Arkadi: Prezent z Nieba

Witam Wszystkich,Chcialbym zlozyc swiadectwo W Grudniu odmowilem Nowenne Pompejajska o znalezienie dobrej zony.Po odmowieniu nowenny modlilem sie tagze Nowenna do Matki rozwiazujacej wezly modlilem sie i czekalem....mnialem juz mysli ze nie znajde kobiety bylem smutny i zrozpaczony ze jestem skazany na samotnosc
Przeczytaj całość

Małgorzata: Mój syn wraca do życia

Widzę jak pojawia się uśmiech na jego twarzy, od kilku miesięcy nie bierze narkotyków, od kilku tygodni nie pije alkoholu , a na szyi nosi medalik.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Błagam MARYJO

Witajcie kochani właśnie błagam w Nowennie o zdrowie dla pięknej Alicji.Dziewczynka ma 13 lat i chorobę nowotworową.Proszę ludzi dobrego serca niech Wasza kolejna intencja NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ będzie za Alę o zdrowie dla niej.Matusiu, wiem że jesteś, błagam cię o łaskę zdrowia dla Ali.Dziękuję Wszystkim za wszystko.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Wysłuchanie modlitwy

Dopiero w 2015 roku zaczęło się przejaśniać, nowe zlecenia, pieniądze pojawiające się nagle .I tak już dwa lata trwam i wierzę, że ta modlitwa ma ogromną moc.
Przeczytaj całość

Barbara: Dziękuję za nawracanie mojego męża

Matko Boska Pompejańska dziękuję ci za wysłuchane prośby otrzymane łaski . Nie ma potężniejszej broni jak różaniec i nigdy nie będzie. Dziękuję za nawracanie mojego męża. Wierzę że kiedyś mój mąż się nawròci dziękuję Ci już za to Matko.Dziękuję Ci Matko za czyste serce i myśli dla nas za uratowanie naszego mamałżeństwa za odsunięcie kochanki i osób które zagrażają naszemu małżeństwu za za łaski potrzebne dla nas i miłość mego męża do mnie i naszego dziecka za wszystkie łaski jakie otrzymała moja rodzina.
Przeczytaj całość

Krysia: Modle się o zdrowie córki

Różaniec odmawiam codziennie od dawna,ale o Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przypadkowo.W kwietniu moja córka zachorowała na białaczke.Zaczęłam się modlić gorliwie o jej zdrowie do Matki Bożej.Przypadkowo na stronie internetoerj znalazłam informacje o Nowennie i mszy w Pompejach.Zaczęłam odmawiać nowennę.Modliłam się ,płakałam i błagałam Matke o opieke nad córką i pomoc w walce z chorobą.Juz pierwsze kontrolne wyniki były lepsze.Lek zadziałał i córka przyjmuje go nadal.Wiem ,że to Matka Boska Pompejańska to sprawiła.Codziennie odmawiam różaniec i dziękuje Matce.Postanowiłam,że raz w roku /począwszy od dnia urodzin córki/będę odmawiać Nowenne dziękując Matce za dar życia dla mojej córki.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Krysia: Modle się o zdrowie córki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Pani Krysiu życzę Pani córce oraz Pani wszystkiego co najlepsze, dużo siły i pogody ducha a córce szybkiego powrotu do zdrowia. Na pewno wkrótce wyzdrowieje. Sama teraz stoję przed możliwym nowotworem,ale teraz jestem wdzięczna za ten nerwowy okres bo tylko mnie nauczył jeszcze większej empatii dla osób zmagających się z podobnym problemem. Powodzenia w walce z chorobą, na pewno córka ją wygra.

krysia
Gość
krysia

Serdeczne Bóg zapłać za słowa otuchy.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!