Iza: Odzyskałam siłę

Moją nowennę skończyłam 23 kwietnia. Na początku trudno mi było odmawiać 15 tajemnic jednego dnia, ale z czasem, mimo obowiązków, modlitwa na różańcu stała się dla mnie czymś ważnym. Od października jestem studentką i trudno mi było przestawić się na inny sposób nauki.Przeczytaj Iza: Odzyskałam siłę
Read More

Joanna: uzdrowienie córki

4 lata temu córka mając 9 m-cy była przez 0,5 roku na seriach niekończących sie antybiotyków,3 razy w szpitalu. Leukopenia, na szcz5egółowych badaniach w akademii medycznej w Gdansku wypy6tywano o białaczkę w rodzinie.pobrano próbki krwi,a ja tymczasem z internetu dowiedziałam sie o nowennie plompejanskiej,którą w tej intencji odmówiłam. Po tygodniu...
Read More

Marysia: Wiele łask i to nie „tylko” w miłości

Witajcie :) Jest to moje pierwsze świadectwo, choć nowennę odmawiam od 2 lat. W tym czasie odmówiłam parę nowenn pompejańskich, już nawet nie pamiętam ile dokładnie, ale jakoś nie kwapiłam się żeby się tym dzielić z szerszym gronem niż moi znajomi jednak od pewnego czasu czułam że powinnam napisać moje pierwsze świadectwo, ponieważ jestem do tego zobowiązana Matce Przenajświetszej a już parę nowenn odmówiłam Dzisiaj poczułam że to jest ten dzień.
Read More

Anna: Wysłuchane prośby

Chciałam się podzielić moimi wysłuchanymi prośbami, obiecałam to Matuchnie. O nowennie powiedziała mi moja siostra. Będąc w ciąży odmówiłam nowennę dwa razy, raz o szczęśliwy poród oraz o zdrowie mojego dzieciątka. Wszystkie moje modlitwy zostały wysłuchane. Poród odbył się bez komplikacji, chociaż przez cc. Bardzo szybko po operacji stanęłam na nogi i mogłam zająć się moim maleństwem.
Read More

Grażyna: Modlitwa w intencji egzaminu syna

Miałam takie myśli, że nie jesteśmy z tym wszystkim sami, że musi się wszystko poukładać. I tak po tygodniu, po egzaminie ustnym, syn zadzwonił, że się udało i dostał dobrą ocenę!
Read More

Kaja: Dziękuję za otrzymane łaski …

Kochani, chciałam podziękować kochanej Matuchnie za otrzymane łaski
tak jak obiecałam. Nowennę zaczęłam w maju 2014 nie pamiętam ile już odmówiłam
bo odmawiam od sierpnia dwie nowenny ale co chciałam napisać ta MODLITWA naprawdę
jest nie do odparcia. Otrzymałam już tyle łask, że nie potrafię wszystkich opisać ….
stałam się innym człowiekiem, spokojnym, radosnym.
Największą łaskę jaką dostałam i o którą prosiłam jest zaufać Bogu ale tak naprawdę mu zaufać
całym sercem. I to się udało, wiele zrozumiałam….
Moja pierwsza intencja nie została wysłuchana a prosiłam o dar macierzyństwa, już od 7 lat
ciągle się modliłam nieustannie w drodze do pracy, po pracy w domu jak tylko miałam czas „klepałam po prostu zdrowaśki”. Odmawiając nowennę pompejańską zrozumiałam w końcu, że przez te „klepanie zdrowasiek” tak naprawdę to zapomniałam o Bogu.
Więc zaczęłam prosić Maryję o to, żeby mi pokazała drogę do niego, żeby prowadziła prosto do niego do jego serca pełnego miłosierdzia….
Zaufałam Bogu bezgranicznie i oddałam Jezusowi całe moje życie.
Wiem, że on chce dla nas jak najlepiej,czasami nie rozumiemy jego zamiarów ale
on nas kocha i chce tylko to najlepsze…. ZAUFAJMY Bogu
JESU UFAM TOBIE zajmij się tym, ty wiesz co jest dobre dla mnie
czy kiedyś zostanę matką, tego nie wiem tylko ON ja mu ufam

Pozdrawiam was wszystkich……

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o