Paweł: „Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś”

"...wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną..." I głoszę ;) dziś skończyłem odmawiać trzeci raz Nowennę Pompejańską w tym roku. Intencje o które wcześniej się modliłem spełniły się z nawiązką, liczę, że teraz też tak będzie. Z Nowenną Pompejańską bardzo pokochałem modlitwę i pracę nad sobą. Bóg jest wielki!
Przeczytaj całość

Robert: finanse do naprawy

Rozwiązanie naszych problemów pokazuje, że Bóg działa niestandardowo
Przeczytaj całość

Dominika: Ulga pomimo trudności

Odmówiłam na razie jedną nowennę pompejańską i mogę powiedzieć, że pozwala ona przejść bardzo ciężkie chwile - odmawianie jej pozwala przetrwać, jej owocem jest ulga w cierpieniu. Zauważyłam też, że w moim życiu pojawiają się radosne chwile, co z uwagi na trudną sytuację życiową, było intencją nowenny.
Przeczytaj całość

Gosia: praca i opieka

Witam,nowenne w roznych intencjach odmawiam od zeszlego roku.Jest to moje kolejne swiadectwo opieki Matki Bozej. Z calego serca pragne jej podziekowac i zachecic kolejne osoby to zawierzenia swojego zycia. Mieszkam daleko od Polski w kraju muzulmanskim. Od wielu miesiecy czulam potrzebe zmienic prace ktora mnie bardzo wykanczala fizycznie a moze...
Przeczytaj całość

Zosia: Nowenna mnie uratowała

Odmawiam w tej chwili juz 6 tą nowennę. Wiele sie zmieniło. Przede wszystkim mam większy spokój w sercu.
Przeczytaj całość

Ania: Odmawiajcie Nowennę Pompejańską w każdej potrzebie i nie przestawajcie wierzyć!!

Dziś zostawiam bardzo krótkie świadectwo. Jakiś czas temu zaczęłam Nowennę Pompejańską, prosząc o odzyskanie kontaktu z moim znajomym z którym straciłam kontakt ponad rok temu. Nie chcę wdawać się w szczegóły, ale kontakt odzyskałam. Odmówiłam z wielką wiarą trzy Nowenny Pompejańskie, kilka nabożeństw do Św. Józefa, Św. Marty i Św. Antoniego i nigdy nie wątpiłam w to, że przy takim Orędownictwie Pan Bóg nie wysłucha mojej prośby. Trudno dziś wyrazić moją radość. Sporo przez ten czas się w moim życiu zmieniło, ale dobrze mieć tego chłopaka znowu przy sobie! Już właściwie pogodziłam się z tym, że straciłam z nim kontakt, a tu taka niespodzianka. Tak ogromna, że rozpłakałam się z radości.

Kolejną Nowennę Pompejańską zmówiłam w intencji mojej przyjaciółki po, dosłownie, bolesnym rozstaniu z chłopakiem. Dziś jest szczęśliwa w nowym związku.

Moja współlokatorka dzięki mnie również odmawiała Nowennę Pompejańską w intencji znalezienia dobrego męża i także udało jej się związać z, jak się póki co wydaje, mądrym i odpowiedzialnym człowiekiem.

Odmawiajcie Nowennę Pompejańską w każdej potrzebie i nie przestawajcie wierzyć!!

Dziękuję, Mateńko!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ania: Odmawiajcie Nowennę Pompejańską w każdej potrzebie i nie przestawajcie wierzyć!!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Gość
Gość
Gość

Cudowne Świadectwo,.. dziękuje <3

Pucuś
Gość
Pucuś

Trzy nowenny w jednej intencji? Czy trzy ogólnie odmawiałaś? 🙂

niewinna czarodziejka
Gość
niewinna czarodziejka

takie świadectwa dają nadzieję 🙂 dziękuję :

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!