Monika: W poszukiwaniu pracy i miłości

Witam Was wszystkich i dziękuje wszystkim Tym którzy składają tu swoje świadectwa, są one dla mnie w chwili zwątpienia, bo takie chwile zdarzają się w moim życiu, budujące i pomocne. Może dzisiaj moje świadectwo pomoże komuś, jest to kolejne które składam. Bardzo długo szukałam pracy w swoim zawodzie, wielu placówkach pracowałam na zastępstwo. Poszukałam wtedy w internecie modlitwy która by mi pomogła w znalezieniu stałego miejsca pracy w moim zawodzie.
Read More

STANISŁAW: Dziękuję Ci Matko Boża

26.12.2016 rok.Nowennę pompejańską odmawiałem drugi raz.Pierwszy raz w 2014 roku z której nie dałem swojego świadectwa za co przepraszam Cię Matko Boża.Rozpocząłem odmawianie nowenny w 2014 roku w intencji o przebaczenie i uzdrowienie mojego sakramentalnego małżeństwa.Chcę nadmienić, że w pewnym okresie mojego życia, byłem bardzo daleko od Boga, będąc kilka lat bez sakramentu spowiedzi, żyjąc w grzechach ciężkich
Read More

Marlena: Z masturbacją zmagam się od wielu lat

Pan wiedział czego trzeba mi najbardziej- wyzwolenia z nałogu. I to mi dał.
Read More

Iza: Odzyskałam siłę

Moją nowennę skończyłam 23 kwietnia. Na początku trudno mi było odmawiać 15 tajemnic jednego dnia, ale z czasem, mimo obowiązków, modlitwa na różańcu stała się dla mnie czymś ważnym. Od października jestem studentką i trudno mi było przestawić się na inny sposób nauki.Przeczytaj Iza: Odzyskałam siłę
Read More

Jolanta: Dotyk Jezusa

Kochani! Koncze wlasnie moja 10- ta Nowenne Pompejanska. Modle sie od przeszlo poltora roku i az trudno mi samej uwierzyc w to wszystko co zaczelo sie dziac w moim zyciu. Na poczatku musze powiedziec, ze od 27-miu lat zyje w zwiazku cywilnym (obydwoje wolni), a do tego zeby jeszcze nie...
Read More

Kasia: Rok Matki Bożej

W ostatnią niedzielę zakończyłam swoją pierwszą Nowennę Pompejańską. Modliłam się w intencji rychłego ślubu. O nowennie pomyślałam w kilka dni po tym, jak mój wieloletni przyjaciel odprawił Mszę św. w intencji mojego narzeczonego i mojej o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej. Nowennę zaczęłam 17 września w święto stygmatów św. Franciszka, z którym czuję się związana przez to, że przez wiele lat należałam do Młodzieży Franciszkańskiej i mam wielu zaprzyjaźnionych franciszkańskich zakonników, którzy modlą się za mnie. Od pierwszych dni bardzo mocno doświadczałam obecności i opieki Matki Bożej. Czułam wielką radość. Na ten 2014 r. za swoją patronkę obrałam właśnie Najświętszą Marię Pannę i widzę wyraźnie Jej prowadzenie. W maju mogłam Ją odwiedzić w Kalwarii Pacławskiej, a w październiku w Kalwarii Zebrzydowskiej.
Moja intencja nie została jeszcze wysłuchana, ale wierzę, że tak będzie i Matka Boża mnie nie zostawi. W trzecim dniu nowenny mój narzeczony stracił pracę, ale to była praca, na którą narzekał, bo mało zarabiał. Kwestie finansowe stanowiły jedną z przeszkód ślubu. W na trzy dni przed zakończeniem porozmawialiśmy i dostałam jasną odpowiedz i zapewnienie, że on najpierw uporządkuje swoje sprawy finansowe,a potem zajmiemy się ślubem. Wcześniej mój narzeczony na rozmowy o ślubie reagował agresywnie, a teraz uspokoił się. Ja też. Będąc w Kalwarii Zebrzydowskiej, wyspowiadałam się i kapłan powiedział to, co potem powiedział mój narzeczony!
Ja ze swej strony ofiarowałam modlitwę i swój czas, a Matka Boża zajmie się resztą. Bardzo podobała mi się to, co św. Tereska powiedziała o modlitwie do Maryi, że modlić się do Niej, to nie to samo, co modlić się do Pana Boga, bo Ona wie, kiedy przedstawić nasze modlitwy Bogu.
Przez cały okres nowenny towarzyszyła mi modlitwa dziękczynna za to, że jestem kochana przez Boga i przez taką wspaniałą Matkę.
W części dziękczynnej miałam sen: byłam w pokoju, nagle pokój zrobił się czerwony jakby zalany krwią, zadzwonił telefon i wstrętny głos wydarł się, że pójdę do piekła, a na wyświetlaczu zobaczyłam wstrętne twarze. Budziłam się też wiele razy w środku nocy i widziałam twarz szatana z „Pasji” Gibsona. Musiałam używać wody święconej, aby móc spać normalnie.
Trochę mi smutno, że zakończyłam nowennę, bo przyzwyczaiłam się do różańca:) Na pewno powrócę do tej modlitwy. Jest męcząca, wymaga walki, ale jaka potem jest radość. Rozumiem, dlaczego Matka Boża tak nawołuje do odmawiania różańca. Taka prosta modlitwa, a jaka moc. Matka Boża od razu prowadzi do Syna, ukazuje Jego chwałę i jest taka hojna, udziela z bogactwa Chrystusowego!
Nie ma się co zastanawiać, tylko trzeba odmawiać różaniec! Dzięki i chwała niech będą Bogu i Najświętszej Marii Pannie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Kasia: Rok Matki Bożej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bożena Szpura
Gość

Jak ty tej wody święconej używałaś bo mam podobny problem z chwilą rozpoczęcia nowenny.

weronika
Gość
weronika

Skrop wodą święconą miejsce w którym się modlisz a jeszcze lepiej wodą egzorcyzmowaną. Poproś swojego Anioła Stróża o pomoc w modlitwie. Powodzenia.

nieznajoma
Gość
nieznajoma

***

––
Dziękuję za wpis, ale bazował on na złym wniosku, dlatego został skasowany z powodu naruszenia VIII przykazania
moderator

Joanna K.
Gość
Joanna K.

Żenujące są te Twoje komentarze droga nieznajoma. W którym miejscu Kasia napisała, że spała z narzeczonym??? A skąd wniosek, ze agresja narzeczonego dotycząca ślubu nie miała związku z brakiem finansów na tę okoliczność? Że też tak jednoznacznie wszystko Ci się kojarzy, jak Pani Wolańskiej z filmu kogel-mogel!

Joanna K.
Gość
Joanna K.

Przepraszam, chciałam napisać skąd wniosek, że agresja narzeczonego dotyczyła stricte ślubu a nie brakiem finansów na tę okoliczność

Joanna K.
Gość
Joanna K.

och te skróty myślowe, chyba jestem zmęczona i nie powinnam dziś pisać! „braku finansów” oczywiście….

Ania
Gość

Wspaniale swiadectwo Kasiu! Trzymaj sie MB I Jezusa Milosiernego. W narzeczenstwie dojrzewa sie do slubu. Niech wlasnie Maryja prowadzi oddaj swoje narzeczenstwo I plany marzenia I zmartwienoa Maryji. Nie przejmuj sie fala krytyki I zolcia od nieznajomej. Ona daje sie we znaki wszystkim zwlaszcza ludziom modlacym sie o zwiazki.

Ania
Gość

Nazeczony pisze sie przez rz a cudzolustwa przez o z kreska Bo pochodzi od codzolozyc. Jak patrze na ortografie z niektorych komentarzy to mam confusion bo juz 12 lat mieszkam za granica sorry to taki komentarz na uboczu pozdrowienia dla wszystkich.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

To chyba nie jesteście jeszcze narzeczonymi skoro nie ustaliliście jeszcze daty ślubu a Ty modlisz się o łaskę ślubu… Też latem tego roku modliłam się w podobnej intencji. Podczas odmawiania NP strasznie kłóciliśmy się z moim chłopakiem a nawet zerwaliśmy ze sobą. Teraz już wszystko na szczęście wróciło do normy 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!