Malgorzata: Uzdrowienie z choroby zoladka

Chciałam napisac moje świadectwo, w 2010 zachorowałam nagle na żołądek, i ciagle mi sie odbijało i jak sie kladłam spać to nie mogłam nawet spać bo jakby jedzenie się podnosiło, wymiotowałam tez, ale nie dało sie, probowałam wszystkich lekarstw i nic nie pomagało, leki na refluks tez nie pomagały, w gastroskopii wyszło zapalenie dwunastnicy, ale leki nie pomagały, codziennie się odbijało, ciężko było tak funkcjonować, w 2013 spróbowałam po łyżce balsamu kapucyńskiego ale to mnie doprowadziło do jeszcze większej choroby, byłam bliska śmierci chyba, bo doszło kołatanie serca, serce się huśtało, odbijanie trwało 24 h na dobę, jedzenie już w ogóle się nie trawiło, w brzuchu coś pulsowało, a lekarze nie chcieli nawet przyjąć do szpitala, wtedy w maju od koleżanki dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej wiec zaczęłam odmawiać.
Przeczytaj całość

Ewa: w drugim dniu części błagalnej syn wstał rano spokojny

Moją uwagę przykuło stwierdzenie, że to modlitwa nie do odparcia. Poczułam wtedy, że to będzie ratunek.
Przeczytaj całość

Monika: Moje spojrzenie na życie uległo zmianie

Na początku nowenny było mi się trudno modlić,często bolała mnie głowa ,miałam nawet gorączkę ,bolało mnie wszystko ,ziewałam i męczyłam się ,ale odmawiałam nie zawsze w należytym skupieniu bo było mi ciężko zwłaszcza ,że na początku odmawiałam całą za jednym zamachem. Potem pojawiły się trudności inne takie od zewnątrz przychodzące-zły...
Przeczytaj całość

Kasia: Modlitwa za wrogow

Jest to osoba , która odwróciła moje życie do góry nogami. Kłamstwa i wymysły sprawiły , ze stałam się gorsza niż zgnilizna w oczach rodziny, przyjaciół, osób dla mnie bardzo ważnych. Płakałam,modliłam się, pytałam Pana Jezusa dlaczego...? I znowu płakałam.
Przeczytaj całość

Monika: Matka Boża opiekuje się nami

Czuję opiekę Maryi nad całą moją rodziną i jestem wdzięczna za to.
Przeczytaj całość

KASIA: Moja Wiara!

Moi drodzy, wiem napewno ze odkad zaczelam sie modlic do Krolowej Rozanca Swietego w intencji zdrowia mojego taty, moje zycie i wiara calkowiecie sie zmienila!
Od pierwszego dnia odmowiania modlitwy odczuwam opieke! Dzisiaj zaczynam 3 Nowenne. Przy pierwszych dwoch nie bylo mi czasami latwo – cos jakby w srodku mnie pekalo- to placz- cudowne odczucie oczyszczenia-pogorszenie stanu zdrowia mojego taty, a pozniej po jeszcze wytrwalszej modlitwie odmawianej w kosciele prawie codziennie, polepszenie.Wiem napewno ze nie jestem sama. Moja wiara jeszcze bardziej sie umocnila!Wierze w twoja opieke i nadal sie modle, przestac nie moge – Kochana Matko Boska!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!