Ewa: Moja pierwsza nowenna pompejańska

Świadectwo to piszę już dwa lata po odmówieniu nowenny. Moją intencją była zmiana pracy na taką w dużym mieście. Pragnęłam rozpocząć samodzielne życie z dala od domu rodzinnego, ze względu na trudne dla mnie relacje.
Read More

Barbara: Moje pierwsze świadectwo

Pragnę złożyć moje 1 świadectwo .Jestem w trakcie odmawiania 2 nowenny .1 była w intencji córki o dary duchowe, powrót jej do sakramentów swietych . Dla mnie był to cudowny czas łaski i wiary w opiekę Najswietszej Panienki .
Read More

Agnieszka: Uzdrowienie relacji w małżeństwie

Wszystkim wątpiącym polecam spróbować dać się prowadzić Matce Najświętszej, gdyż dzięki Jej kochającemu sercu mamy prawdziwą szansę na dotarcie do serca Pana Jezusa.
Read More

Joanna: usłyszałam w duszy głos Matki Najświętszej

Wiedziałam, byłam przekonana, że wszystko się ułoży że będzie dobrze. Następnego dnia Bartek nie miał już temperatury, a lekarz po dokładnym badaniu stwierdził, że to tylko przeziębienie. Ja dziękując Bogu i Najświętszej Panience odmówiłam do końca całą nowennę pompejańską, a moje wnuki - cała trójka przystąpiła 17 maja 2015 roku do Pierwszej Komunii Świętej.
Read More

Marta: Zostałam wyleczona z alergii

atko Boska z Pompejów Ty wiesz że czekam jeszcze na spełnienie moich intencji.
Read More

Magdalena: Dziękuję Ci Matko Boża za pomoc!

Od kwietnia br.leczę się onkologicznie.Nic mnie nigdy wcześniej nie bolało.Rak płuc nie boli.Na pierwszej wizycie 15 kwietnia lekarz oznajmił wprost-„Guz nie jest operacyjny.Stan zaawansowany.Liczne drobne guzki przerzuty.Chemioterapia.Ja cię nie wyleczę…” W myśli odpowiedziałam mu-„ty może nie ale Matka Boska mnie wyleczy.” Nie znałam wtedy Nowenny Pompejańskiej.Opowiedziała mi o tej modlitwie znajoma zakonnica a potem przyjaciółka Anna.Zaczęłam odmawiać razem z mamà w połowie maja.Najbliżsi też odmawiali w mojej intencji.I zaczęły dziać się cuda- znajomi więcej się modlili, bratowa przystàpiła do spowiedzi św. (kilka lat nie była), ja otrzymałam łaskę uwolnienia od osoby, która mnie zniewalała od 4 lat.Po odmówieniu trzeciej całej Nowenny okazało się po badaniu tomografii, że przerzuty zniknęły!!! Maryjo! Panie Jezu! Dziękuję! Zaczęłam kolejny Nowennę – w intencji mojego całkowitego uzdrowienia.Chwała Panu i Maryi!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
KasiaAniazuzamariaAleksjaGosia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Pati
Gość
Pati

dziękuję za te wspaniałe świadectwa:)

Gosia
Gość
Gosia

Polakalam sie…moc Matki Boskiej jest nieoceniona..zycze szybkiego powrotu do zdrowia 😉

Aleksja
Gość
Aleksja

Głęboko wierzę, ale takie świadectwa jeszcze bardziej pogłębiają moją wiarę w cudowną moc Matki.

zuzamaria
Gość
zuzamaria

Chwała Maryi ! Angażujmy innych w nasze modlitwy, im więcej nas trwa w modlitwie tym większe efekty 🙂

Ania
Gość
Ania

Dziekuję Pani za piekne świadectwo, kocham Cie Matko Różańcowa, proszę pomóz i w mojej skromnej intencji….

Kasia
Gość
Kasia

Odmawiam Nowennę od 1 stycznia w intencji mojego Taty, który cierpi na raka płuc – są już przerzuty, przechodzi chemioterapię paliatywną… Mam nadzieję, że Matka Różańcowa uratuje mojego Tatę, który ma tylko 46 lat…