Agnieszka: Maryja wskazała mi drogę

Piszę to świadectwo dziękując Bogu oraz Maryi za wszystkie łaski, a jest ich wiele. 15 dni temu zaczęłam Nowennę Pompejańską w intencji za dusze w czyśćcu cierpiące prosząc je o wstawiennictwo w moich sprawach. Pół mojego życia byłam związana z okultyzmem i bioenergoterapią; choć w tym czasie chodziłam do Kościoła, ale to dotyczyło głównie tradycji - bo rodzice, bo dziadkowie.
Read More

Kasia: Dziękuję Ci ukochana Maryjo, ze czuwasz nade mną.

Dziekuje Ci ukochana Maryjo, ze czuwasz nade mna. Kocham Cie i mam nadzieje, ze dzieki Tobie staje sie lepszym czlowiekiem.
Read More

G: To było coś niesamowitego. Bóg mi pomógł !

Jestem kobietą, mam 19 lat. To moja pierwsza nowenna, jestem już po pierwszej części. moja intencja jeszcze się nie spełniła ale szczerze wierzę w to, że Pan Bóg wie co robi.
Read More

Paweł: Moje świadectwo wiary

Od zawsze byłem osobą religijną, modlę się więcej niż dwa razy dziennie, rozmawiam z Bogiem i całkowicie na nim polegam, no ale co chcę powiedzieć... Zawsze starałem się żyć przy Bogu, rodzina na ogół jest religijna. Przez długi czas modliłem się krótko dwa razy dziennie lub raz, aż do 25. marca 2014, kiedy podjąłem modlitwę za dziecko poczęte - dziesiątek codziennie. Początkowo wydawało mi się to dużo, ale jak skończyłem to zacząłem się interesować innymi, ciekawymi modlitwami. W 2014 zakochałem się i podjąłem w tej intencji pierwszą Nowennę Pompejańską.
Read More

Maria: Przekraczanie własnych ograniczeń

Witam wszystkich czytających, Mijały godziny, dni, tygodnie a moja dusza wołała do Pana o pomoc w zrozumieniu wewnętrznych rozterek, wołała o cud miłości w moim samotnym życiu o uzdrowienie. Umęczona kolejnym dniem napisałam do koleżanki, starej znajomej co u niej.
Read More

Krzysztof: Działka

Moje świadectwo jak również otrzymana łaska jest trochę nietypowa. Od kilkunastu lat moja rodzina posiadała działkę która z biegiem lat stawała się kawałkiem zarośniętego lasu. Od kilku lat usiłowaliśmy ją sprzedać jednak jej stan odstraszał potencjalnych nabywców. Każdy kto tylko ją zobaczył natychmiast rezygnował. Prosiłem Najświętszą Maryję aby pomogła nam ze sprzedażą tej ziemi.Pod koniec odmawiania nowenny zadzwonił telefon i znalazła się zainteresowana osoba jednak do kupna nie doszło. Minęło kilka miesięcy i nagle drugi człowiek dzwoni i mówi że on koniecznie chce kupić ten grunt. Tak też się stało kupił naszą działkę. Dla mnie jest to cud dzięki naszej ukochanej Matce w niebie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Krzysztof: Działka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
anika
Gość

Dla Cudownej nie ma działek nie.do.sprzedania:-)) Z.panem Bogiem.

topola
Gość
topola
Ja miałem bardzo podobny przypadek. Nasze działki były dosyć wąskie, miały 19 i pół metra, co odstraszało potencjalnych nabywców. Choć modliłem się, z upływem tygodni i miesięcy coraz bardziej traciliśmy nadzieję na udaną transakcję. Sprzedaż całkowicie nas zaskoczyła. Wziąłem jeden dzień urlopu aby załatwić jakieś swoje sprawy i tego dnia, znienacka, przyjechali klienci. Choć z upływem czasu obniżaliśmy cenę, oni znali pierwszą wyższą cenę którą zgodzili się zapłacić. Kupili od razu dwie działki, wpłacając nam bardzo duży zadatek w gotówce. Bardzo potrzebowaliśmy tych pieniędzy i już po raz kolejny Najświętsza Maria Niepokalana objawiła nam swoją mądrość i miłosierdzie. Królowo różańca… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!