Marek: moja nowenna

Wcześniej modliłem się na różańcu ale często brakowało mi dnia by skończyć jeden, więc nie brałem nawet pod uwagę, że będę odmawiał nowennę. Wtedy wydarzyło się w pracy coś co sprawiło że rozpocząłem jej odmawianie widząc w Matce Bożej moją jedyną nadzieję. I nagle już z pierwszym dniem nowenny znajduję czas na odmówienie trzech części różańca i to w nieporównywalnie większym skupieniu. Mało tego , dzieją się „dziwne” rzeczy – sytuacje które utwierdzają mnie w przekonaniu, że jestem na dobrej drodze. Modlitwa sprawia, że oprócz wysłuchania przez Matkę Bożą mojej intencji otrzymuję wiele innych łask. Zaczynam – tak mi się wydaje – odkrywać dopiero sens modlitwy różańcowej, która staje się wyczekiwaną chwilą.
Moją pierwszą nowennę zakończyłem 31.10 i od następnego dnia zacząłem nową, gdyż chyba nie wyobrażam już sobie dnia bez niej, bez rozmowy z Matką Najświętszą ( chociaż moja modlitwa nie jest doskonała ).
Wszystkim którzy się wahają, że nie dadzą rady mówię by zaufali Matce Bożej. Zacznijcie modlitwę i o nic się już nie martwcie.
Królowo Różańca Świętego dziękuję Ci za pomoc i proszę Módl się za mną.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Marek: moja nowenna"

Powiadom o
avatar
a
Gość

Nie mam czasu i siły szukać i łamać sobie głowę nad logiką tego forum, więc po prostu spytam w nadziei, że bywają tu jacyś moderatorzy: nie widzę wyeksponowanych żadnych informacji, jak mogę zostawić swoje świadectwo o NP. Być może gdzieś są ukryte ;), ale tak po prostu „zostaw świadectwo” nie znalazłam. Proszę moderatorów o odpowiedź na zostawionego maila. Dodam, że nie mam kont na portalach społecznościowych i w ogóle jestem przeciwniczką rejestrowania się gdziekolwiek. Pod „kontakt” spodziewałam się jakiegoś maila, gdzie mogłabym przesłać parę zdań, ale okazuje się, że zawiodła mnie moja logika 🙂
Pozdrawiam bywalców. Pokój!

Marek (adm.)
Admin

Po prawej, ramka: „Twoje świadectwo”… Treść świadectwa wklejamy w wiadomości (formularzu kontaktowym).

krzyś
Gość
krzyś

Witam serdecznie
Chciałbym się skontaktować z Adminem Markiem.
Czy jest to możliwe? a jeśli tak to w jaki sposób
od dawna śledzę wpisy na forum nowenny i tak się ułożyło w moim życiu że potrafię niektórym z nich pomóc w ich problemach ale rozmowa ściśle prywatna nie jest na całe forum szczegóły jak Pan zgodzi się porozmawiać . krzyś

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij