Ewelina: O uzdrowienie męża z nałogu

Obecnie modlę się o zdrowie duszy i ciała dla mojego męża ,by przezwyciezyl nałóg nikotynowy.
Przeczytaj całość

Anna: Nowenna o nawrócenie mojego chłopaka

Odmówiłam już kilka NP w intencji chłopaka, mamy,o dobrego męża, za chłopaka z sąsiedniej miejscowości chorego na raka a teraz znowu odmawiam za mojego chłopaka o jego nawrócenie.
Przeczytaj całość

A.: Egzamin na prawo jazdy

Właśnie jestem w trakcie odmawiania swojej drugiej nowenny pompejańskiej. Ofiarowałam ją Panu Bogu w intencji zdania egzaminu na prawo jazdy. Nigdy nie czułam, że jestem fatalnym kierowcą, mimo tego, że popełniałam błędy, moi instruktorzy dosyć często mnie chwalili. Przed nowenną podchodziłam do egzaminów o własnych siłach, myślałam, że pewnie uda mi się zdać prędko, więc po co będę rozpoczynać 54- dniową nowennę? Jednak tak się nie stało. Jestem osobą dość ambitną i każda porażka zapisywała się głęboko w moim sercu. Postanowiłam rozpocząć nowennę w tej właśnie intencji.
Przeczytaj całość

N: Maryja wstawiła się za mną u Boga, zdałam!

Wtedy odkryłam siłę jaką daję ta nowenna. Prosiłam w niej właśnie o jej zdrowie, ale też o zdanie prawa jazdy. Bardzo zależało mi na zdaniu egzaminu jednak bez skutku za każdym razem to samo, ogromny stres, nadzieja, a później kolejne rozczarowanie.
Przeczytaj całość

Ewa: zawsze to o co prosiłam, zostało wysłuchane

Jestem w trakcie odmawiania chyba już z 5 nowenny z kolei...chyba, ponieważ po skończeniu pierwszej, nie potrafiłam przestać odruchowo powtarzać kolejnych "zdrowasiek" w wolnych chwilach w ciągu dnia. I to był jeden z cudów, jakie doświadczyłam podczas odmawiania Nowenny. Uzależnienie się od niej ale i szacunek do Różańca, który kiedyś...
Przeczytaj całość

Marek: podziękowanie za łaski uzyskane

Maryjo z Pompei dziękuję za wysłuchanie mojej prośby i dwie kolejne nowenny zakończyły pozytywnie dwie ważne sprawy. Maryjo dziękuję

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Marek: podziękowanie za łaski uzyskane"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Janek
Gość

Chwała Bogu. Maryja nigdy nie zawodzi

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!