Agata: Nowenna Pompejańska- łaską zmiany życia

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus,i Maryja Zawsze Dziewica !
Kochani Nowennę Pompejańską rozpoczęłam 23.06.2013r w,, Dzień Ojca'” . Przeczytałam w czasopiśmie ,,Miłujcie się” o Nowennie Pompejańskiej i zajrzałam na stronę www , internecie. W przeczytanych świadectwach , znalazłam podobne objawy : zasypiałam na 1 dziesiątku różańca.Wielodzietna rodzina , zajęcia dodatkowe dzieci, obowiązki ,praca zmianowa,praca dodatkowa, gdzie zmieścić w grafiku Nowennę Pompejańską,kiedy brakuje czasu na sen .Kochani Maryja dała siły, poukładała życie, na wszystko jest czas! 1 Nowenna Pompejańska za syna i kolejne dzieci ,oraz męża,i tak zaczełam III kolejność za każdego z rodziny. Dzieją się CUDA , co było niemożliwe, dzieje się, zanim poproszę.Piszę ogólnikowo, ale obiecuję napisać więcej. Szczęść Boże.

POMPEJAŃSKIE

RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
HoniaGosia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Gosia
Gość
Gosia

Agatko pisz, pisz. Ja starałam się zacząć dziś. Wiele kłód pod nogi pada, łącznie z tym, że zapomniałam podstawowych modlitw. Wiem i czuję, choć moja sytuacja jest beznadziejna, że z tego wyjdę. Zmówiłam jedną część różańca, wciąż przerywaną telefonami, dzwonkami, itp. Wiem, że moja prośba o łaskę będzie wysłuchana, w trakcie modlitwy zadzwoniła kobieta, o której „względy” (zawodowo) się starałam, choć przez kilka dni nie mogłam się z nią skontaktować, umówiłam spotkanie „biznesowe”, choć od „x” czasu sobie z tym nie radziłam, dotarłam do kobiety, która mi pomoże, choć dzwoniłam do niej multum razy……………To wszystko stało się dziś. Czuję to,… Czytaj więcej »

Honia
Gość
Honia

Rownież mam beznadziejna sytuacje,wczoraj zaczęłam modlić sie modlitwa Pompejańską wierze,ze zostanę wysłuchana,a ja dam radę wytrwać w modlitwie

Magnesy i ołtarzyki

z Matką Bożą

Pompejańską

%d bloggers like this: