Faustyna: Otrzymane łaski

Pragnę podzielić się radością z obcowania z Maryją od początku mojej przygody z Nowenną. Wcześniej rzadko odmawiałam różaniec, ale pewnego dnia było mi dane zaczerpnąć z ogromnego bogactwa tej modlitwy.
Odmówiłam co prawda tylko jedną Nowennę w całości, kilka razy nie wytrwałam przez całe 54 dni. Maryja w cudowny sposób pomogła mojemu mężowi i mnie w trudnych chwilach, dała nam nadzieję, uzdrowiła, wskazała drogę. Mąż odzyskał radość życia, podjął działanie, wcześniej z powodu ciężkich oskarżeń w pracy, był bliski depresji. Maryja nauczyła mnie dbać o to życie, które mi dała. Przyjmować krzyż i ufać. Chwała Panu za wszystkie łaski! Cieszę się, że odważyłem się poprosić Maryję o pomoc.

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
EwaLaurencjaAgnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

„KAŻDY ZNACZEK WSPIERA MISJE”

Prosimy samemu nie odklejać stemplowanych znaczków! Każdy znaczek należy wyciąć z półcentymetrowym marginesem – jeśli jest to niemożliwe, to tak go wyciąć, aby nie uszkodzić. Chętnym i cierpliwym proponujemy segregację na znaczki polskie i zagraniczne. To bardzo ułatwi pracę. W Pieniężnie działa grupa misyjna, która bezinteresownie nadesłane znaczki przygotowuje, sortuje i sprzedaje, a uzyskane fundusze przekazuje na misje. Brak tylko wystarczającej ilości znaczków.

Znaczki prosimy przesyłać na adres:

Referat Misyjny Księży Werbistów
Kolonia 19
14 – 520 Pieniężno
z dopiskiem:
KAŻDY ZNACZEK WSPIERA MISJE

Laurencja
Gość
Laurencja

Co znaczki Maja wspolnego z tym swiadectw em?????

Ewa
Gość
Ewa

Chwała Panu!

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?