Ilona: Nikt nie rozumie lepiej matki, 
która cierpi nad dzieckiem, niż Ty, Maryjo!

Jeśli zastanawiacie się, czy i Wam się uda, to spróbujcie! Na pewno dacie radę! Ufajcie, powierzajcie Matce Bożej Wasze troski, cierpienia. Ona jest kochającą Matką i nigdy nie zostawi swych dzieci bez pomocy.
Read More

Mateusz: W intencji dusz w czyśćcu cierpiących

Witajcie kochani czciciele Matki Bożej Różańcowej:) To moje drugie świadectwo Nowenny Pompejańskiej. Pierwsza odmówiona była dla mnie bardzo trudna. Odmawiana we własnej intencji, a drugą postanowiłem w dniu 1 listopada 2016 roku odmówić w intencjach dusz w czyśćcu cierpiących zwłaszcza z mojej bliższej i dalszej rodziny prosząc dla nich o miłosierdzie Boże.
Read More

Twoja córka: Matko, dziękuję z całego serca za wszystkie otrzymane łaski

Matko Kochana dziękuję Ci z całego serca za otrzymane łaski. To jest nie do opisania ile otrzymałam od Ciebie...naprawdę Twoja ogromna moc nie ma granic. Żyłam w ogromnym lęku, bałam się podjąć pracy, ponieważ bałam się nowego otoczenia, oceniania. Tak się stało, że po odmówieniu nowenny w intencji pokonania lęku, kolejnej w podjęcia zatrudnienia dostałam pracę na część etatu w zawodzie w miłym otoczeniu, przyjaznymi ludźmi. Naprawdę nie do wiary, że tak się stało szukałam pracy 3 lata po studiach i nic, ciągle nic a tu akurat po odmówieniu nowenny taka szansa się pojawiła.
Read More

Maria: U BOGA nie ma rzeczy niemożliwych

WITAM Od dluzszego czasu czytam strone DZIECKO NMP i z tej strony dowiedzialam sie o Nowennie Pompejanskiej. W tym czasie musialam podjac trudne decyzje i postanowilam zaczac odmawiac Nowennę Pompejańską.-Zostalam wysluchana. 8-wrzesnia 2013 roku rozpoczelam kolejna Nowennę Pompejańską w intencji uratowania malzenstwa mojego syna i synowej.Syn chcial rozwodu a synowa poddala sie nie...
Read More

Monika: Wypadek samochodowy

Jest to moje pierwsze świadectwo. O Nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki z pracy w 2014r i zaczęłam odmawiać gdy mój tata zachorował na nowotwór płuc. W trakcie odmawiania Nowenny zmarł widocznie taka była Wola Naszego Pana. Odmówiłam kilkanaście Nowen, których prośby w większości zostały wysłuchane. Od 23.04.17 odmawiam Nowennę nieprzerwalnie. Chcę podziękować Trójcy Przenajświętszej i Matce Najświętszej za opiekę,prowadzenie i ochronę podczas wypadku.
Read More

Anna: Cudowne łaski

22 października 2014 zaczęłam swoją pierwszą nowennę pompejańską, postanowiłam odmawiać gdy mój synek mający 19 miesięcy wstał i powiedział Mama do obrazu Matki Boskiej, niestety tej nowenny w całości nie odmówiłam. Zaczynałam jeszcze dwa razy, ale w tej chwil mam za sobą 30 dzień i wierze że mi się uda. Obiecałam sobie jak Matka Boska spełni moją prośbę to nowennę będę odmawiać zawsze do końca moich dni.

Postanowiłam już teraz opisać łaski obdarzone przez Matkę Boską ( nie wiem dlaczego tak czuje że muszę to zrobić). Moją intencją jest i była prośba o zdrowi mojego dziecka, już 4 dniu nowenny wydarzył się ogromny cud moje dziecko urologiczne całkowicie wyzdrowiało 4 lekarzy było pod wielkim wrażeniem!!!! . dzień 12 nowenny przyniósł też wspaniałe wiadomości

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
BASIA Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
BASIA
Gość
BASIA

Anno pięknie cud się stał więc modlitwa jest bezcenna i przynosi łaski