Wiesław: Przestałem pić alkohol

Duzo sie modle i czytam Slowo Boze (jest lekarstwem na zycie-polecam).Slowo Boze jest jak list od najukochanszej osoby czyli Naszego Taty w niebie,ktory pragnie naszego szczescia.
Read More

Matka: Podziękowanie za pomoc

Dziękuję Matce Bożej ,Panu Jezusowi i Panu Bogu Najwyższemu za ocalenie moich dzieci ,które popadły w nałogi Dzięki modlitwie mój syn wychodzi na prostą a było bardzo źle.Mam nadzieję że to już nigdy nie wróci.Będę modlić się zawsze i wszędzie aby moje dzieci żyły według Bożych Przykazań. Modlitwa czyni cuda.
Read More

Monika: Czuję nieustającą opiekę najukochańszej Matki.

Myślę, że każdy z nas zwracający się w modlitwie do Mateńki i proszący o łaskę otrzyma ją.
Read More

Felcia: Dziękuję Mateńko, że jesteś

O NP odwiedzialam sie od kolezanki jakis czas temu, ale jakos nie dostalam od razu natchnienia do jej odmawiania. Po pewnym czasie poznalam chlopaka na którym zaczelo mi bardzo zalezec i postanowilam odmowic. Nie wiedzialam czy dam rade ale zaczelam i od tego czasu stalam sie bardziej cierpliwa, spojniejsza
Read More

Kasia: moc nowenny i prośba o modlitwę

Wczoraj zakończyłam odmawiać moją pierwszą NP, w tym czasie otrzymałam wiele  łask od Boga za wstawiennictwem Kochanej Maryi. Chociaż liczyłam że zdarzy się cud, aczkolwiek cudem można uznać to że żyję, ponieważ ogrom zła który dotknał mnie i moich najbliższych  ze strony ludzi jest  nie do udźwignięcia bez Bożej Łaski...
Read More

Kasia: Już nie widziałam dla nich ratunku

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od mojej ulubionej fryzjerki. Ona powiedziała mi, w jaki sposób ją odmawiać, a znając moje zmartwienia, dodała, że ta modlitwa to najlepszy ratunek. Długo dojrzewałam do tego, aby rozpocząć tę nowennę w intencji wyjścia z alkoholizmu mojej siostry i jej narzeczonego. Oboje wpadli w sidła choroby alkoholowej, a ja nie widziałam dla nich ratunku.
Krótko przed zakończeniem nowenny otrzymałam przerażającą wiadomość, która dotyczyła mojej siostry. Jadąc do niej z różańcem w ręku i patrząc w niebo, pytałam Matkę Bożą, czemu pozwoliła, by moja siostra była dotkliwie bita i maltretowana przez tak długi czas. Zabrałam ją do domu, gdzie powoli dochodziła do siebie.
Z czasem wszystko zaczęło się układać. Siostra i jej narzeczony podjęli decyzję o abstynencji. On chodzi na terapię, pojednał się z Bogiem, przystępuje do sakramentów, a Pan zesłał na niego swoją łaskę. To daje mu siłę, by leczyć się i prosić moją siostrę o wybaczenie. Całe zło, jakie wzajemnie sobie wyrządzali przez całe lata, to efekt nałogu, uzależnienia i oddalenia się od Pana. Łaska, której oboje dostąpili po spowiedzi, po pojednaniu się z Panem Bogiem po sześciu latach, jest dla nich szansą.
Pokładam dalszą nadzieję w Matce Najświętszej i mimo, że czasem dopada mnie lęk o ich przyszłość, mówię sobie, że przecież Matka Boża Pompejańska już swój cud spełniła! To, o co błagałam i wytrwale się modliłam, zostało wysłuchane – oboje przestali pić!
Staram się zachęcać bliskie mi osoby do odmawiania nowenny pompejańskiej, bo wierzę w jej moc; wierzę, że Maryja zawsze dotrzymuje danego słowa. Nie bójcie się! Módlcie się z wiarą! Dla Matki Bożej nie ma rzeczy niemożliwych!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Kasia: Już nie widziałam dla nich ratunku"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania L.
Gość
Ania L.

Gratulacje jestes wspaniala siostra.

moim zdaniem
Gość
moim zdaniem

niesamowite

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?