Ufająca: Zerwane zaręczyny

Piszę tu już o kolejnej spełnionej prośbie do Matki Bożej. Tym razem modliłam się o światło Ducha Świętego, mądrość i dobrą decyzję dla siebie i mojego narzeczonego. Byliśmy ze sobą długi czas i zbliżał się termin naszego ślubu (za ok. 3 tygodnie). Niestety, wiele spraw było między nami ciągle nierozwiązanych lub nie takich jakie powinny być.
Przeczytaj całość

Adam: Moje zaległe świadectwo

Po przeczytaniu sposobu odmawiania Nowenny i długości jej trwania stwierdziłem, że chyba nie dam rady. Przecież ja nigdy nie modliłem się tak regularnie i takimi modlitwami na które trzeba poświęcić sporo czasu. Pomyślałem skoro dowiedziałem się o tej modlitwie to chyba nie na darmo i po paru dniach postanowiłem, że muszę spróbować.
Przeczytaj całość

Justyna: Świadectwo

Chciałabym podzielić się świadectwem otrzymania łaski od Matki Bożej. Skończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską 15 sierpnia w Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny:)
Przeczytaj całość

Edyta: Modlitwa o zdrowie syna

O nowennie dowiedziałam się przez przypadek.Moja mama słuchając radia Maryja usłyszała jak ksiądz zachęcał do odmawiania nowenny pompejańskiej zwanej inaczej nowenną nie do odparcia.Nie czekając długo postanowiłam dowiedzieć się na temat tej nowenny jak najwięcej. Tak więc trafiłam na tę stronę.Pomocna była także strona na you tube gdzie z Janem...
Przeczytaj całość

Ewa: Maryja uzdrowiła nasze małżeństwo

Szczęść Boże! Pragnę złożyć swoje świadectwo dotyczące działania Matki Bożej w moim życiu. Od ponad roku jestem mężatką. Zaraz po ślubie rozpoczęliśmy z mężem starania o dziecko jednak mijały miesiące a nasza rodzina się nie powiekszala.. Miewalam z tego powodu chwile załamania i rozpaczy. W tym trudnym czasie zaczęliśmy się z Mężem oddalać od siebie i ogólnie źle się działo w naszym małżeństwie.
Przeczytaj całość

Grzesiek: Łaska

Witam
Matka Boska jest wielka, słucha, radzi, pomaga, rozwiązuje nasze problemy. Codziennie modlimy się z Żoną, teraz już odmawiamy trzecią nowennę pompejańską. Matka Boża wysłuchuje naszych próśb i pomaga nam. Teraz prosimy o rozwiązanie problemu, którego sam jestem sobie winny, błagam aby i tym razem nam pomogła, rozwiązała ten problem, aby moja rodzina nie cierpiała z mojego powodu. Tak bardzo żałuję, że był czas kiedy wątpiłem, kiedy się oddaliłem, każda sekunda była wtedy stracona. Kocham Ciebie Matko i Tobie się zawierzam razem z moją rodzinną bez Ciebie jesteśmy słabi.
Cały twój
Grześ

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!