Beata Maria: Narodzenie dziecka

Chciałam dać świadectwo, że Nąjświętsza Matka Boża zawsze wysłuchuje nasze modlitwy. Trzeba tylko cierpliwości.
Przeczytaj całość

Gosia: Spokój w domu

Na poczatku chcialabym podziekowac MB za wszytskie otrzymane łaski, poniewaz wiekszosc nowenn juz zostala wysluchana i czuje,ze pozostale sa w trakcie wypelniania (od ok. Roku) i jestem na nie przygotowywana przez Maryje, poniewaz daje mi wyrazne znaki ;-) . codziennie czuje opieke MB w roznych sytuacjach zyciowych...Przeczytaj Gosia: Spokój w...
Przeczytaj całość

Marzena: Dziękuję za nieustającą opiekę

Dziękuję i namawiam wszystkich do zaufania Matce Najświętszej.
Przeczytaj całość

lena: Matka Boża nigdy nas nie opuszcza

Ja sama również nie umiałam sobie pomoc. Dzisiaj nie pamiętam dokładnie jak trafiłam na tą cudowną modlitwę, ale najważniejsze jest że trafiłam i to był prawdziwy początek mojego nowego życia.
Przeczytaj całość

Gabrysia: Wymarzony kierunek studiów

Minęły już prawie 3 lata odkąd odmówiłam swoją pierwszą nowennę. Bardzo zależało mi aby dostać się na medycynę. Po pierwszej nieudanej próbie zdecydowałam się na nowennę. Jednak mimo jej odmówienia po raz drugi się nie udało.
Przeczytaj całość

Beata: egzamin

Swoją pierwszą Nowennę rozpoczęłam 4 lipca tego roku. Usłyszałam o niej podczas wyjazdu na czuwanie w pierwszy piątek miesiąca. Jednak kiedy zapoznałam się (poprzez Internet) z tą modlitwą, obawiałam się jej rozpocząć. Myślałam, że nie zdołam pogodzić moich codziennych obowiązków z modlitwą. Pomimo obaw zaczęłam się modlić w intencji mojej córki- czekał ją bardzo trudny egzamin. Czasem było mi bardzo trudno modlić się w prawdziwym skupieniu. Modliłam się tak jak potrafię. Śledziłam w Internecie komentarze i świadectwa modlących się. Pojawiły się wątpliwości, czy ja prawidłowo się modlę? Jednak wierzyłam, że Matka Boża przyjmie moją modlitwę. Kiedy zbliżałam się do końca Nowenny, obiecałam sobie, że nadal będę modlić się na różańcu. Czułam przeogromną potrzebę modlitwy. Pierwsze podejście do egzaminu mojej córki nie udało się, pozostała tylko jeszcze jedna szansa. Ja jednak nadal wierzyłam, starałam się zaufać Jezusowi i być gotowa przyjąć jego wolę taką, jaka by ona nie była.
Ostatnie podejście do egzaminu udało się- moja córka zdała. Radość w mojej rodzinie jest ogromna. Wprost serce mi pęka ze szczęścia! Jezu, Maryjo- dziękuję Wam ze wszystkich sił! Nie potrafię wyrazić w słowach, jak bardzo się cieszę i jak bardzo jestem wdzięczna za otrzymane łaski. Przekazałam Nowennę mojej koleżance, a ona następnej osobie. Modlitwa odmieniła moje życie. Teraz inaczej patrzę na wiele spraw i dostrzegam działanie Boga w moim codziennym życiu. Odczuwam spokój i radość. Zachęcam gorąco wszystkich do modlitwy różańcowej. Jezu, Maryjo chwała Wam!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!