Edyta: Wdzięczna za łaski

Wczoraj skończyłam kolejna nowenna. Intencja z jaką się modliłam nie została jeszcze wysłuchana ale otrzymałam wiele innych łask podczas odmawiania tej nowenna. Moje dzieci prosily mnie żebym nie paliła, ja także chciałam zerwać z tym nałogiem zarówno z powodów zdrowotnych jak i duchowych .
Przeczytaj całość

Elżbieta: szatan próbował kusić, ale wygrała WIARA !

Nie otrzymałam jeszcze tego o co prosiłam ,ale wierze w to,że Maryja mnie wysłucha. Otrzymałam za to dużo sił,nadziei,spokoju i bardziej potrafię odróżnić ZŁO od DOBRA ,również zmianę w moim tacie zauważyłam !!
Przeczytaj całość

Marta: Zaprzestanie modlitwy było pierwszym krokiem do ciemności

Jestem w połowie swojej pierwszej (ale nie ostatniej) Nowenny Pompejańskiej. Mimo że jestem w trakcie modlitwy czuję gotowość do złożenia świadectwa. Nowennę pompejańską odmawiam wypraszając łaski potrzebne do zawarcia małżeństwa. Ukończę ją w oktawie Bożego Narodzenia. To chyba dobry znak. Podobnie jak wszyscy tutaj doświadczam niezwykłej siły tej modlitwy. Wielokrotnie...
Przeczytaj całość

Amanda: Ufność Bogu

Zachęcam każdego, kto się jeszcze waha przed rozpoczęciem Nowenny Pompejańskiej. Zapewniam, nikt nie pożałuje, a jedynie się ubogaci.
Przeczytaj całość

Julia: Ciągle z Maryją

Odmawiam już kolejną nowennę , wszystkie w tej samej intencji , która jest trudna i nie mogę narazie potwierdzić ,że się spełniła , ale wiem , że Maryja nie zostawi mnie bez odpowiedzi. Mimo to chcę powiedzieć , że jest to modlitwa, bez której nie wyobrażam sobie dnia , odmawiam jedną część idąc na spacer, jedną przy usypianiu córeczki i muszę powiedzieć , że moja 2 letnia córeczka już wie co to jest różaniec i czesto jak się modlę to bierze swój i chce modlić się ze mną. Mam nadzieję , że za jakiś czas wejdę na tę stronę i napiszę , że moja prośba została wysłuchana, narazie chcę polecić tę modlitwę każdemu, gdyż daje ona spokój i poczucie ,że nie jest się samemu.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Julia: Ciągle z Maryją"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Natalia
Gość
Natalia

Maryja przedstawi naszą intencję Bogu wtedy, gdy będzie na to odpowiedni czas. Głowa do góry, na pewno wszystko się wyjaśni, Maryja jest wielka ! 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!