Barbara: prawo jazdy

To jest moje drugie świadectwo, a dotyczy mianowicie zdania egzaminu na prawo jazdy. Myślałam sobie jak zmówię nowennę pompejańską to na pewno zdam ten trudny egzamin, ale Matka Boska uczy nas pokory , wiary i cierpliwości, więc po zakończonej nowennie po około dwóch miesiącach dopiero zdałam egzamin.
Przeczytaj całość

Barbara: nie umiem już bez niej żyć!

Nowennę odmawiałam 3 razy oprócz spokoju jaki otrzymywałam podczas modlitwy wszystkie moje prośby zostały wysłuchanePrzeczytaj Barbara: nie umiem już bez niej żyć!
Przeczytaj całość

Ilona: Nie bójcie się prosić o rzeczy niemożliwe

"Nie bójcie się prosić o rzeczy niemożliwe" - takie słowa usłyszałam podczas kazania jednego z księży w trakcie trwania Świat Wielkanocnych. Był to dla mnie szczególnie trudny czas. Mój mąż od pewnego czasu ma zdiagnozowanego naczyniaka mózgu. Niestety choroba ta daje wiele skutków ubocznych w tym padaczkę.
Przeczytaj całość

Joanna: Cudowna pomoc od pierwszych dni nowenny

Już sam przypadek że znalazłam tak piękną modlitwę, która dała mi nadzieję w dniu kiedy dla mojej mamy prawie nie było już szans był czym cudownym. Mama miała powikłania po operacji wszczepienia stentu - zrobił jej się krwiak po wylewie (udarze krwotocznym), który rósł i rósł... Leki pooperacyjne wykluczały leczenie...
Przeczytaj całość

Aneta: Życie z Nowenną

Szczęść Boże, o Nowennie dowiedziałam się jakieś dwa lata temu od mojego chłopaka, który odmawiał ją za swoja ciężko chorą mamę. Na początku 2015 r. zaczęłam ją odmawiać i ja.
Przeczytaj całość

Emila: Często niedostrzegane łaski

Nie pamiętam, którą z kolei nowennę odmawiam. Prosiłam Matkę o pracę dla starszego syna, o łaski dla niego. Praca nie jest szczytem marzeń, ale jest. 11 XI kończę kolejną nowennę w intencji znalezienia przez Matkę żony dla syna. On wiele kiedyś wycierpiał z powodu utraconej miłości (nie oceniam broń Boże dziewczyny, bardzo ją lubiłam). Nie wiem, czy Matka mnie teraz wysłucha, ale nagle dotarło do mnie, ile łask od Niej już otrzymałam: spokój w rodzinie, szacunek i miłość moich dzieci, a przede wszystkim uwolnienie z licznych lęków. Wierzę, że to Matka mi podpowiada, że gdy tylko zaczynam odczuwać lęk z jakiegoś powodu, wypowiadam: ,,Jezu, ufam Tobie” i lęk mija prawie natychmiast. Na pewno będzie mi smutno, gdy ta prośba nie zostanie wysłuchana, ale cieszę się tym, że mój młodszy syn zaręczył się, o co również prosiłam Matkę, że mają już termin ślubu i ufają sobie, czego kiedyś brakowało w ich związku. Jeszcze jedno, takie trochę materialne świadectwo. Przestałam mieć problemy z brakiem pieniędzy (może też i dlatego, że dzielę się czasem z kimś potrzebującym), sama czasem jestem zaskoczona, że skądś nagle przychodzi pomoc. Przepraszam, że piszę dość chaotycznie, chyba mi również szatan przeszkadza. Wierzmy w miłość Matki Przenajświętszej, Ona słucha.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Emila: Często niedostrzegane łaski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Czesia
Gość
Czesia

Nowenna Pompejańska jest niesamowitą modlitwą!…..Zaufaj Maryi i Jezusowi…oni cię nie zawiodą, Dzięki tej Nowennie otrzymuje sie wiele łask. Kto sie modli to wie o czym mówię! Królowo Różańca Świętego módl się za nami!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!