Faustyna: Otrzymane łaski

Pragnę podzielić się radością z obcowania z Maryją od początku mojej przygody z Nowenną. Wcześniej rzadko odmawiałam różaniec, ale pewnego dnia było mi dane zaczerpnąć z ogromnego bogactwa tej modlitwy.
Odmówiłam co prawda tylko jedną Nowennę w całości, kilka razy nie wytrwałam przez całe 54 dni. Maryja w cudowny sposób pomogła mojemu mężowi i mnie w trudnych chwilach, dała nam nadzieję, uzdrowiła, wskazała drogę. Mąż odzyskał radość życia, podjął działanie, wcześniej z powodu ciężkich oskarżeń w pracy, był bliski depresji. Maryja nauczyła mnie dbać o to życie, które mi dała. Przyjmować krzyż i ufać. Chwała Panu za wszystkie łaski! Cieszę się, że odważyłem się poprosić Maryję o pomoc.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

2 myśli na temat „Faustyna: Otrzymane łaski

 1. „KAŻDY ZNACZEK WSPIERA MISJE”

  Prosimy samemu nie odklejać stemplowanych znaczków! Każdy znaczek należy wyciąć z półcentymetrowym marginesem – jeśli jest to niemożliwe, to tak go wyciąć, aby nie uszkodzić. Chętnym i cierpliwym proponujemy segregację na znaczki polskie i zagraniczne. To bardzo ułatwi pracę. W Pieniężnie działa grupa misyjna, która bezinteresownie nadesłane znaczki przygotowuje, sortuje i sprzedaje, a uzyskane fundusze przekazuje na misje. Brak tylko wystarczającej ilości znaczków.

  Znaczki prosimy przesyłać na adres:

  Referat Misyjny Księży Werbistów
  Kolonia 19
  14 – 520 Pieniężno
  z dopiskiem:
  KAŻDY ZNACZEK WSPIERA MISJE

A Ty co o tym myślisz? Napisz!