Ania: Odmawiajcie Nowennę Pompejańską w każdej potrzebie i nie przestawajcie wierzyć!!

Dziś zostawiam bardzo krótkie świadectwo. Jakiś czas temu zaczęłam Nowennę Pompejańską, prosząc o odzyskanie kontaktu z moim znajomym z którym straciłam kontakt ponad rok temu. Nie chcę wdawać się w szczegóły, ale kontakt odzyskałam. Odmówiłam z wielką wiarą trzy Nowenny Pompejańskie, kilka nabożeństw do Św. Józefa, Św. Marty i Św. Antoniego i nigdy nie wątpiłam w to, że przy takim Orędownictwie Pan Bóg nie wysłucha mojej prośby. Trudno dziś wyrazić moją radość. Sporo przez ten czas się w moim życiu zmieniło, ale dobrze mieć tego chłopaka znowu przy sobie! Już właściwie pogodziłam się z tym, że straciłam z nim kontakt, a tu taka niespodzianka. Tak ogromna, że rozpłakałam się z radości.

Kolejną Nowennę Pompejańską zmówiłam w intencji mojej przyjaciółki po, dosłownie, bolesnym rozstaniu z chłopakiem. Dziś jest szczęśliwa w nowym związku.

Moja współlokatorka dzięki mnie również odmawiała Nowennę Pompejańską w intencji znalezienia dobrego męża i także udało jej się związać z, jak się póki co wydaje, mądrym i odpowiedzialnym człowiekiem.

Odmawiajcie Nowennę Pompejańską w każdej potrzebie i nie przestawajcie wierzyć!!

Dziękuję, Mateńko!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

3 myśli na temat „Ania: Odmawiajcie Nowennę Pompejańską w każdej potrzebie i nie przestawajcie wierzyć!!

A Ty co o tym myślisz? Napisz!