Agata: Nowenna Pompejańska- łaską zmiany życia

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus,i Maryja Zawsze Dziewica !
Kochani Nowennę Pompejańską rozpoczęłam 23.06.2013r w,, Dzień Ojca'” . Przeczytałam w czasopiśmie ,,Miłujcie się” o Nowennie Pompejańskiej i zajrzałam na stronę www , internecie. W przeczytanych świadectwach , znalazłam podobne objawy : zasypiałam na 1 dziesiątku różańca.Wielodzietna rodzina , zajęcia dodatkowe dzieci, obowiązki ,praca zmianowa,praca dodatkowa, gdzie zmieścić w grafiku Nowennę Pompejańską,kiedy brakuje czasu na sen .Kochani Maryja dała siły, poukładała życie, na wszystko jest czas! 1 Nowenna Pompejańska za syna i kolejne dzieci ,oraz męża,i tak zaczełam III kolejność za każdego z rodziny. Dzieją się CUDA , co było niemożliwe, dzieje się, zanim poproszę.Piszę ogólnikowo, ale obiecuję napisać więcej. Szczęść Boże.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Agata: Nowenna Pompejańska- łaską zmiany życia"

Powiadom o
avatar
Gosia
Gość
Agatko pisz, pisz. Ja starałam się zacząć dziś. Wiele kłód pod nogi pada, łącznie z tym, że zapomniałam podstawowych modlitw. Wiem i czuję, choć moja sytuacja jest beznadziejna, że z tego wyjdę. Zmówiłam jedną część różańca, wciąż przerywaną telefonami, dzwonkami, itp. Wiem, że moja prośba o łaskę będzie wysłuchana, w trakcie modlitwy zadzwoniła kobieta, o której „względy” (zawodowo) się starałam, choć przez kilka dni nie mogłam się z nią skontaktować, umówiłam spotkanie „biznesowe”, choć od „x” czasu sobie z tym nie radziłam, dotarłam do kobiety, która mi pomoże, choć dzwoniłam do niej multum razy……………To wszystko stało się dziś. Czuję to,… Czytaj więcej »
Honia
Gość

Rownież mam beznadziejna sytuacje,wczoraj zaczęłam modlić sie modlitwa Pompejańską wierze,ze zostanę wysłuchana,a ja dam radę wytrwać w modlitwie

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij