Ewelina: Pomoc w czasie egzaminów

Niedługo mam zamiar zacząć kolejną nowennę w tej samej intencji i wiem, że i tym razem Maryja będzie ze mną i zostanę wysłuchana.
Przeczytaj całość

Ewelina: szkody były duże, ale ogień nie rozprzestrzenił się

To nie będzie typowe świadectwo. W trakcie odmawiania nowenny i po jej zakończeniu zdarzały się dla mnie nieprzyjemne rzeczy, i w pracy, i w domu. Poza tym raz byłam bardzo spokojna, raz bardzo rozdrażniona. Kompletnie nie wiem co mam o tym myśleć. Wcześniej aż tyle problemów mi się nie "gromadziło".Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Wiesław: Pokòj duszy

Chociaż są momenty smutku, rozdarcia to wiem że Maryja jest ze mną i moją rodziną. Miałem problem z mieszkaniem a teraz mam i mieszkanie i nawet samochód do dyspozycji.To wszystko Łaska dzięki Maryi.
Przeczytaj całość

Marcelina: Modlitwa z prośbą o kontakt

Kochani, chciałam podnieść na duchu wszystkich, którzy nadal czekają na wysłuchanie swojej nowenny. Nie poddawajcie się! Moja intencja została wysłuchana po 4 miesiącach.
Przeczytaj całość

Daria: Natychmiastowa interwencja Matki Bożej – nawrócenie

Kochani, pragnę zapewnić wszystkich swoim świadectwem, że Maryja chce udzielać i udziela niezliczonych łask, sprawia rzeczy niemożliwe, trzeba tylko oddać się jej opiece i powierzyć jej swoje intencje. Zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny i życzę dużo wiary i wytrwałości.
Przeczytaj całość

Aneta: Sprawa sądowa

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Pani Różańcowa!!!To moje drugie świadectwo na tej stronie.Nowennę odmawiam nieustannie od listopada 2012r. Kiedy okazało się że jestem w stanie błogosławionym a moje samopoczucie utrudniało odmawianie Nowenny wtedy z pomocą przyszedł mój maż który pracuje w Anglii i od lipca odmawialiśmy ja wspólnie.Od 1 października znów sama podjęłam się odmawiania kolejnej Nowenny z intencją”o szybkie i szczęśliwe zakończenie sprawy sądowej”.Sprawa ta dotyczyła naszej najstarszej córeczki Madzi(8 lat)która z powodu błędu lekarskiego i zaniedbań ze strony lekarzy jest dziś dzieckiem ciężko upośledzonym i całkowicie zależnym od drugiej osoby.Na 16.10.był wyznaczony termin rozprawy która miała zakończyć się wyrokiem.Był to też trudny czas dla mnie ponieważ pierwszy raz od 5 lat trwania naszej sprawy sądowej miałam możliwość zeznawać a jednocześnie przejść przez dotwarzanie tego co miało miejsce 4.11.2006 roku kiedy to na świat przyszła nasza Madzia.Wszystko to powierzyłam najlepszej z Matek,Pani z Pompejów i po raz kolejny doświadczyłam jej wstawiennictwa i łaski.Wyrok nie został wtedy ogłoszony,ponieważ sędzia uznała że musi wszystko przeanalizować.Dzisiaj tj 23.10.2014 r o 9.30 zapadł wyrok w naszej sprawie orzekający winę pozwanego szpitala i lekarzy którzy mieli w tym dniu dyżur!Za co Chwała Panu i Jego Matce!!!To jeszcze nie koniec naszej drogi ale już dziś pragnę podzielić się otrzymaną łaską bo moje serce przepełnia radość i wielkie dziękczynienie dla Pani z Pompejów,mojej niebieskiej Mateczki!Za tą i inne otrzymane łaski niech będzie Bóg uwielbiony!Szczęść Boże dla wszystkich odmawiających Nowennę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!