Anna: Wytrwale modliłam się

Zawsze miałam trudności z indywidualną modlitwą na różańcu.
Read More

Daria: Natychmiastowa interwencja Matki Bożej – nawrócenie

Kochani, pragnę zapewnić wszystkich swoim świadectwem, że Maryja chce udzielać i udziela niezliczonych łask, sprawia rzeczy niemożliwe, trzeba tylko oddać się jej opiece i powierzyć jej swoje intencje. Zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny i życzę dużo wiary i wytrwałości.
Read More

Ola: Prośba o związek z konkretną osobą

Myślę że dzięki tym słowom przekonałam się jak ważna jest wola Ojca. Po raz kolejny zobaczyłam że Pan Bóg pragnie naszego dobra. Dostrzegłam to dzięki Matce Bożej
Read More

Monika: Dziękuję Matce Bożej za uwolnienie od paskudnego uczucia zazdrości !

Odczuwałam zazdrość o wsparcie duchowe. Pewna osoba w rodzinie miała kłopoty i wszyscy jej pomagali. A mnie nie. Tak jakbym nie zasłużyła na wsparcie.
Read More

Bogna: łaski w rodzinie

Nowenne Pompejanska odmawiam juz 37 dzien, na poczatku nie umialam nawet odmawiac rozanca, wiec naucztylam sie z internetu, Nowenne odmawiam w intencji Syna,ktory czesto pil i widzialam, ze sie w tym nalogu zatraca, pomimo ze chcial z niego wyjsc jednak coraz czesciej sie zdarzaly okazje i juz nawet nie probowal...
Read More

Magdalena: praca

Chcę podziękować Matce Bożej z Pompejów i podzielić sie z wszystkimi otrzymana łaską. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam sie podczas obchodzenia śród do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i trochę zwlekałam z rozpoczęciem nowenny, chyba nie do końca chciałam wierzyć w jej moc. A w moim życiu mimo, że mam wspaniałą rodzinę i wychowuję dwóch synków ciągle brakowało mi pracy, by poczuć sie choć trochę dowartościowaną, wiedzieć ze coś w życiu mogę dać z siebie innym. Choć nikomu z najbliższych nic nie mówiłam bardzo przeżywałam tą sytuację psychicznie. Jestem osobą po studniach i trzy lata pozostawałam już bez pracy. Wiedziałam, że jak nie zdarzy się jakiś cud by móc się realizować zawodowo i pogodzić to z wychowywaniem dzieci to sama na pewno jej nigdy nie znajdę. Gorąco modliłam się modlitwą różańcową i prosiłam Maryję o to co wydawało mi sie nie możliwe. W ostatnie dni części dziękczynnej zadzwoniła do mnie pani gdzie jeszcze przed kilkoma laty składałam CV. Bałam się podjąć ostateczną decyzje z rożnych powodów, ale prosiłam cały czas Maryję o pomoc i wstawiennictwo. Do pracy poszłam pierwszy raz 16.09 w ostatni dzień nowenny. To ogromna łaska!!! Dziękuje za nią i dalej modlę się o dalszą opiekę modlitwą różańcową. Teraz wiem, że potrafi ona zdziałać cuda!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Magdalena: praca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ioanna
Gość
Ioanna

Magdaleno,ciesze sie bardzo za Ciebie.Tak,Nasza Mamusia czyni cuda, tylko zaufac.

Gosia
Gość

Cuda czyni Bóg za wstawiennictwem Maryi.

Paula
Gość

Magdalenko ja mam taką samą sytuację kilka lat temu skończyłam studia, wychowuję córkę, a pracy jakoś nie widać. Mimo, że też chciałabym móc dać coś z siebie i dowartościować się. CV wysyłałam setki , dzwoniłam i nic. Teraz też odmawiam NP ale w innej intencji. Myślę że może na mnie jeszcze nie przyszedł czas. Bardzo się cieszę Twoim szczęściem – niech Ci Matka Różańcowa błogosławi ;))

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!