Agata: Uzdrowienie synka!

To moje kolejne świadectwo kolejnej niestety niedokończonej aczkolwiek wysłuchanej Nowenny Pompejańskiej :) Napiszę w skrócie. Mój synek w związku z niewydolnością nerek i dializami dwa razy przewodnił się i dwa razy miał wodę w płucach. Za pierwszym razem diagnoza brzmiała woda w płucach, niewydolność oddechowa, krążenia, sepsa, niewydolność serca i niewydolność nerek.
Read More

Mirosława: Łaska wyczekiwanej ciąży, mimo wcześniejszych trudności

Witam, Nowennę Pompejańską odmawiałam po raz drugi w życiu, a po raz pierwszy w intencji zajścia w ciążę i urodzenia zdrowego dziecka. Pierwsze dziecko urodziłam kilka lat temu i zarówno ciąża jak i poród przebiegały książkowo. Kiedy jednak 2 lata temu zdecydowaliśmy się z mężem na kolejne dziecko, zaczęły się...
Read More

Magdalena: Zdany egzamin

Pragnę złożyć świadectwo wysłuchanej nowenny pompejańskiej. Maryja wysłuchała mojej prośby o zdanie ważnego egzaminu. Moje szanse na zdanie go samodzielnie były niewielkie udałam się więc do Maryji. Na egzaminie czułam wręcz jej pomoc.
Read More

Dorota: Bądź wola Twoja

Szczęść Boże. Zacząć można by było od tego że tak to ja znalazłam się w gronie tych osób które odmawiały modlitwę i prośba o łaskę zdrowia została wysłuchana ale nie było to jednak tak łatwe jakby się wydawało otóż to jest już moja 5 nowenna. Swoją 4 zaczęłam odmawiać w maju odkąd dowiedziałam się za mam torbiel na jajniku.
Read More

Iwa: modlitwa daje mi ogromną siłę i wsparcie

Chciałabym złożyć świadectwo z odmówienia Nowenny Pompejańskiej. 10 marca tego roku skończyłam pierwszą i niedługo rozpoczęłam kolejną- obie w podobnej intencji.Drugą Nowennę Pompejańską skończyłabym 10 maja jednak dwa tygodnie temu uzyskałam informacje, po której nie mogłabym już z wiarą i nadzieją odmawiać część dziękczynną.Przeczytaj Iwa: modlitwa daje mi ogromną siłę...
Read More

Krysia: Modle się o zdrowie córki

Różaniec odmawiam codziennie od dawna,ale o Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przypadkowo.W kwietniu moja córka zachorowała na białaczke.Zaczęłam się modlić gorliwie o jej zdrowie do Matki Bożej.Przypadkowo na stronie internetoerj znalazłam informacje o Nowennie i mszy w Pompejach.Zaczęłam odmawiać nowennę.Modliłam się ,płakałam i błagałam Matke o opieke nad córką i pomoc w walce z chorobą.Juz pierwsze kontrolne wyniki były lepsze.Lek zadziałał i córka przyjmuje go nadal.Wiem ,że to Matka Boska Pompejańska to sprawiła.Codziennie odmawiam różaniec i dziękuje Matce.Postanowiłam,że raz w roku /począwszy od dnia urodzin córki/będę odmawiać Nowenne dziękując Matce za dar życia dla mojej córki.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
krysianic nie wiem Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Pani Krysiu życzę Pani córce oraz Pani wszystkiego co najlepsze, dużo siły i pogody ducha a córce szybkiego powrotu do zdrowia. Na pewno wkrótce wyzdrowieje. Sama teraz stoję przed możliwym nowotworem,ale teraz jestem wdzięczna za ten nerwowy okres bo tylko mnie nauczył jeszcze większej empatii dla osób zmagających się z podobnym problemem. Powodzenia w walce z chorobą, na pewno córka ją wygra.

krysia
Gość
krysia

Serdeczne Bóg zapłać za słowa otuchy.