Piotr: Tak wiele pięknych cudów

Nowenna Pompejańska- niesamowita moc tej modliwty mam 33 lata Moje świadectwa 1-od kilkunastu lat żyłem w grzechu masturbacji, nie panowałem nad sobą, odkąd zacząłem odmawiać nowennę odzyskałem kontrolę nad swoim ciałem, zacząłem szanować kobiety i z miłością patrzeć na nie, rozmawiać, uśmniechać się, otworzyłem się na świat.
Read More

Krystyna: Uwolnienie i nawrócenie syna

Odmawiam drugą Nowennę Pompejańską.Pierwszą zaczęłam odmawiać w pażdzierniku 2017 roku w intencji nawrócenia mojego męża.Niestety po jakimś czasie dołączyłam do tej samej nowenny inne intencje.Mój mąż nie był u spowiedzi od wielu lat i nie odczuwa takiej potrzeby.Czasami chodzi do kościoła ze mną i z naszym synem,ale robi to bez przekonania.Skończyłam tę nowennę i chociaż mąż nadal się nie nawrócił,to jednak wiele zmieniło się w naszych relacjach na lepsze.
Read More

Anna: prawda zwyciężyła

15 czerwca zakończyłam moją drugą nowennę, w której modliłam się o pomyślny dla mnie wyrok na rozprawie a 17 czerwca sąd oddalił w całości skierowane przeciw mnie oskarżenia.
Read More

Maria: Nadzieja naszego powołania

Tego pragnę najbardziej, byśmy po śmierci byli szczęśliwi blisko Boga, by dzięki nam jak najwięcej ludzi mogło się tam znaleźć razem z nami.1
Read More

Aleksandra: Spotkało mnie tyle dobrego

Nowenna Pompejańska wniosła wiele dobrego w moje życie. Prosiłam o wszystko co dobre dla moich rodziców - zwłaszcza dla mojego ojca, którego przez długi czas nienawidziłam .. I dostałam - spokój w sercu, wyznaczyłam ojcu i mamie za jej bardzo bolesne zachowanie względem mnie.
Read More

Ilona: Moja 90 – letnia Babcia wstała nagle znowu na nogi

Dziekuje Wam tak bardzo za modlitwe i Matce Boskiej za pomoc- moja babcia w tak podeszlym wieku po mojej zlozonej intencji dziennie lepiej sie czula i choc pomalutku, ale chodzi sobie znowu pare krokow, nie potrzebuje pampersow – a to tak duzo – bardzo wielka laska. Byla mi zawsze jak matka i dlatego tak bardzo sie za nia modle, zeby i w ostatnich swoich latach nie musiala cierpiec – tyle dobrego i tyle ciepla przeciez mi i nam wszystkim dala. Matko dziekuje tak bardzo za taka dobra babcie, ktora nauczyla mnie jako male dziecko tak bardzo Ciebie i Pana Boga kochac.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ilona: Moja 90 – letnia Babcia wstała nagle znowu na nogi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
anika
Gość

Dużo zdrówka i pozdrowienia dla babuni,

nieznajoma
Gość
nieznajoma

No. A ja przeczytałam:”letnia babcia wstała nagle znowu na nogi” 🙂 🙂 POtem dopiero zobacyzłam 90 …. 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!