Magda: Wspaniałe łaski w trzech nowennach

Witam,chciałam opowiedzieć Wam wszystkim jak Matka Boska wysłuchała moich modlitw 3 razy. Pierwszy raz modliłam się w intencji Przeczytaj Magda: Wspaniałe łaski w trzech nowennach
Read More

Monika: to działa, ludzie módlcie się

Nowennę zaczęłam odmawiać 08.11.2013 a już w szóstym dniu część mojej prośby była spełniona. Modliłam się w int. powodzenia w pracy mi mężowi i moim braciom. W szóstym dniu mąż zadzwonił z pracy, że dostał dodatkową pracę gdzie będzie mógł dorobić i wyrobić znajomości i tego samego dnia się dowiedziałam,...
Read More

Gosia: Modlitwa za dusze w czyśćcu cierpiące

Długo wahałam się, czy nie jest za wcześnie, aby pisać świadectwo. Ale skoro otrzymałam łaskę (choćby i "drobną"), to chcę się tym podzielić. Zacznę jednak od wcześniejszej nowenny (szóstej NP). Odmawiałam ją w intencji uwolnienia od uzależnień pewnej osoby. Wydawało mi się (i nadal wydaje), że wymagam dużo od Boga w tej sprawie, dlatego oprócz odmawiania nowenny składającej się z czterech części różańca, postanowiałam przez cały czas jej trwania odmawiać także jedną część różańca za dusze w czyśćcu cierpiące i jednocześnie prosić te dusze o wstawiennictwo i opiekę nad tą osobą.
Read More

Ania: Pomoc w rozwiązaniu trudnej sytuacji finansowej

Na twarzy mojej mamy znów jest uśmiech bo nie jest z tym wszystkim sama . Teraz odmawiam druga nowennę prosząc Maryję o dalsza pomoc bo nie jest łatwo .
Read More

Anna: Mój syn otrzymał ogromną pomoc w nauce!

Witam wszystkich. Chcę złożyc świadectwo z kilku Nowenn.Otrzymałam wiele łask dla mojej rodziny dzięki modlitwie Nowenną Pompejańską. Mój syn otrzymał ogromną pomoc w nauce,pokonał wiele problemów w nowej szkole.Wymodlonych zostało troje dzieci dla par które miały trudnosci w posiadaniu potomstwa. Przeczytaj Anna: Mój syn otrzymał ogromną pomoc w nauce!
Read More

Joanna: Nasza Mama nas słucha i kocha nas…

Pora i na mnie dotrzymać słowa danego Matce Bożej za spełnienie mojej prośby dotyczacej pracy za granicą mojego syna. Kochana Mama wysłuchała mojej modlitwy i już w części błagalnej otoczyła opieką mojego syna, zaczęły się w jego życiu w obcym kraju dziać rzeczy niesamowite :-), nie mogłam uwierzyć, bo tak bardzo obawialiśmy się oboje kiedy wyjeżdżał ( ma bardzo poważną pracę ). Nasza Mama sprawiła, że został tam przyjęty jak w rodzinie, otaczają go dobrzy, życzliwi ludzie, którzy pomagają mu we wszystkich problemach, umożliwiają mu dalszy rozwój, finansują dalszą naukę, są empatyczni i przyjacielscy, okazują wiele wyrozumiałości dla wszelkich niedociągnięć, czy to językowych czy też zawodowych, otrzymał też bajeczne wynagrodzenie w porównaniu z tym co proponowanu mu w Polsce, wygląda to jak bajka..:-)..nie moge uwierzyć, że Nasza Niebieska Mama mnie tak szybko wysłuchała. Codziennie otrzymuję jakąś przyjemną, zaskakującą informację i pomyśleć, że na początku miałam też takie trudności z modlitwą, byłam zmęczona, zasypiałam, budziłam się i nie wiedziałam w którym miejscu różańca jestem. Często kończyłam go mocno północy lub później co było bardzo męczące, i też zwłas zcza w pierwszej części ktoś czy coś bardzo mi przeszkadzało w kontynuowaniu modlitwy aljodlitwy ale jakoś wytrwałam. Warto było, po deszczem łask jakie spłynęły na mojego syna otrzymałam pokój serca i czuję, że już nie mogę przejść przez dzień bez tej modlitwy :-), a wcześniej modliłam się na różańcu okazjonalnie (ale zawsze byłam wysłuchiwana ) najcześciej do Matki Boskiej z Lourdes. Dzisiaj zaczynam następną nowenne w kolejnej intencji, też bardzo ważnej, mam nadzieję być również wysłuchaną. Polecam wam gorąco tą modlitwę, rzeczywiście czyni cuda jeśli jest odmawiana z wiarą, nawet nieco niedbale ze zmęczenia…Nasza Mama jest bardzo wyrozumiała…Pozdrawiam wszystkich, którzy modlą się na różańcu, wytrwajcie, bo Nasza Mama nas słucha i kocha nas…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Joanna: Nasza Mama nas słucha i kocha nas…"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
pełna wiary
Gość
pełna wiary

Próbuję dodać intencje modlitewna ale bez powodzenia, dlatego bardzo proszę w tym miejscu o modlitwę w intencji uzdrowienia choroby oczu i pomyślmego rozwiązania skomplikowanego problemu. Bóg zapłać za wsparcie w modlitwie.

Marek (adm.)
Admin

Trzeba wypełnić wszystkie pola formularza, wtedy intencja zostanie przyjęta przez skrypt

pełna wiary
Gość
pełna wiary

Bardzo dziękuję za pomoc 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?