Daga: Zdroje łask

Kochani, dziś zakończyłam odmawiać pierwszą nowennę pompejańską i już wiem, że nie będzie ona ostatnią. Moja prośba była rozległa, choć dotyczyła konkretnej osoby- Narzeczonego. Wszystko u Nas dobrze, jesteśmy razem, bardzo się kochamy i wspieramy.
Przeczytaj całość

Bartek: Otrzymane łaski i oczekiwanie na tą najważniejszą

Szczęść Boże. Chcę się podzielić świadectwem i otrzymanymi łaskami. Teraz jestem już w trakcie odnawiania drugiej nowenny o pomoc w uratowaniu mojego małżeństwa. Mimo że przy pierwszej nowennie i do dnia dzisiejszego moje małżeństwo jest pod znakiem zapytania bo żona dalej twierdzi, że chce rozwodu że mnie już nie kocha to dziękuję Maryi za otrzymane łaski których tak wiele otrzymałem.
Przeczytaj całość

Lilia: Uzdrowienie wnuka

Szczęść Boże. 29 sierpnia odmówiłam Nowennę Pompejańską, 30 sierpnia dowiedziałam się, że wnuk jest zdrowy. Prosiłam Matkę Najświętszą o uzdrowienie wnuka, który miał w główce wodę i kamicę nerek.
Przeczytaj całość

Kornelia: Ta modlitwa pogłębiła moją wiarę

Właśnie skończyłam odmawiać czwartą nowennę pompejańską. Dwie pierwsze były o nawrócenie bliskich mi osób, trzecia i czwarta o drugą połówkę dla brata i dla mnie. Wcześniej różaniec był dla mnie długą, nudną modlitwą. Obecnie odmówienie różańca to nie jest dla mnie kłopot. Ta modlitwa pogłębiła moją wiarę. Przeczytaj Kornelia: Ta...
Przeczytaj całość

Ewa: Ty się tym zajmij…

I ja chcę podzielić się z Wami łaskami, których doświadczyłam modląc się Nowenną Pompejańską. O Nowennie dowiedziałam się od koleżanek na pielgrzymce. Jak większości z nas wydawało mi się,że jest to modlitwa wymagająca poświęcenia dużej ilości czasu ,myślałam nie da rady...Przeczytaj Ewa: Ty się tym zajmij…
Przeczytaj całość

Marek: moja nowenna

Wcześniej modliłem się na różańcu ale często brakowało mi dnia by skończyć jeden, więc nie brałem nawet pod uwagę, że będę odmawiał nowennę. Wtedy wydarzyło się w pracy coś co sprawiło że rozpocząłem jej odmawianie widząc w Matce Bożej moją jedyną nadzieję. I nagle już z pierwszym dniem nowenny znajduję czas na odmówienie trzech części różańca i to w nieporównywalnie większym skupieniu. Mało tego , dzieją się „dziwne” rzeczy – sytuacje które utwierdzają mnie w przekonaniu, że jestem na dobrej drodze. Modlitwa sprawia, że oprócz wysłuchania przez Matkę Bożą mojej intencji otrzymuję wiele innych łask. Zaczynam – tak mi się wydaje – odkrywać dopiero sens modlitwy różańcowej, która staje się wyczekiwaną chwilą.
Moją pierwszą nowennę zakończyłem 31.10 i od następnego dnia zacząłem nową, gdyż chyba nie wyobrażam już sobie dnia bez niej, bez rozmowy z Matką Najświętszą ( chociaż moja modlitwa nie jest doskonała ).
Wszystkim którzy się wahają, że nie dadzą rady mówię by zaufali Matce Bożej. Zacznijcie modlitwę i o nic się już nie martwcie.
Królowo Różańca Świętego dziękuję Ci za pomoc i proszę Módl się za mną.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Marek: moja nowenna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
a
Gość

Nie mam czasu i siły szukać i łamać sobie głowę nad logiką tego forum, więc po prostu spytam w nadziei, że bywają tu jacyś moderatorzy: nie widzę wyeksponowanych żadnych informacji, jak mogę zostawić swoje świadectwo o NP. Być może gdzieś są ukryte ;), ale tak po prostu „zostaw świadectwo” nie znalazłam. Proszę moderatorów o odpowiedź na zostawionego maila. Dodam, że nie mam kont na portalach społecznościowych i w ogóle jestem przeciwniczką rejestrowania się gdziekolwiek. Pod „kontakt” spodziewałam się jakiegoś maila, gdzie mogłabym przesłać parę zdań, ale okazuje się, że zawiodła mnie moja logika 🙂
Pozdrawiam bywalców. Pokój!

Marek (adm.)
Admin

Po prawej, ramka: „Twoje świadectwo”… Treść świadectwa wklejamy w wiadomości (formularzu kontaktowym).

krzyś
Gość
krzyś

Witam serdecznie
Chciałbym się skontaktować z Adminem Markiem.
Czy jest to możliwe? a jeśli tak to w jaki sposób
od dawna śledzę wpisy na forum nowenny i tak się ułożyło w moim życiu że potrafię niektórym z nich pomóc w ich problemach ale rozmowa ściśle prywatna nie jest na całe forum szczegóły jak Pan zgodzi się porozmawiać . krzyś

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!