Anna: Matka Boża wyprasiła mi wiele Łask Bożych nie sposób opisać tu wszystkich

Piszę tutaj ponieważ chciałabym powiedzieć Wam jak wielka pomocą jest odmawianie Nowenny Pompejańskiej, chce również powiedzieć Wam, że życie bez Boga zawsze prowadzi do śmierci i chce przestrzec przed złem.
Dzięki Nowennie Pompejańskiej zdałam sobie sprawę w jak tragicznej sytuacji się znajduję. Jak daleko jestem od Boga, chodziarz wcześniej w ogóle o Nim nie myślałam. Zmarnowałam swoje życie( tak wielki dar), który On mi podarował. W pwenym momencie życia kiedy znalazłam się już na skraju załamania i zaczęłam szukać ratunku to w internecie natrafiłam na Nowennę Pompejańską i od razu pomyślała, że to dla tych ludzi co są wierni Bogu i mają dużą wiarę, a ja jestem w tak daleko, że nawet nie wiem jak się przeżegnać ale podjęłam się odmawiania bo czułam, że nic innego mi już nie pomoże. Podczas odmawiania Nowenny Matka Boża zaczeła przypominać mi grzechy, które tak bardzo zaważyły na tym w jakiej jestem tragedii. Przypomniały mi się grzechy az od dzieciństwa, to że podczas pierwszej spowiedzi zataiłam ze strachu i wstydu jeden grzech, który oczywiście decydował o tym ze wszystkie kolejne sopowiedzi w moim życiu były nieważne. Wtedy jak byłam mała to próbowałam sobie wmówić ze to nie było ważne i tak później o tym zapomniałam na długie lata.
Kiedyś w dzieciństwie miałam breloczek z jakiejs gazety, nosiłam go na nadgarstku później gdzieś zginął. Po wielu latach w tarkcie odmawiania nowenny natchnęłam sie na stronę na której były znaki zakazane przez Kościół Katolicki i był tam ten breloczek a ja jako dziecko nie miałam o tym pojęcia jaką szkode to na mojej Duszy wyrządza. Później zaczęło sie dojrzewanie i wpadłam w złe towarzystwo. To wszystko było konsekwencjami moich grzechów. Popełniałam coraz to gorsze, wchodziłam w różne związki ale miałam bardzo duży lęk że jakis chłopak bedzie chciał sie związać.Prowadziłam życie nieczyste i to doprowadziło mnie do choroby. Na początku słyszałam podszepty-nie zajmuj się tym to samo minie. Zbagatelizowałam chorobę. Kiedy zdałam sobie sprawę ze to bardzo powazna choroba był to już bardzo zaawansowany stan .Teraz znajduje się w bardzo złym stanie(nie do wyleczenia) i znowu pojawił sie wstyd i strach i zataiłam to(nikomu nie powiedziałam).Teraz tak bardzo tesknie za Bogiem. Znajduje sie w sytuacji po ludzku bez wyjścia, mam dług który muszę spłacić. tylko cud może mnie uratować. Juz jeden w moim życiu sie zadarzyłm podczas Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie przepłakałam calą Msze i Pan Bóg mnie uzdrowił z nieczystości. Było to we wspomnienie Św. Katarzyny ze Sieny. Będe dziekować do końca życia za ten wielki dar. Znajduje sie teraz w sytuacji bez wyjścia . Modlę sie nowenna do Matki Bożej Pompejańskiej o siłe do Spowiedzi Świętej, męczą mnie natrectwa. Z jednej strony okłamuje bliskich nie mówiąc im prawdy o zdrowiu z drugiej strony muszę splacic duży dług nie umiem temu po ludzku podołać. Jak wiele tragedii musiło dojśc ws moim życiu abym w końcu zrozumiała jak daleko jestem od Boga. Zło ma zawsze konsekwencje, moje są tragiczne.
Matka Boża wyprasiła mi wiele Łask Bożych nie sposób opisać tu wszstkich. Jeśli ktoś może sie za mnie pomodlić to będę wdzieczna bo sama sobie nie radze

14 myśli na temat „Anna: Matka Boża wyprasiła mi wiele Łask Bożych nie sposób opisać tu wszystkich

  1. Jak dalej będziesz sobie wmawiać słowo „tragiczne” to nic to Tobie nie pomoże, i nie chodzi mi o jakieś durne prawo przyciągania we wszechświecie, ale o Twoją psychikę i nastawienie. Właśnie co to za choroba? Weneryczna? Hiv? Przepraszam, że tak bezpośrednio, ale może warto wytłumaczyć czytającym np. takim jak ja. Dużo zdrowia Ci życzę

  2. Jezu, Ty sie tym zajmij. Oddaj Bogu swoje troski, a On cie z nich wyzwoli. Te slowa moze nie dokladnie pamietam ale czytalam w trudnych dla mnie chwilach i… POMAGA. Tylko zaufaj.
    Juz sie modle w Twojej intencji
    Z blogoslawienstwem Bozym.

  3. Anna polecam Ci Wspólnotę Milosc i Milosierdie Jezusa.I Msze Św o uzdrowienie i uwolnienie Ojca Daniela.Dla Boga nie ma chorob nieuleczalnych i sytuacji bez wyjścia.po ludzku niemożliwe ale nie po Bozemu.

  4. Kobieto Bóg jest wielki ,on się nie boi tych wszystkich naszych grzechów ,on wie że my żałujemy i zawsze do niego wracamy a diabeł niech się schowa .

  5. Ania!Wiele osob choruje n.a. taką chorobeWielu cierpi.Idz do spowiedzi,nie wypuszczaj z reki rozanca,bo tylko tu otrzymasz cud. Ja otrzymalam cud modlac sie do obrazu Jezu Ufam Tobie I odmawiajac Koronke.Moj brat mial tradzik.Wiele lat.Okropne ropne wykwity.Pojawialy sie I znikaly.Czasem wysyp byl odrazajacy.Fioletowa twarz mial.Padalam n.a. kolana I blagalam,przepraszalam.Cudem lekarz skierowal go do kliniki leczenia skory. Podali lek bardzo ryzykowny.To bylo 2lata temu.na twarzy mojego brata nie ma ani jednej krosty.Powinny byc blizny,ale Pan masz zabral.Chwala Tobie Panie!Modl sie duzo, n.a. you tube sa piekne piesni dziekczynne.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!