Agnieszka: Uzdrowienie serca

Zakończyłam moją pierwszą w życiu nowennę w intencji uzdrowienia mojego serca. Nim rozpoczęłam modlitwę podobnie jak Wy teraz, czytałam o niej, czytałam świadectwa i można by powiedzieć to nie była modlitwa dla mnie. Wszyscy tak pięknie pisali, Matko... Mateczko... Mateczko Kochana..., potrafiłam zaledwie powiedzieć Maryjo. Nie byłam nigdy blisko Niej, nie znałam Jej, była mi obca, nie potrafiłam z pamięci odmówić różańca świętego bo nie znałam tajemnic nawet, ale pomimo wszystko chciałam.
Przeczytaj całość

Agnieszka: nowenna i nerwica lękowa

Trudno mi wyrazić słowami wdzięczność wobec Mateńki mej kochanej. Dzięki nowennie pompejańskiej nerwica lękowa w dużym stopniu uległa cofnięciu. Bogu niech będą dzięki!
Przeczytaj całość

Katarzyna: Wyleczenie z nałogu

Różaniec zaczęłam 1 Listopada, skończyłam w Wigilię Bożego Narodzenia i choć moja prośba nie została wysłuchana, moja rodzina otrzymała inne łaski córka zdała na prawo jazdy za pierwszym razem, w domu zrobiło się spokojniej, w pracy wynagrodzono mnie za ciężką pracę, przystąpiłam do spowiedzi, jednak nie otrzymując rozgrzeszenia, nie zrazilam się, bo wiem ze wkrótce Duch św postawi na mojej drodze kierownika duchowego, który pomoże mi wyjść z bagna w którym tkwie, chce zawrzeć związek małżeński z ojcem mych dzieci, nie przestając modlić się dalej NP bo ta modlitwa ma NAPRAWDĘ MOC.
Przeczytaj całość

Barbara: Matka Boża daje mi siłę

Nowennę Pompejańską odmawiam piąty rok .Jest to cudowna modlitwa ,która daje mi pokój serca , zabiera lęki i niepokoje, rozwiązuje wiele trudnych spraw .Czasami przychodzą chwile zwątpienia , zły atakuje , ale ja dalej trwam na modlitwie.
Przeczytaj całość

Aleksandra: Ukojenie bólu

Mam na imię Ola i mam 16 lat. Chciałabym złożyć świadectwo z czterech nowenn pompejańskich. Nie pamiętam dokładnie w jakiej intencji modliłam się w mojej drugiej nowennie, ale chyba było to "o polepszenie kontaktów w mojej rodzinie". Pamiętam, że czułam wtedy taki błogi spokój na duszy, że KTOŚ jest ze mną i chroni mnie. Wiem, że to Bóg wraz z ukochaną Matką Pompejańską byli przy mnie i nadal są. Kontakty w mojej rodzinie uległy lekkiej poprawie i dziękuję za to z całego serca. Kolejną nowennę, czyli trzecią zmówiłam w intencji Matki Bożej. Tutaj akurat nie było najlepiej. Pamiętam, że sporo przeklinałam, byłam zła na siebie o to, lecz nie umiałam tego kontrolować. Miałam wtedy dużo stresów w życiu.
Przeczytaj całość

Dziękujemy naszym Darczyńcom! :)

Nasza akcja „8 stron dla KRŚ” znów zakończyła się sukcesem. Dziękujemy naszym Darczyńcom, a są nimi:

Igor F., Beata I., Dariusz D., Szymon P., Alina J., Janusz I., Dorota S., Anna S., Małgorzata D., Urszula M., Irena S., Grażyna G., Barbara S., Andrzej K., Anna W., Krzysztof M., Krzysztof B., Agnieszka W., Maria, Anna, Magdalena, Grzegorz H., Daniel S., Genowefa Z., Izabela R., Jadwiga Ś., Katarzyna K., Artur B., Łukasz P., Aneta, Karolina D., Janina P., Izabela, Izabela M., Katarzyna K., Łukasz K., Beata Z., Irena W., Joanna C., Maciej K., Kasia, Michał M., Małgorzata S., Marek M., Lidia, Szymon, Aneta D., Małgorzata K., Andrzej K., Stanisław S. (uwaga, jeśli niechcący kogoś pominąłem, to proszę o kontakt lub komentarz!)

Podziękowania dla Was ukażą się w najbliższym numerze „Królowej Różańca” wraz z prośbą o modlitwę w Waszych intencjach. To DZIĘKI WAM, grupie 52 dwóch osób, świadectwa łask nowenny pompejańskiej trafią do tysięcy czytelników. Wierzę, że Maryja zauważa waszą ofiarę i poświęcenie, a skutki tego będą… błogosławione! 🙂

Serdecznie dziękuję w imieniu redakcji KRŚ!

Marek

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!