Grażyna: Podziękowanie za życie

23 lata temu u mojego męża, który wtedy miał 45 lat stwierdzono krzemową pylicę płuc. Po badaniach, kolejno w trzech klinikach, stwierdzono że to nowotwór płuc. Dawano mu trzy miesiące życia. Pierwsze kroki o pomoc skierowałam do Matki Bożej Saletyńskiej z pobliskiego sanktuarium w Dębowcu. Stan zdrowia męża znacznie się poprawił. Po kilkunastu latach, w czerwcu 2015 roku mąż znów znacznie podupadł na zdrowiu. Złe samopoczucie, wysokie ciśnienie, krwioplucie - znów szpital.
Przeczytaj całość

Ola: Wiele łask

Modlę się o kolejne łaski bo wiem że na Nią zawsze mogę liczyć nawet w sprawach dla mnie beznadziejnych.
Przeczytaj całość

Monika: Na zawsze twoja Maryjo.

Odmawiam obecnie trzecią NP i na pewno nie ostatnią.Trudno mi powiedzieć czy główne prośby z poprzednich dwóch się spełniły,ale wiem że trzeba być cierpliwym i ufać Matce Bożej.W czasie odmawiania pierwszej nowenny otrzymałam nagrodę w pracy,której się nie spodziewałam.W moim małżeństwie nastąpiło większy spokój i zrozumienie
Przeczytaj całość

W rękach Maryi: Nowenna pompejańska o dobrego męża

Moja historia nie zakończy się standardowym happy endem: „i żyli długo i szczęśliwie”. Będzie to świadectwo o tym, jak Nowenna Pompejańska uratowała mnie przed kolejnym życiowym błędem. Jestem kobietą czterdziestokilkuletnią, po tak zwanych przejściach, za sobą mam nieudane małżeństwo, a w sercu ogromne pragnienie spełnienia się w roli żony. Dużo czasu zajęło mi dojście do siebie po tamtych przeżyciach. Starałam się z całych sił trzymać się przykazań Bożych i kościelnych, zaczęłam więcej się modlić, częściej uczestniczyć w rekolekcjach, poddawać się kierownictwu duchowemu mądrych kapłanów. Odzyskałam względną równowagę i nawet potrafiłam powiedzieć o sobie, że jestem szczęśliwa. Jednak co jakiś czas pustka w moim sercu dawała o sobie znać potrzebą jej zapełnienia.
Przeczytaj całość

Krystyna: Łaski Nowenny

chcialabym krzyczec z radosci i wolac do ludzi aby zawierzyli Matence jestem w 10 dniu Nowenny i Matenka zaczela swoje dzielo odemnie.ja modle sie za dzieci a widocznie Mateczka ma na celu wyciszenie mnie samej .radosc i pokoj serca ktorego nigdy nie znalam jest darem ktory zagoscil we mnie zchwila kiedy rozpoczelamNowenne Pompejanska.ufam obietnicy Maryi
Przeczytaj całość

Katarzyna: Wyproszona prośba o uzdrowienie

Chcialam złożyc swiadectwo o moim cudownym uzdrowieniu z choroby z którą walczyłam prawie 3 lata Zaczęłam chorować w grudniu 2011 roku ,zaczął boleć mnie pecherz moczowy i dolegliwosci z tym zwiazane nie pozwalały mi normalnie funkcjonowac ,przeszłam szereg badan i lekarzy ,którzy nie umieli powiedziec co mi dokladnie jest i jak mnie leczyć ,tabletki nic nie pomagały ,mój pecherz i cewka moczowa były cały czas chore ,cały czas czułam parcie na mocz i ból w podbrzuszu ,wydawało mi się ze nie ma wyjscia z tej chorej sytuacji ,modliłam sie i załamywałam się .Az w 2014 roku zaszłam w ciąże .O nowennie pompejanskiej słyszałam już wczesniej ale zawsze odkładałam tą modlitwe ,sądząc że już nic i nikt mi nie pomoze ,ale… po pierwszym trymestrze ciąży postanowiłam ze zawierze jeszcze raz Matence Pompejanskiej moją straszną dolegliwosc i tak zaczelam od maja 2014 roku modlic się nowenną odprawilam 4 nowenny ale nie widzialam zadnej poprawy do czasu ,az nastapił w pazdzierniku poród ,wtedy oblała mnie lawina łask ,oprócz tego ze urodził sie zdrowy nasz syn to po porodzie doszłam dość szybko do siebie i moje dolegliwosci związane z ukladem moczowym ustąpiły całkowicie .Dziś nie wiem co to jest ból w podbrzuszu lub parcie na mocz które nie dawało funkcjonowac ,Matenka zlitowała sie nade mną ,nie wiem jak jej dziękować ,ale wiem ,że każdemu pomaga .Ja jestem tego przykładem ,a tak bardzo wątpiłam w nią .Boże wybacz .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Katarzyna: Wyproszona prośba o uzdrowienie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Alina
Gość

AVE MARYJA TOTUS TUUS ! AMEN !!! piekne swiadectwo i Bog ZAPLAC serdeczne ze sie z nami dzielisz ! Serdecznie gratuluje synka i zycze Obfitosci LASK BOZYCH <3

Asia
Gość

Piękne!

Barbara
Gość
Barbara

Tylko wiara dodaje nam skrzydeł i otwiera nowe okno na świat duchowy naszego serca. Wspaniale, że Pani zawierzyła Mateńce, która wysłuchała i wyprosiła te łaskę u swojego Syna. Chwała niech będzie Jej i dziekczynienie. Błogosławieństwa dla synka i Pani. Ja tez zaufałam naszej Mateńce i jestem ogromnie wdzieczna, ze przybyła mi z pomocą. Szcześć Boże. Gratuluję synka.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!