Beata: wysłuchana intencja

Pisząc to jeszcze do końca w to nie wierzę ... ale to się stało dzięki Matce Bożej!!! Modliłam się w intencji moich rodziców, żeby się pogodzili, gdyż od ok 14 m-cy żyli w konflikcie, w nienawiści, żyli w jednym domu nie odzywając się do siebie...
Przeczytaj całość

Krzysztof: Uzdrowienie bioder

Pracuję od 7 lat jako pracownik fizyczny w tartaku, wcześniej nie pracowałem fizycznie, pracuję ciężko. Od około trzech lat zaczęły mnie boleć biodra, ból się nasilał. Ciężko mi się chodziło, nie mogłem się schylać, pojawił się luz w lewym biodrze. W pracy dobrze zarabiałem i nie mogłem zmienić pracy ponieważ miałem kredyt na dom.
Przeczytaj całość

Arleta: wyciszenie

O Nowennie Pompejanskiej przeczytalam w komentarzu na jakiejs stronie. Bardzo mnie to zainteresowalo i zaczelam czytac wiecej na ten temat, az w koncu i ja odmowilam moja pierwsza nowenne. Modlilam sie o znalezienie pracy, co prawda jeszcze jej nie znalazlam, ale Matka wie, co robi i co jest dla nas...
Przeczytaj całość

Monika: Nowenna prześwietliła mnie jak rentgen

Dzięki jej mocy wyspowiadałam się z wielu paskudnych spraw, które do tej pory były jakby zakryte przede mną a przecież były balastem, którego już dawno powinnam się pozbyć przy kratkach konfesjonału.
Przeczytaj całość

Renia: Nowenna Pompejańska -świadectwo!

Bogu Niech Będą Dzięki!!!Matko miej w opiece całą Naszą rodzinę!
Przeczytaj całość

Kasia: spowiedź

Odmawiając nowenne pompejska prosiłam Matke Bożą o dobrego spowiednika i owocna spowiedz generalna po kilku dniach odmawiania nowenny spotkałam przypadkowo kapłana który zgodził sie na spowiedz w dogodnym dla mnie terminie dodam ze wczesniej mialam problemy ze znalezieniem spowiednika moze to wydac sie dziwne ale kiedy szukałam na własna reke to okazywało sie ze albo musiałam długo czekać albo kapłan był na wyjezdzie.
Dziekuję! Mateńce z całego serca za ta łaske owocnej spowiedzi

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Kasia: spowiedź"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Brygida
Gość
Brygida
Ja też prosiłam w nowennie o dobrego spowiednika . Wciąż widziałam w konfesjonale tego samego spowiednika , odkładałam więc spowiedź na później bo u niego nie chciałam , chodziłam na różne godziny wciąż ten sam , aż 15 listopada miałam dość poszłam do niego . Przeżyłam najtrudniejszą w moim życiu spowiedź, wyszłam niemalże załamana ,choć oczywiście dostałam rozgrzeszenie ale czułam się strasznie z podejścia tego księdza , myślałam o wypisaniu się z parafii itd setki różnych dołujących myśli,również taka żeby przestać odmawiać Nowennę, że nie ma sensu 18 listopada byłam umówiona z księdzem egzorcystą na modlitwę , wspomniałam o tej… Czytaj więcej »
E.
Gość
A może Brygido chodzi o to, żebyś zrozumiała, że nie idziesz do księdza się spowiadać, ale do Pana Jezusa. Może pomocne ci się okaże wyobrażenie, że za kratką konfesjonału nie siedzi kapłan, ale wisi na krzyżu sam Jezus Chrystus. W czasie spowiedzi nie mówi też kapłan, ale przez jego usta sam Jezus. Dlatego tak ważna jest modlitwa i za kapłana i za lub też o dobrego spowiednika. Mnie ostatnio kapłan również zganił, ale dla mnie to było potwierdzeniem, że to o czym mówiłam nie było potrzebne i ofiarowałam to w pewnej intencji. Niestety należę do tych „skrupulatnych” przy spowiedzi i… Czytaj więcej »
MARTA
Gość

Od pewnego czasu myśle właśnie o spowiedzi generalnej, ale prawde mówiąc nie mam pojęcia jak sie za to zabrać?? Czuje taką potrzebe! Nie wiem gdzie i jak szukać spowiednika? Chciałabym żeby kapłan-spowiednik pomogł mi dobrze przygotować się do takiej spowiedzi.

E.
Gość

wpisz sobie w google przygotowanie do spowiedzi generalnej, na pewno pojawi się dużo wpisów coś sobie wybierzesz. O spowiednika powinnaś się modlić, niestety nie mam żadnych namiarów, ale ktoś kiedyś polecał jezulitów i paulinów. Może w ten sposób poszukaj.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!