Aneta: To Ona daje nam siłę do życia

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.Chcieli byśmy podziękować za otrzymane łaski jakimi obdarzyła nas Matka Boża Pompejańska .Tą nowenną modlimy się już od dłuższego czasu daje ona nam bardzo dużo siły do życia.Modliliśmy się w bardzo wielu intencjach.
Read More

Alina: Dzięki Nowennie zyskałam wiele

O Nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z internetu.Często zaglądałam do portali społecznościowych,i w komentarzach jednego z nich ktoś napisał o Nowennie Pompejańskiej, że warto odmawiać bo czyni cuda.Zaraz też napisałam w wyszukiwarce hasło Nowenna Pompejańska i dowiedziałam się więcej o tej modlitwie.Różaniec św. to moja ulubiona modlitwa,ale doszłam do wniosku że nie dam...
Read More

Kinga: Matko Boża moja mama jest całym moim światem

Nie została do końca wysłuchana tak jak chciałam, ale wtedy kiedy prosiłam o pracę to nigdzie nie pracowałam i po zmówieniu Nowenny pojawiła się pomoc ze strony mojej mamy. Dzięki niej przetrwałam trudny okres.
Read More

Ufająca: Mam nadzieję, że dzięki mojej modlitwie udało się uratować choć jedno dzieciątko

Ostatnią Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji dzieci zagrożonych aborcją, ich Rodziców i lekarzy wykonujących aborcję. Mam nadzieję, że dzięki mojej modlitwie udało się uratować choć jedno dzieciątko, chociaż nie dostałam żadnego znaku (albo nie umiałam go odczytać).
Read More

Karolina: Maryja uzdrawia moją rodzinę

Witajcie moi drodzy;) cieszę się, że mogę podzielić się z Wami świadectwem.... jestem w trakcie odmawiania 2 Nowenny pompejańskiej w moim życiu....
Read More

Grzesiek: Łaska

Witam
Matka Boska jest wielka, słucha, radzi, pomaga, rozwiązuje nasze problemy. Codziennie modlimy się z Żoną, teraz już odmawiamy trzecią nowennę pompejańską. Matka Boża wysłuchuje naszych próśb i pomaga nam. Teraz prosimy o rozwiązanie problemu, którego sam jestem sobie winny, błagam aby i tym razem nam pomogła, rozwiązała ten problem, aby moja rodzina nie cierpiała z mojego powodu. Tak bardzo żałuję, że był czas kiedy wątpiłem, kiedy się oddaliłem, każda sekunda była wtedy stracona. Kocham Ciebie Matko i Tobie się zawierzam razem z moją rodzinną bez Ciebie jesteśmy słabi.
Cały twój
Grześ

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!