Jacek: Bóg jest tu i teraz

Witam. Nasza religia to nie tradycja lub legenda. Bóg jest tu i teraz. Walka trwa o każdego z nas. Nowenna Pompejańska to nic innego jak oddanie się Maryi i proszeni Jej żeby wystawiła się za nami u swojego Syna. odmowilem jak na razie 3 Nowenny, każda została wysłuchania. Oprócz intencji w której się modliłem dostałem wiele innych łask.
Read More

Izabela: Skuteczna Nowenna

Odmawiam 12- tą Nowennę i choć nie wszystkie intencje się spełniły bądź nie w sposób jaki ja oczekiwałam, modlitwa dodaje otuchy i wiary , że wszystko jest na dobrej drodze mimo przeciwności. Odmawiajcie bo warto! Opieka Maryi - bezcenny skarb!
Read More

Iwona: Dar życia – Jadzia, czyli 900 gramów miłości!

Zimny grudniowy  wiatr hulał za oknem szpitala w Cieszynie,  kiedy  mała Jadzia przyszła na świat. Był piątek 19 grudnia 2014 roku, jeden z kolejnych przedświątecznych dni.Przeczytaj Iwona: Dar życia – Jadzia, czyli 900 gramów miłości!
Read More

Anna: Łaski Matki Bożej

Za kadzym razem odmawiam nowenne pompejanska w intencji mojego syna Matka Boza obdarza go laska. Za pierwszym razem, w trakcie odmawiania nowenny Matka Boza uchronila mojego syna od powaznych obrazen lub tez smierci w wypadku samochodowym. Moj syn mial bardzo powazny wypadek w ktorym samochod zostal calkowicie zniszczony.Przeczytaj Anna: Łaski...
Read More

Wanda: Mój brat wyzdrowiał

Odmawiałam nowennę kilka razy, lecz nie odczułam łaski o które prosiłam. Pod koniec ubiegłego roku mój brat pojechał na kontrolne badania do centrum onkologii. Zostały mu zrobione badania kontrolne i okazało się, że są bardzo złe. Nastąpiły przeżuty.
Read More

Agata: Nowenna Pompejańska- łaską zmiany życia

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus,i Maryja Zawsze Dziewica !
Kochani Nowennę Pompejańską rozpoczęłam 23.06.2013r w,, Dzień Ojca'” . Przeczytałam w czasopiśmie ,,Miłujcie się” o Nowennie Pompejańskiej i zajrzałam na stronę www , internecie. W przeczytanych świadectwach , znalazłam podobne objawy : zasypiałam na 1 dziesiątku różańca.Wielodzietna rodzina , zajęcia dodatkowe dzieci, obowiązki ,praca zmianowa,praca dodatkowa, gdzie zmieścić w grafiku Nowennę Pompejańską,kiedy brakuje czasu na sen .Kochani Maryja dała siły, poukładała życie, na wszystko jest czas! 1 Nowenna Pompejańska za syna i kolejne dzieci ,oraz męża,i tak zaczełam III kolejność za każdego z rodziny. Dzieją się CUDA , co było niemożliwe, dzieje się, zanim poproszę.Piszę ogólnikowo, ale obiecuję napisać więcej. Szczęść Boże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Agata: Nowenna Pompejańska- łaską zmiany życia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Gosia
Gość
Agatko pisz, pisz. Ja starałam się zacząć dziś. Wiele kłód pod nogi pada, łącznie z tym, że zapomniałam podstawowych modlitw. Wiem i czuję, choć moja sytuacja jest beznadziejna, że z tego wyjdę. Zmówiłam jedną część różańca, wciąż przerywaną telefonami, dzwonkami, itp. Wiem, że moja prośba o łaskę będzie wysłuchana, w trakcie modlitwy zadzwoniła kobieta, o której „względy” (zawodowo) się starałam, choć przez kilka dni nie mogłam się z nią skontaktować, umówiłam spotkanie „biznesowe”, choć od „x” czasu sobie z tym nie radziłam, dotarłam do kobiety, która mi pomoże, choć dzwoniłam do niej multum razy……………To wszystko stało się dziś. Czuję to,… Czytaj więcej »
Honia
Gość

Rownież mam beznadziejna sytuacje,wczoraj zaczęłam modlić sie modlitwa Pompejańską wierze,ze zostanę wysłuchana,a ja dam radę wytrwać w modlitwie

Obrazki z nowenną pompejańską?