Lidia: Matenko w tobie cała nadzieja

Ja sama mam chyba poczatki depresji bo mnie cos takiego przygniata ze czasami nie widze sensu zycia.W duzej czesci to zasługa meza bo ten jego nałóg niszczy tez mnie .Mysle ze nowenna mnie podtrzymuje .Modle sie praktycznie na okragło.
Read More

Anna: Praca dla szwagra

W intencji mojej siostry aby zmienila sie jej sytuscja w jakiej sie znajduje i w intencji pracy dla szwagra modlilam sie nowenną pompejanska ze swietymi. Juz myslałam, że nic z tego aż tu nieoczekiwanie pod koniec stycznia poszedl do pracy i dostal umowe na poł roku.
Read More

Mieczysława: Wsparcie Matki Boskiej

Odmawiałam nowennę Pompejską w sprawie wyzdrowienia mojego męża ( powrót do sprawności po udarze) jest bez zmian, ale dostaliśmy wiadomość, że ma przyjechać 4 listopada na rehabilitację do szpitala. Na rehabilitację czeka się zazwyczaj długo, a my dostaliśmy zawiadomienie tuż po wysłaniu skierowania i niezbędnych papierów. Uważam, że jest to...
Read More

Aga: silna wiara i pokora

estem wdzięczna Mateńce i myślę że ta modlitwa zostanie już zemną. Zachęciłam do modlitwy 2 braci, 2 bratowe, mamę i oni też widzą działania Matki Boskiej w swoim życiu.
Read More

Anna: Nadzieja na lepszą przyszłość

Dziękuję Ci Maryjo Pompejańska z całego serca za opiekę
Read More

Ewa: Wyzdrowienie

Pragnę podziękować za pełne wyzdrowienie mojego taty Matce Bożej. Modliłam się o to i po długim leczeniu lekarze orzekli że wrócił do zdrowia za co dziękuję Matce Bożej Pompejańskiej.
Minęły dwa dni i inne ciężkie doświadczenie spadło na bliską mi osobę, dlatego pragnę Mateńkę prosić o łaskę dla naszej rodziny, a Was o modlitwę, chociaż krótkie westchnienie. Muszę powiedzieć, że naszą rodzinę spotyka ciągle jakieś nowe cierpienie i chociaż modlę się, kiedy jedno się kończy za chwilę zaczyna się kolejne. Są to poważne choroby czy utrata pracy albo i teraz gorsze. I to jedno za drugim. Jedna choroba się skończyła, więc tato poszedł na badania i tam zaraził się kolejną. I nie wiem kiedy to się zakończy i nastanie wytchnienie od kłopotów. Dziękuję, że mogłam się wygadać. W modlitwie i Panu Bogu moja nadzieja, że jednak pozwoli naszej rodzinie odpocząć od kłopotów i ochroni nas od nieprzyjaciół tych widzialnych i tych niewidzialnych. Kiedyś pewien ksiądz powiedział, że ludzie powinni się błogosławić nawzajem, dlatego ja Wam przesyłam swoje błogosławieństwo, tak internetowo i Was proszę o to samo. Bóg zapłać

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
AnetaJanekwojtuśTeresa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa
Gość

Błogosławię Ciebie i Twoją Rodzinę

wojtuś
Gość
wojtuś

Bożej siły życze całej twojej rodzinie
Św Rito módl się za rodzine Ewy

Janek
Gość
Janek

Błogosławię Was wszystkich. Jezu Ufam Tobie.

Aneta
Gość
Aneta

Zapewniam o modlitwie.