Bożena: Modlitwa to źródło miłości

est to bardzo wzruszająca i długa historia powiem jedynie tyle - w ostatnią niedziele Roku Miłosierdzia w moim mieszkaniu wyspowiadała się mojemu zaprzyjaźnionemu Księdzu i... Nawróciła się.
Przeczytaj całość

Anna: a wszystko to za sprawą Matki Bożej Pompejańskiej!!

Zgodnie z obietnicą daną Matce Bożej pragnę podzielić się z Wami łaską jaką otrzymałam dzięki odmawianiu Nowenny Pompejańskiej. Od dłuższego czasu mój 30-letni brat miał problemy z odnalezieniem dziewczyny, która mogłaby zostać jego żoną. Pomimo tego, że był od 3 lat w związku z wpatrzoną w niego dziewczyną cały czas...
Przeczytaj całość

Justyna: Zawdzięczam dużo Matce Bożej

Witam długo zbierałam się z napisaniem świadectwa ,swoją drogę z nowenna zaczęłam od początku sierpnia 2016roku,jestem w trakcie czwartej nowenny. Moze i jeszcze nie otrzymałam tej prośby o którą proszę ale wierzę że pomocą Matki Bożej wyniki wyjdą dobre,ale za to otrzymałam wiele lask innych wewnętrzny spomoj, nie denerwuje się tak nawet ludzie którzy wracają się w moje życie traktuje ich z dystansem i modlę się by zajęli się własnym życiem.
Przeczytaj całość

Ela: Podziękowanie

Dzis pragne zlozyc swiadectwo po zakonczenu pierwszej nowenny pompejanskiej Modlitwa ta umocnila mnie w wierze,odmienila moja codziennadc.Tak jak wszyscy pragne podziekowac Maryji za laske iwstawiennictwo do Pana nadzego.za ktora dziekuje .Rozaniec stal sie dla mnie. Nierozloczna czescia dnia codziennego pragne rozpoczac druga nowenne pompejanska w intencji meza alkocholika aby przestal pic .Dzieki ci Matko Pszenajswietsza i Panie. Jezu za nadzieje i wiare ktora we mnie obudzilas .
Przeczytaj całość

Ewelina: Antoś

Witam Wszystkich! Chciałabym podzielić się moim świadectwem i łaskami jakie otrzymałam od Matki Bożej Pompejańskiej. Od dłuższego czasu miałam to uczynić i dziś mi się udało :) Różaniec towarzyszy mi od najmłodszych lat. Zawsze sięgam po różaniec w trudnych chwilach prosząc Matkę Przenajświętszą o pomoc i wsparcie w rozwiązaniu trudnych...
Przeczytaj całość

Anna: Maryja tak nam błogosławi!

Nowennę pompejańską rozpoczęłam w 2012 r. i dalej tę modlitwę odmawiam. Otrzymałam wiele łask i dużo moich próśb zostało wysłuchanych. Chciałam napisać o tych, które są namacalnym dowodem na to, że Maryja wysłuchuje naszych modlitw.
Moja córka bardzo przeżywała rozstanie ze swoim chłopakiem, z którym spotykała się przez cztery lata. Rozpoczęłam więc nowennę pompejańską w intencji dobrego, pracowitego i wierzącego męża dla córki. Gdy zakończyłam modlitwę, córka poznała bardzo dobrego chłopaka, oczywiście katolika, bardzo pracowitego. Pobrali się w maju tego roku i są szczęśliwi. Kiedy miałam zamiar podjąć kolejną nowennę o dar macierzyństwa i ojcostwa dla nich, Matka Boża mnie uprzedziła – okazało się, że córka jest już w ciąży. Cieszę się, że Maryja tak nam błogosławi!
Podjęłam również nowennę pompejańską w intencji dobrego męża dla koleżanki córki, która żaliła się, że jej rodzice nie orędują za nią przed Panem. W pracy dziewczyna poznała chłopaka; są już zaręczeni i w listopadzie odbędzie się ich ślub. Koleżanka córki powiedziała mu, że to Matka Boża ich połączyła; są szczęśliwi i wdzięczni za wszystko.
Dziękuję Maryi za wszelkie dobrodziejstwa, bo to Ona rozdziela łaski! Opowiadałam o tym wszystkim moim znajomym – teraz oni proszą mnie o modlitwę. Moi synowie, którzy wcześniej nie dowierzali, obecnie zwracają się do mnie z prośbą o modlitwę w każdej ważnej sprawie. Kochani, módlcie się i błogosławcie jedni drugich!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Anna: Maryja tak nam błogosławi!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa
Gość

Tak to bardzo ważne aby się BŁOGOSŁAWIĆ nawzajem .

Magdalena
Gość
Magdalena
Pani Anno, proszę o modlitwę za mnie w takiej samej sprawie, o znalezienie dobrego, kochającego męża. Sama odmówiłam w tej intencji dwie nowenny, pierwszą na przełomie kwietnia i maja 2012 roku, a drugą tego roku polecając siebie i pewnego bliskiego mojemu sercu chłopaka, niestety nadal jestem samotna. Maryja wysłuchała wiele innych moich modlitw, a odmawianie nowenny było najwspaniale spędzonym czasem. Niestety ostatnio znowu oddaliłam się od Boga, modlę się mało i mimo, że czuję ciągłą opiekę Maryii, bo ona przecież nie opuszcza swoich dzieci, to nie mogę się pozbierać. Podczas pisania tej wiadomości widzę jednak, że nie za mężem tęsknię,… Czytaj więcej »
daria.np
Gość
daria.np

Niech Bog Ci blogoslawi za to swiadectwo! Barzo podnioslas mnie na duchu

Aga
Gość

Pani Anno ja tez prosze o modlitwe w tej intencji…modle sie trzecia nowenna…dziekuje z gory

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!