Patrycja: Upragniony powrot

Swoja nowenna rozpoczelam 6maja. Powodem bylo odejscie mojego chlopaka , bylo tez troche mojej winy w tym , probowalam mu wszystko wytlumaczyc ale nie moglam nic poradzic bo on juz mi nie ufal.
Przeczytaj całość

Emila: Często niedostrzegane łaski

Nie pamiętam, którą z kolei nowennę odmawiam. Prosiłam Matkę o pracę dla starszego syna, o łaski dla niego. Praca nie jest szczytem marzeń, ale jest. 11 XI kończę kolejną nowennę w intencji znalezienia przez Matkę żony dla syna. On wiele kiedyś wycierpiał z powodu utraconej miłości (nie oceniam broń Boże...
Przeczytaj całość

Anna: zdrowie syna

Syn od przeszło 2 lat ma zdiagnozowaną poważną chorobę jelit. Pierwszy rzut choroby w 2013 roku został opanowany dość szybko (modliłam się o uzdrowienie m.in. nowenną pompejańską). Stan zdrowia syna wydawał się dość dobry, jednak wiosną tego roku nastąpiło załamanie. W czerwcu diagnoza była jednoznaczna- ciężki nawrót choroby. Przeczytaj Anna:...
Przeczytaj całość

Kinga: Głęboko wierzę, że miłość powróci..

Było naprawdę miło, a ja upewniłam się jeszcze bardziej, że Matka Boża tak jak obiecała, nie opuszcza nas i spełni każdą prośbę, o którą będziemy prosić z wielką wiarą.
Przeczytaj całość

Aleksandra: Nawrócenie męża, jego zerwanie z nałogiem i uzdrowienia małżeństwa

Pragnę podzielić się z Wami moim świadectwem. Odmówiłam już trzy nowenny pompejańskie i każda z nich została wysłuchana. Przed paroma laty moje małżeństwo przechodziło kryzys. Mąż był człowiekiem słabo wierzącym, w ogóle się nie modlił, nie przystępował do sakramentów świętych i nie chodził do kościoła na msze. W dodatku wpadł z nałóg alkoholizmu.Przeczytaj Aleksandra: Nawrócenie męża, jego...
Przeczytaj całość

Krzysztof: Działka

Moje świadectwo jak również otrzymana łaska jest trochę nietypowa. Od kilkunastu lat moja rodzina posiadała działkę która z biegiem lat stawała się kawałkiem zarośniętego lasu. Od kilku lat usiłowaliśmy ją sprzedać jednak jej stan odstraszał potencjalnych nabywców. Każdy kto tylko ją zobaczył natychmiast rezygnował. Prosiłem Najświętszą Maryję aby pomogła nam ze sprzedażą tej ziemi.Pod koniec odmawiania nowenny zadzwonił telefon i znalazła się zainteresowana osoba jednak do kupna nie doszło. Minęło kilka miesięcy i nagle drugi człowiek dzwoni i mówi że on koniecznie chce kupić ten grunt. Tak też się stało kupił naszą działkę. Dla mnie jest to cud dzięki naszej ukochanej Matce w niebie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Krzysztof: Działka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
anika
Gość

Dla Cudownej nie ma działek nie.do.sprzedania:-)) Z.panem Bogiem.

topola
Gość
topola
Ja miałem bardzo podobny przypadek. Nasze działki były dosyć wąskie, miały 19 i pół metra, co odstraszało potencjalnych nabywców. Choć modliłem się, z upływem tygodni i miesięcy coraz bardziej traciliśmy nadzieję na udaną transakcję. Sprzedaż całkowicie nas zaskoczyła. Wziąłem jeden dzień urlopu aby załatwić jakieś swoje sprawy i tego dnia, znienacka, przyjechali klienci. Choć z upływem czasu obniżaliśmy cenę, oni znali pierwszą wyższą cenę którą zgodzili się zapłacić. Kupili od razu dwie działki, wpłacając nam bardzo duży zadatek w gotówce. Bardzo potrzebowaliśmy tych pieniędzy i już po raz kolejny Najświętsza Maria Niepokalana objawiła nam swoją mądrość i miłosierdzie. Królowo różańca… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!