Marzena: Łaski w stanie błogosławionym

Pierwszą nowennę rozpoczęłam na początku 2015 roku. Modliłam się o zdrowie poczętego dziecka oraz bym nie musiała tym razem leżeć w szpitalu, gdyż miałam problem z donoszeniem trójki starszych dzieci. Przeczytaj Marzena: Łaski w stanie błogosławionym
Read More

M: list – Nawracajcie się bo bliskie jest królestwo niebieskie!!!

Moje życie zmienia się z dnia na dzień dzięki Maryji. Dziękuję Ci Matko Boża i wieżę w to że(On) się nawróci do Boga.Chwała Panu za wszelkie dobro które mnie spotyka.
Read More

Katarzyna: Odmieniła go modlitwa

Wiatam serdecznie chce zostawic swoje swiadectwo jakis czas temu zostawilam chlopaka chcialam zeby sie nawrocil wszedl wkoncu na wlasciwa droge a dodam ze strasznie jest uparty wymodlilam dzieki nowennie jest innym czlowiekiem zaczyna postepowac tak jak chcialam i miedzy nami wkoncu panuje zgoda i harmonia mimo ze nie jestesmy razem czuje ze pewnego dnia dzieki Pannienece bedzie to mozliwe
Read More

Karol: Różaniec jest niesamowitą modlitwą

Szczęść Boże. Chciałem się podzielić tym, jak wielką moc ma modlitwa różańcowa oraz tym jak wiele łask możemy otrzymać od Matki Bożej modląc się na różańcu.
Read More

Danuta: Maryjo przyjmij moje wielkie podziękowanie

Chciałabym podzielić się takim świadectwem i podziękować Matce Bożej za łaskę. Moja córka weszła w złe towarzystwo. Zaczęło się nie wracanie na noc do domu, imprezy, alkohol, zapominanie o Mszy Św. Byłam przerażona. Nowennę Pompejańską zaczęłam 13 sierpnia. Codziennie chodziłam na Mszę św. potem Różaniec przed Najświętszym Sakramentem. Tydzień po skończeniu Nowenny córka zerwała z chłopakiem i z całym towarzystwem.Maryjo przyjmij moje wielkie podziękowanie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Danuta: Maryjo przyjmij moje wielkie podziękowanie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
J.GRABOWIECKA
Gość
J.GRABOWIECKA

Droga Danuto mam ten sam problem -odmawiam Nowenne Pompejanska mam nadzieje ze Matuchna mnie wysłucha -wiem ze Maryja wszystko może ………….

Kasia
Gość

Ja Też miałam ten sam problem. dzięki Matce Bożej Pompejańskiej córka została oderwana od wszelkiego zła.NP czyni cuda . Mateńka zawsze wysłuchuje.Chwała Tobie Panie .

Danuta
Gość
Danuta

U Sióstr Miłosierdzia w Rybnie usłyszałam taką piosenkę: zwyciężyłaś, zwyciężaj, straszny jest szczęk oręża, już różaniec,różaniec ,różaniec wytaczają żołnierze na szaniec. Te słowa mi uzmysłowiły, że różaniec to broń duchowa i że to Maryja tylko może zwyciężyć w tej sytuacji. Bo ja nie mogłam nic zrobić mogłam się tylko modlić. Byłam dla mojej córki w jej oczach największym wrogiem. I Maryja zwyciężyła.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Teraz żeby pielęgnować ten stan proponuję różaniec rodziców za dzieci.. Można zapisać. się. przez. internet. To jest tylko. jedna dziesiątka. dziennie.Polecam

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!