Ewa: Prosba zostala wysluchana

.Dziekuje Ci Matko za te laski, Blogoslaw mojemu synkowi.
Przeczytaj całość

Kasia: Trudny czas w małżeństwie

Ponad rok temu wiodlam z moim mezem i dziecmi wspaniale zycie. Bez żadnych trosk,smutków. Ktoregos dnia przyszlam z pracy a moj maz, ktorego zawsze bardzo szanowalam i kochalam oznajmił mi ,ze to nie ma sensu . Nasze małżeństwo. Po prostu musimy sie rozstać. Nie wiedziałam co powiedzieć. Ale nie przyjęłam tego do wiadomości. Robilam swoje. Z dnia na dzien bylo coraz gorzej. Kłóciliśmy się, ja caly czas sie modliłam.
Przeczytaj całość

Beata: „BROŃ” RÓŻAŃCA

Od sierpnia 2014 roku nieprzerwanie odmawiam Nowennę Pompejańską. Początkowo modliłam się w ogromnym bólu duchowym. Nie radziłam sobie (tak odczuwałam) z tym co mnie spotkało ze strony osoby, z którą żyłam w serdecznej przyjaźni od ponad 30 lat. Zostałam oskarżona o coś czego nie uczyniłam i nie miałam możliwości obrony......
Przeczytaj całość

Weronika: O dobrego męża

Chciałam się z Wami podzielić moim świadectwem! Około rok temu odmówiłam Nowennę Pompejańską w intencji "O dobrego męża". Od niedawna w moim życiu pojawił się mężczyzna jakiego sobie wymarzyłam. Wiem, że jest mi dany od Maryi. Pokochał mnie z moimi wadami i chorobą.
Przeczytaj całość

Anonim: Wymodlony synek

Witam, wraz z żoną przez ok. 2 lata staraliśmy się o dziecko lecz bez skutku. O Nowennie dowiedziałem się przypadkiem. Mimo to że pracuje na 2 etatach znalazłem czas na modlitwę z prośbą o dziecko. Żona nie chciała przyłączyć się do wspólnej modlitwy mimo że też jej ogromnie zależało, dlatego odmawialem ją sam.
Przeczytaj całość

Danuta: Maryjo przyjmij moje wielkie podziękowanie

Chciałabym podzielić się takim świadectwem i podziękować Matce Bożej za łaskę. Moja córka weszła w złe towarzystwo. Zaczęło się nie wracanie na noc do domu, imprezy, alkohol, zapominanie o Mszy Św. Byłam przerażona. Nowennę Pompejańską zaczęłam 13 sierpnia. Codziennie chodziłam na Mszę św. potem Różaniec przed Najświętszym Sakramentem. Tydzień po skończeniu Nowenny córka zerwała z chłopakiem i z całym towarzystwem.Maryjo przyjmij moje wielkie podziękowanie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Danuta: Maryjo przyjmij moje wielkie podziękowanie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
J.GRABOWIECKA
Gość
J.GRABOWIECKA

Droga Danuto mam ten sam problem -odmawiam Nowenne Pompejanska mam nadzieje ze Matuchna mnie wysłucha -wiem ze Maryja wszystko może ………….

Kasia
Gość

Ja Też miałam ten sam problem. dzięki Matce Bożej Pompejańskiej córka została oderwana od wszelkiego zła.NP czyni cuda . Mateńka zawsze wysłuchuje.Chwała Tobie Panie .

Danuta
Gość
Danuta

U Sióstr Miłosierdzia w Rybnie usłyszałam taką piosenkę: zwyciężyłaś, zwyciężaj, straszny jest szczęk oręża, już różaniec,różaniec ,różaniec wytaczają żołnierze na szaniec. Te słowa mi uzmysłowiły, że różaniec to broń duchowa i że to Maryja tylko może zwyciężyć w tej sytuacji. Bo ja nie mogłam nic zrobić mogłam się tylko modlić. Byłam dla mojej córki w jej oczach największym wrogiem. I Maryja zwyciężyła.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Teraz żeby pielęgnować ten stan proponuję różaniec rodziców za dzieci.. Można zapisać. się. przez. internet. To jest tylko. jedna dziesiątka. dziennie.Polecam

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!