Iwona: Oczekiwanie na potomstwo

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się podczas wyjazdu na Przeprośną Górkę. Podczas wyjazdu jedna z Pań zachęciła, abyśmy wszyscy w autobusie z nią odmówili nowennę i odmówiliśmy. Po spotkaniu miesiąc później dowiedziałam się że jestem w ciąży. Zastanawiałam się jak ja dam radę nosić maleństwo, ponieważ w pierwszej ciąży miałam problemy z kręgosłupem.
Read More

Robert: Bóg przez Maryję przeciął więzy ze złem

Kochani! Skończyłem 26.12.13 moja pierwsza nowenne pompejanska. Prosilem Boga o łaske roztropnosci za przyczyna Matki Bozej, a dostalem wiele wiecej.Przeczytaj Robert: Bóg przez Maryję przeciął więzy ze złem
Read More

Agata: Dziękuję Ci Maryjo!!! Kocham Cię bardzo!!!

Szczęść Noże! Dziękuję Matce Boskiej za łaski jakie otrzymałam. Kilka razy odmawiałam NP. Mam do siebie żal, że nie potrafię oddać się całkowicie podczas modlitwy.
Read More

Alina: Cudowne ocalenie

Skończyłam swoją 9 NP w intencji nawrócenia grzeszników i zaczęłam kolejną i tak jakoś schodziło mi z napisaniem świadectwa, bo nie wiem czy ktoś się nawrócił. Chciałam się z wami podzielić tym czego doświadczyłam.
Read More

Ewa: Jestem szczęśliwa

Szczęść Boże!
O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z czasopisma „Wypłyń na głębię”, a że problemów życiowych mam sporo, bez większego zastanawiania się postanowiłam rozpocząć tę piękną modlitwę. Nie myślałam jak sobie poradzę i czy wytrwam– po prostu zaczęłam się modlić dzień po dniu.
Najukochańsza Matka Boża i nasza matka dała mi niewyobrażalny spokój i pogodę ducha. Jestem chyba lepszym człowiekiem – dzięki Ci Mateczko.
Wszystkie Nowenny odmawiałam w intencji bliskich mi osób. Wiem, że Maryja je wysłuchała i w swoim czasie – Panu Bogu wiadomym się spełnią.
W swojej 4 Nowennie prosiłam Matkę Przenajświętszą o szczęśliwe rozwiązanie problemów zawodowych moich córek i bardzo szybko zostałam wysłuchana –Chwała Panu!
Modląc się o pokój dołożyłam małą cząstkę do próśb nas wszystkich.
Aktualnie modlę się 6 Nowenną w intencji wnuczki – o wszystkie potrzebne temu dziecku łaski. Okazuje się, że Mateczka Przenajświętsza już na początku mojej modlitwy w szczególny sposób zaopiekowała się Marysią.
Jestem przeszczęśliwa, że poznałam tę formę modlitwy różańcowej.
Pragnę modlić się nadal Nowenną Pompejańską, służąc modlitwą – największym upominkiem, jaki mogę podarować sobie i innym.
Wszystkich czytających te świadectwa zachęcam, by spróbowali modlić się Nowenną Pompejańską, a na pewno doznają szczególnej opieki Matki Przenajświętszej i jak tu ktoś przede mną trafnie zauważył – poczują się uzależnieni od różańca.
Dzięki Ci Matko Boża za Twoją nad nami opiekę. Niech Pan Bóg będzie uwielbiony i pochwalony!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Ewa: Jestem szczęśliwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

Piękne świadectwo – Nowenna to piękny prezent i bardzo kosztowny. Pozdrawiam

Krystyna Tur
Gość

Przepiękne świadectwo .Masz rację Ewuniu – uzależnienie od różańca jest nieoczekiwane .Pierwszą NP ukończyłam 3 listopada i obiecałam sobie , że własnie dzisiaj w swoje urodziny rozpocznę drugą…było mi za długo i rozpoczęłam już wczoraj .Łaski od Mateńki nie pozwalają na długą przerwę .Z Panem Bogiem

Monika
Gość
Monika

A ja ,jak się modlę na różańcu i przesuwam paciorki to często się mylę ,nie jestem pewna czy na pewno powiedziałam 10 x.Przerwałam swoją nowennę bo nie byłam zadowolna z tego jak się modlę.Może macie dla mnie jakie rady.
Monika

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Fajne świadectwo 🙂 Wszystkiego dobrego. Ja mam myśli złe, bardzo złe. Kiedyś odmawiałam nowennę do Boga, była obietnica, że kto odmówi tą nowennę pozna Bożą wolę dla siebie. Może Bóg mnie wzywa do siebie i dlatego czuję się jak się czuję i choruję. Chyba coś w tym jest.

Aneta
Gość

@nic nie wiem – poproś o modlitwę wspólnotę wstawienniczą. może dostaniesz światło co robić

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Dziękuję

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!