć że cie zatrudni, bardziej bezpośrednio i konkretnie. I że jeszcze ważne jest że trzeba podawać przykłady, np. jestem samodzielny bo gdzieś tam na jakimś tam stanowisku robiłem wszytko sam i mi to szło, albo że jestem kreatywny bo w takiej tam sytuacji wymyśliłem takie rozwiązanie. Podobnie jak się pisze jaki… Czytaj więcej »
Ala
Gość

Lulu, masz wielką rację. CV to przezytek już od dawna. m.in. dlatego, że czytanie ich to też praca na którą większość decydentów nie ma czasu. a że piszą tam bzdury? to też pewne, znam wiele takich przypadków jak wspólniczka w firmie. mnóstwo czasu straciliśmy na osoby, które nie tylko pisały cv ale też miały o sobie wiele danych w internecie nawet na wikipedii, w praktyce okazywali się prawie bezużyteczni.

Aneta
Gość

Ania, wysyłam CV gdzie tylko mogę, nie tylko do firm, które dają ogłoszenia, ale do wszystkich, które przychodzą mi do głowy. Znajomi wiedzą i starają się pomóc w poszukiwaniu pracy.
Wysyłam CV i wspieram się modlitwą, bo inaczej zwariowałabym na 100%.

Dorota
Gość
Dorota

Jest taka strona „opieka nad starszymi” tam jest zawsze praca w kraju jak i za granicą, ale nie każdy może temu podołać.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!