Monika: spotkało mnie coś niespotykanego

Matuchna bardzo wyraźnie dała mi do zrozumienia że życzy sobie NP w zupełnie innej intencj
Read More

Dorota: Pomoc dla córki

O Nowennie dowiedziałam się od mojej siostry, w trudnym dla mnie momencie, kiedy nie umiałam sobie poradzić z problemem córeczki.
Read More

Anna: Podsumowanie 5 Nowenn

Szczęść Boże. To moje pierwsze świadectwo, jak zaczęłam je pisać to otrzymałam kolejne łaski, więc zachęcam do napisania świadectwa tych, którzy jeszcze tego nie zrobili. Intencje moich 5 Nowenn Pompejańskich: 1. O łaskę znalezienia wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. (z błędami ponieważ była to pierwsza moja Nowenna-3 Różańce) 2. W...
Read More

Eva: Matko Boża błagam zabierz ode mnie ten ból…

Prowadź mnie Ukochana Matko do Twojego Syna
Read More

Agnieszka: Zaproponowali mi aborcję

Witam, Chciałam podzielić się cudem, który za pośrednictwem Naszej Kochanej Matki dotknął moją nowo narodzoną córeczkę. Bardzo chcę podziękować mojej cioci, która odmówiła Nowennę w intencji mojej córki Alicji. Oto nasza historia : W 21 tyg. ciąży zdiagnozowano u mojej córki torbiele na lewym płucu.
Read More

Beata: Różaniec moją nadzieją

Różaniec dał mi nadzieję i spokój duszy, którego naprawdę potrzebowałam. Jedenastego listopada kończę trzecią nowennę. Odkąd zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską nigdy nie miałam problemu z odmówieniem całego różańca. Dwie pierwsze nowenny dotyczyły bardziej mnie, natomiast kolejne chciałam poświęcić dwóm bliskim memu sercu osobom, mojemu znajomemu i przyjaciółce. Nie umiem powiedzieć czy te dwie pierwsze się spełniły, ale miałam chwilowo wrażenie, że się zaczęły spełniać. Poza tym porozwiązywały się inne trudne dla mnie sprawy dotyczące sytuacji w mojej pracy…o co się nie modliłam. Jednak najważniejszą dla mnie nowenną jest ta, którą odmawiam o to, aby mój dobry znajomy skończył z piciem alkoholu. Jestem wrażliwą osobą i serce mi krwawi gdy widzę jak młody, naprawdę dobry człowiek powoli się stacza, a ja nie wiem jak mu pomóc. W czasie odmawiania nowenny w jego intencji bardzo pogorszyły się stosunki między mną, a moją rodziną w domu. Tak jakoś wszystko się okropnie poplątało w zasadzie bez żadnej przyczyny?? Pokładam nadzieję w Matce Bożej, że mi pomoże, że mnie nie zostawi.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!