M: Z perspektywy czasu widzę zmiany

Witam wszystkich. To moje drugie świadectwo. Odmówiłam wiele nowenn pompejańskich. Większość z nich dotyczyła moich dzieci. Otrzymałam wiele łask od Maryi. Znalazłam dobrą pracę, mąż dostał podwyżkę w pracy.
Przeczytaj całość

Kamila: Dziękczynienie

Stwierdziłam, że w tej bezradności nie jestem w stanie zrobić już nic więcej poza modlitwą. Data egzaminu wypadła w trakcie odmawiania Nowenny, jednak niezależnie od jego wyniku, postanowiłam, że nie przerwę modlitwy.
Przeczytaj całość

Emilia: Miłość Boża = nowe życie

Witam wszystkich. Chciałabym podzielić się swoim świadectwem. Zacznę od tego że wywodzę się z domu gdzie nie było wsparcia ,miłości , wzajemnego szacunku. Moi rodzice obydwoje pili. Mój tata był bardzo agresywnym człowiekiem często mnie bił i ponizał. Moje życie było piekłem na ziemi. Przez co z domu rodzinnego wyszłam bardzo poraniona. Z ogromną pretensją do Boga z zapytaniem dlaczego Bóg mnie tak karał? Dlaczego musiałam przez to wszystko przejść? Dlaczego nie dostałam szansy na normalny dom ,rodzinę tak jak inni? Dziś już wiem już rozumiem ze to nie Bóg czyni zło tylko zło czynią ludzie.
Przeczytaj całość

Basia: alkoholizm męża…….

Odmówiłam właśnie moją 4 Nowennę. Tym razem o wydobycie się męża z nałogu alkoholowego. W części dziękczynnej, mąż poszedł do AA.
Przeczytaj całość

Edyta: Udało mi się znaleźć pracę

Być może, wierzę w to głęboko, że Bóg dla każdego z nas ma indywidualny plan, tak dobry, że sami nigdy nie moglibyśmy sobie go wymarzyć.
Przeczytaj całość

Edyta: rodzina w całości

Nasza rodzina rozpadła się.Rozwiodłam się z mężem,
córka sprawiała wielkie problemy wychowawcze, opuściła dom wyjeżdżając na studia z zamiarem (jak przypuszczam) nie kontaktowania się z nami.Z matką byłam poróżniona od lat…
Po odmówieniu nowenny maż wrócił do domu do mnie i syna,córka przyjeżdża do nas i dzwoni,z matką nawiązuję nieśmiale kontakty…
Stokrotne dzięki Maryjo!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Edyta: rodzina w całości"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

Piękne świadectwo. Chwała Tobie Panie!

Waldemar Bryszewski
Gość

przepiekne swiadectwo goraco wierze ze Najswietsza Panienka wyslucha rownierz mojej blagalnej prosby o uratowanie malzenstwa i calej rodziny

adam
Gość

piękne świadectwo!
„Możliwość przenoszenia świętości z dobrej żony na złego męża lub z dobrego męża na złą żonę wynika z tego, iż są oni jednym ciałem. Podobnie jak skóra może zostać przeszczepiona z tyłu ciała na twarz, tak łaskę można przeszczepiać między małżonkami. Ta duchowa łączność nie wiąże się być może z romantycznym zaspokojeniem, jakie niesie ze sobą łączność cielesna, ale jej zyski są wieczne. Wielu mężów i wiele żon, dopuściwszy się w życiu wielu aktów niewierności i innych wybryków, zostanie ocalonych w Dniu Sądu, gdyż ich wierni współmałżonkowie nigdy nie przestali się modlić za ich zbawienie.” Arcybiskup Fulton J. Sheen

Ewa
Gość

A co jak ktoś nie ma religijnego męża i samemu jeszcze daleko do Boga? Jednym słowem lipa…. Zazdroszcze posiadania religijnego męża bo sama bym się na kimś wsparła…

kasia
Gość

Ewo, zacznij zmiany od siebie, bo tylko na siebie masz wpływ. Mąż widząc Zmiany na lepsze u Ciebie też może zechce się zmieniać. Piszesz, że wsparłabyś się na kimś…wesprzyj się na Bogu. Wystarczy, że aktem woli uznasz go za swojego Pana i On zacznie działać. Zobaczysz. Do tego modlitwa i Zobaczysz zmiany w swoim życiu.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!