Agata: Nowenna Pompejańska- łaską zmiany życia

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus,i Maryja Zawsze Dziewica !
Kochani Nowennę Pompejańską rozpoczęłam 23.06.2013r w,, Dzień Ojca'” . Przeczytałam w czasopiśmie ,,Miłujcie się” o Nowennie Pompejańskiej i zajrzałam na stronę www , internecie. W przeczytanych świadectwach , znalazłam podobne objawy : zasypiałam na 1 dziesiątku różańca.Wielodzietna rodzina , zajęcia dodatkowe dzieci, obowiązki ,praca zmianowa,praca dodatkowa, gdzie zmieścić w grafiku Nowennę Pompejańską,kiedy brakuje czasu na sen .Kochani Maryja dała siły, poukładała życie, na wszystko jest czas! 1 Nowenna Pompejańska za syna i kolejne dzieci ,oraz męża,i tak zaczełam III kolejność za każdego z rodziny. Dzieją się CUDA , co było niemożliwe, dzieje się, zanim poproszę.Piszę ogólnikowo, ale obiecuję napisać więcej. Szczęść Boże.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

2 myśli na temat „Agata: Nowenna Pompejańska- łaską zmiany życia

  1. Agatko pisz, pisz. Ja starałam się zacząć dziś. Wiele kłód pod nogi pada, łącznie z tym, że zapomniałam podstawowych modlitw. Wiem i czuję, choć moja sytuacja jest beznadziejna, że z tego wyjdę. Zmówiłam jedną część różańca, wciąż przerywaną telefonami, dzwonkami, itp. Wiem, że moja prośba o łaskę będzie wysłuchana, w trakcie modlitwy zadzwoniła kobieta, o której „względy” (zawodowo) się starałam, choć przez kilka dni nie mogłam się z nią skontaktować, umówiłam spotkanie „biznesowe”, choć od „x” czasu sobie z tym nie radziłam, dotarłam do kobiety, która mi pomoże, choć dzwoniłam do niej multum razy……………To wszystko stało się dziś. Czuję to, choć jak niektórzy mnie nazywają „niewierzącą”. Odkąd umarła moja mama, a było to lat temu 19, staram się modlić w różnych intencjach, każdego dnia, ale „odeszłam” od Boga i Kościoła. Ktoś tu jednak napisał: Pan jest miłosierny i wybacza nam, wiem, że i mnie wybaczy i pomoże, a Mateńka się wstawi, tak jak wstawia się za każdym swym dzieckiem. NIe można tracić wiary i nadziei, one „umierają” ostatnie.

  2. Rownież mam beznadziejna sytuacje,wczoraj zaczęłam modlić sie modlitwa Pompejańską wierze,ze zostanę wysłuchana,a ja dam radę wytrwać w modlitwie

A Ty co o tym myślisz? Napisz!