Aneta: Bóg sam wybiera czas

Na wyproszenie omodlonej intencji czekałam rok czasu który bardzo dużo mnie doświadczył uzbroił w cierpliwość A przede wszystkim umocnił w wierze ze nie ważny jest czas wypełniania woli Bożej A moja postawa i ufność że modlitwy nie są zmarnowane...
Read More

Krystyna: Dziękuję za wszystko co od Ciebie otrzymałam

Dziś kończę odmawiać 7 nowenne.Codziennie modle się od roku.O nowennie dowiedziałam się od najstarszej córki ,to ją zobaczyłam jak się modli.Pomyślałam może i ja spróbuje. Szybko odrzuciłam te myśl praca,dom,obowiazki nie podołam.Jednak ta myśl wracała. Pewnej niedzieli wieczorem bez wielkiego namysłu chwyciłam za różaniec i zaczełam się modlić.
Read More

Stanisława: Zaufaj Maryi! – Odnaleziona miłość :)

Moje świadectwo jest jednym wielkim dziękczynieniem za cuda i łaski , które Matka Boża uczyniła w moim życiu. Nowennę poleciła mi moja znajoma i prosiła abym odmawiała za Ojca Świętego , Episkopat , Kapłanów,za Polskę.Nowenna  zaczynała   się 2 lutego 2011r , podjęłam się i tak mnie wciągnęła ta modlitwa,...
Read More

Anna: Maryja uzdrawia mnie z nerwicy i proszę o następne łaski

Chorowałam na nerwicę lękową ponad rok, nic nie pomagało i miałam wrażenie, że choroba się pogłębia. Powierzyłam swoje zdrowie w nowennie pompejańskiej Matce Bożej i od samego początku zaczęłam zauważać poprawę.
Read More

Basia: Ufnie czekam

Z każdym rokiem robię, jak na siebie, milowy krok naprzód
Read More

Ania: Odmawiajcie Nowennę Pompejańską w każdej potrzebie i nie przestawajcie wierzyć!!

Dziś zostawiam bardzo krótkie świadectwo. Jakiś czas temu zaczęłam Nowennę Pompejańską, prosząc o odzyskanie kontaktu z moim znajomym z którym straciłam kontakt ponad rok temu. Nie chcę wdawać się w szczegóły, ale kontakt odzyskałam. Odmówiłam z wielką wiarą trzy Nowenny Pompejańskie, kilka nabożeństw do Św. Józefa, Św. Marty i Św. Antoniego i nigdy nie wątpiłam w to, że przy takim Orędownictwie Pan Bóg nie wysłucha mojej prośby. Trudno dziś wyrazić moją radość. Sporo przez ten czas się w moim życiu zmieniło, ale dobrze mieć tego chłopaka znowu przy sobie! Już właściwie pogodziłam się z tym, że straciłam z nim kontakt, a tu taka niespodzianka. Tak ogromna, że rozpłakałam się z radości.

Kolejną Nowennę Pompejańską zmówiłam w intencji mojej przyjaciółki po, dosłownie, bolesnym rozstaniu z chłopakiem. Dziś jest szczęśliwa w nowym związku.

Moja współlokatorka dzięki mnie również odmawiała Nowennę Pompejańską w intencji znalezienia dobrego męża i także udało jej się związać z, jak się póki co wydaje, mądrym i odpowiedzialnym człowiekiem.

Odmawiajcie Nowennę Pompejańską w każdej potrzebie i nie przestawajcie wierzyć!!

Dziękuję, Mateńko!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
niewinna czarodziejkaPucuś Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Gość
Gość
Gość

Cudowne Świadectwo,.. dziękuje <3

Pucuś
Gość
Pucuś

Trzy nowenny w jednej intencji? Czy trzy ogólnie odmawiałaś? 🙂

niewinna czarodziejka
Gość
niewinna czarodziejka

takie świadectwa dają nadzieję 🙂 dziękuję :