Monika: Prośba o zdrowie

został mi tydzień do końca nowenny jak tylko skończę napewno zacznę następną.
Read More

Damian: Zacząć od nowa

A teraz najważniejsze, tylko i wyłącznie dlatego jednego zdania napisałem tą historię. Módlcie się aż do skutku, Maryja słucha wszystkich, uwierzcie, to wszystko jest naprawdę.
Read More

Sylwia: jestem wrakiem człowieka

a wszystko przez to, że brakuje mi silnej woli
Read More

Agnieszka: Morze łask

Kolejna nowenna była za brata który jest alkoholikiem i wpadł w cug alkoholowy, po nowennie może nie jest tak, że nie wypije piwa ale bardzo ale to bardzo się zmienił trwa to już ponad rok, poprawa ogromna, widzę duże zaangażowanie w swoją rodzinę.
Read More

Weronika: Podziękowania za otrzymane łaski

Odmawiajcie Nowennę Pompejską i pamiętajcie ,, Nie ma modlitwy niewysłuchanej,,
Read More

Anna: Wyproszone łaski

Długo nie mogłam zabrać się za napisanie swojego świadectwa, a gdy już zaczynałam pisać to np. komputer się zawiesił, tekst się skasował gdy byłam przy końcu pisania.

Pierwszą swoją nowennę odmówiłam w intencji zdrowia mojego taty-poważnie zachorował na serce.Rokowania były złe.Załamałam się, w tym samym czasie całe życie zaczęło mi się walić.Nastąpił efekt domina,wszystko układało się źle.Do odmawiania nowenny namówiła mnie ciocia z mamą.Już w pierwszym tygodniu modlitwy w moim życiu nastąpił spokój,wszystko co złe zaczęło znikać.Jakaś niewidzialna siła mnie chroniła.Moja intencja została wysłuchana-tata musi brać lekarstwa i mocno dbać o siebie, ale czuje się dobrze.Ja po zakończeniu części błagalnej dostałam dobrą pracę, w której trafiłam na dobrych ludzi.Wcześniejsze moje starania o pracę nie przynosiły skutku.Moja praca pojawiła się sama, aż sama nie mogłam w to uwierzyć.Moje życie nagle zaczęło się układać gdzie miesiąc wcześniej było w ruinie.Niedawno zakończyłam Nowennę w intencji szczęśliwego przebiegu operacji mojej mamy.Teraz kończę kolejną Nowennę w ważnej dla mnie intencji.Mam nadzieję, że Kochana Mateńka teraz też mnie wysłucha.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Anna: Wyproszone łaski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Jestem pewna , że Najświętsza Panienka Cię wysłucha .
Szczęść Boże 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!