Marlena Teresa Kinga: Mój Syn

Witam, chciałam zaświadczyć że Nowenna Pompejańska to modlitwa potężna, która przemienia i układa życie tak , aby to Bóg był w nim na pierwszym miejscu
Read More

Kasia: Dwie Nowenny

Szczęść Boże, kolejne dwie nowenny za mną. Pierwszą odmawiałam za dusze czyśćcowe. Módlcie się za te dusze, to bardzo przyjemna modlitwa. Różaniec odmawia się sam.
Read More

Sylwia: relacje rodzinne

O Królowo Różańca Świętego pragnę Tobie z całego serca podziękować  za wszystkie łaski, które spadły na mnie i na moich bliskich! Ukończyłam niedawno dwie nowenny : w intencji mojej siostry o uzdrowienie jej rodziny oraz o to, by matka mojego narzeczonego przestała mnie nękać. Moja siostra odczuwa opiekę Maryi w...
Read More

Anna: Przyjaciel czuje się świetnie

Mój przyjaciel zachorował na raka. Stadium już zaawansowane. Modliliśmy się oboje nowenną pompejańską. Po roku czasu przyjaciel czuje się świetnie, wyniki szczegółowych badań ma jak u zdrowego człowieka. Bogu niech będą dzięki i Najświętszej Maryi Pannie z Pompejów !
Read More

Magdalena: Na imię daliśmy jej Joanna, co oznacza „Bóg jest łaskawy”

Dziękuję Matce Przenajświętszej za dar macierzyństwa. Przez półtora roku, mimo braku przeciwwskazań medycznych, nie udawało nam się z mężem zajść w upragnioną ciążę. Nasz problem postanowiliśmy polecić Maryi w Nowennie Pompejańskiej. Już w drugim cyklu po zakończeniu Nowenny okazało się,Przeczytaj Magdalena: Na imię daliśmy jej Joanna, co oznacza „Bóg jest...
Read More

Jarosław: dziękując za pracę i miłość

Królowo Różańca Świętego z Pompejów dziękuję Ci a wysłuchanie moich próśb. Dziękuję Ci za Edytę. Dziękuję Ci za jej dobre serce i za jej piękno. Dziękuję Ci za nią taką, jaka jest. Dziękuję Ci za wielką romantyczną miłość między Edytą i mną. Dziękuję Ci za nasze spotkania i rozmowy. Dziękuję Ci za czas który spędzamy razem. Dziękuję Ci za to, że się rozumiemy. Dziękuję Ci również za to, że przyjęto mnie do pracy o którą Cię prosiłem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Jarosław: dziękując za pracę i miłość"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Piotr
Gość

Dużo podziękowań, gratuluje znalezienia zarówno miłości jak i pracy. Budujące są Twoje słowa.

Janek
Gość

Wspaniałe świadectwo. Malkontenci uwierzcie że Królowa Różańca Świętego pomoże w każdej sprawie nawet Sercowej. Módlmy się i prośmy a resztę zostawmy Maryi. Błogosławię wszystkich.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!