Ania: Dziękuję Ci cudowna Orędowniczko

Witam. Nowennę próbowałam odmawiać trzykrotnie ( próbowałam,ponieważ żadnej nie ukończyłam),a pomimo to Matka Boża nie pozostawiła mnie bez pomocy :-) Modliłam się o wybrnięcie z długów,pomoc przyszla zaraz po przerwaniu trzeciej nowenny.Sprawa zakończyła się może nie tak jak ja to sobie wyobrażałam,ale wiem,że tak musi być. Przeczytaj Ania: Dziękuję Ci...
Read More

Maria: List – modlitwa za małżeństwo

Moja siostra ma nieudane małżeństwo. Było mi bardzo przykro, że cierpi, że szwagier ranił słowami mnie i moich rodziców. Sama jej doradzałam aby znalazła pocieszenie "na boku", żałuję tego. Moja siostra nigdy nie chciała nikogo... aż się stało. Poznała mężczyznę, zakochała się, on jej dawał miłość, czułość, troskę czego nie miała u męża. Na początku akceptowałam jej związek lecz z czasem ja zaczynałam się zmieniać i zbliżać do Boga. Zaczęłam inaczej patrzeć na nierozerwalny sakrament małżeństwa.
Read More

sylwia: Rak płuc z przerzutami do mózgu

Ja już nie jestem taka załamana jak wcześniej
Read More

Sławek: modlitwa o zdrowie dziecka

Witam serdecznie w Panu :) Chciałbym dać świadectwo działania Maryi poprzez Nowennę Pompejańską! Jestem osobą niegdyś nawróconą poprzez moje doświadczenie Boga w Duchu Święym jakie odmieniło moje życie kilka dobrych lat temu, więc nikt nie musiał mnie przekonywać do tego czy Pan czyni cuda za pośrednictwem Mamy, ale... nigdy nie...
Read More

Karolina: Opieka Maryi podczas ciąży i porodu

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Chciałam bardzo serdecznie podziękować Matce Bożej za opiekę podczas ciąży i porodu.
Read More

Kasia: spowiedź

Odmawiając nowenne pompejska prosiłam Matke Bożą o dobrego spowiednika i owocna spowiedz generalna po kilku dniach odmawiania nowenny spotkałam przypadkowo kapłana który zgodził sie na spowiedz w dogodnym dla mnie terminie dodam ze wczesniej mialam problemy ze znalezieniem spowiednika moze to wydac sie dziwne ale kiedy szukałam na własna reke to okazywało sie ze albo musiałam długo czekać albo kapłan był na wyjezdzie.
Dziekuję! Mateńce z całego serca za ta łaske owocnej spowiedzi

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
E.MARTABrygida Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Brygida
Gość
Brygida

Ja też prosiłam w nowennie o dobrego spowiednika . Wciąż widziałam w konfesjonale tego samego spowiednika , odkładałam więc spowiedź na później bo u niego nie chciałam , chodziłam na różne godziny wciąż ten sam , aż 15 listopada miałam dość poszłam do niego . Przeżyłam najtrudniejszą w moim życiu spowiedź, wyszłam niemalże załamana ,choć oczywiście dostałam rozgrzeszenie ale czułam się strasznie z podejścia tego księdza , myślałam o wypisaniu się z parafii itd setki różnych dołujących myśli,również taka żeby przestać odmawiać Nowennę, że nie ma sensu 18 listopada byłam umówiona z księdzem egzorcystą na modlitwę , wspomniałam o tej… Czytaj więcej »

E.
Gość
E.

A może Brygido chodzi o to, żebyś zrozumiała, że nie idziesz do księdza się spowiadać, ale do Pana Jezusa. Może pomocne ci się okaże wyobrażenie, że za kratką konfesjonału nie siedzi kapłan, ale wisi na krzyżu sam Jezus Chrystus. W czasie spowiedzi nie mówi też kapłan, ale przez jego usta sam Jezus. Dlatego tak ważna jest modlitwa i za kapłana i za lub też o dobrego spowiednika. Mnie ostatnio kapłan również zganił, ale dla mnie to było potwierdzeniem, że to o czym mówiłam nie było potrzebne i ofiarowałam to w pewnej intencji. Niestety należę do tych „skrupulatnych” przy spowiedzi i… Czytaj więcej »

MARTA
Gość

Od pewnego czasu myśle właśnie o spowiedzi generalnej, ale prawde mówiąc nie mam pojęcia jak sie za to zabrać?? Czuje taką potrzebe! Nie wiem gdzie i jak szukać spowiednika? Chciałabym żeby kapłan-spowiednik pomogł mi dobrze przygotować się do takiej spowiedzi.

E.
Gość
E.

wpisz sobie w google przygotowanie do spowiedzi generalnej, na pewno pojawi się dużo wpisów coś sobie wybierzesz. O spowiednika powinnaś się modlić, niestety nie mam żadnych namiarów, ale ktoś kiedyś polecał jezulitów i paulinów. Może w ten sposób poszukaj.