Małgorzata: Nowenna nie do odparcia

Witajcie chciałabym przedstawić swoje świadectwo wysłuchanej intencji w nowennie pompejańskiej . Robię to przede wszystkim aby wywiązać się z obietnicy danej Matce Bożej , ale również po to aby ktoś je mógł przeczytać i pokrzepić się w chwilach zwątpienia, których również mnie nie brakowało, a ratunkiem wtedy okazywało się wejście...
Przeczytaj całość

Jolanta: modlitwa i łaski

Pragnę podzielić się świadectwem za otrzymane łaski, które wyprosiłam poprzez odmawianie Nowenny Pompejańskiej. Mam za sobą odprawionych pięć nowenn.Przeczytaj Jolanta: modlitwa i łaski
Przeczytaj całość

Ewa: Dziękuję za łaski jakie otrzymałam

królowo różańca św dziękuje załaski jakie otrzymałam odmawiając nowennę pompejańską.nowennę odmawiam od ok 3 lat w różnych intencjach .pragnę podziękować za łaskę zdrowia dla mnie mojej rodziny i wiele łask które otrzymuję każdego dnia.czekam na spełnienie jeszcze jadnej mojej prosby i wierzę ze będę wysłuchana jeżeli jest to zgodne z wolą Bożą.czcicielka ewa
Przeczytaj całość

KKK: Nowennę pompejańską odmawiałam nie raz

Nowenna pompejańską odmawiałam nie raz, ciężko mi powiedzieć ile razy. Nawet nie wiem czy powinnam zostawiać świadectwo, ale cały czas za mną chodzi myśl, żeby jednak napisać świadectwo. Raz już opisywałam, jak modliłam się za moje dziecko, któremu stwierdzono autyzm.
Przeczytaj całość

Magda: Dwie kreski

WItam, chciałam złożyć świadectwo dotyczące nowemu i naszej Matenki. Na początku 2017 roku byłam w ciąży- szybko okazało się jednak ze to ciąża biochemiczna. Bardzo chcieliśmy mieć z mężem dziecko. Szybko zaczęliśmy starania o następna ciąże. Na drodze stanęło bardzo dużo preciwnosci. Okazał się ze to nie takie proste. Zaczęłam odmawiać nowennę sama, dowiedziałam się o niej zinternetu.
Przeczytaj całość

Aga: Podziękowanie za siłę

Chciałam podzielić się mocą odmawiania różańca w nowennie pompejańskiej.

Zaczęłam odmawiać nowennę z prośbą o uzdrowienie mnie z choroby, żebym nie musiała iść do szpitala na operację.

Jestem już po odmawianej nowennie i po operacji, mimo że modliłam się w powyższej intencji, wiem że Maryja mnie wysłuchała, bo dopiero będąc w szpitalu zrozumiałam że tak naprawdę moją intencją było żeby Matka Boża dała mi siłę psychiczną podczas pobytu w szpitalu, żebym nie uroniła ani jednej łzy że muszę w nim zostać i dlatego pragnęłam i prosiłam o cud uzdrowienia z choroby. Wiedziałam, że gdy wyzdrowieję nie będę musiała iść do szpitala czego najbardziej nie chciałam. Samej operacji nie bałam się, wierzyłam że się uda i będzie dobrze, tylko bałam się że nie wytrzymam psychicznie w szpitalu bez męża, bliskich z rodziny, że będę płakać jak malutkie dziecko którego mama zostawiła w przeczkolu a które wie że za kilka godzin wróci po nie. To tak samo było ze mną, wiedziałam że będą mnie codziennie odwiedzać, przyjeżdżać do mnie, że za kilka dniu wrócę do domu, ale mimo wszystko najbardziej bałam się i obawiałam się tej chwili kiedy będę musiała pożegnać się z mężem, że wtedy zacznę płakać jak bóbr a nie zachowam się jak poważna kobieta, przyszła matka (moje obawy wynika z pierwszego rozstania się z mężem gdy na tydzień musiałam jechać w delegację, to przy pożegnaniu płakałam tak jakby umarła mi bliska osoba i bałam się że teraz będzie tak samo).

Ale od pierwszej chwili pobytu w szpitalu byłam bardzo spokojna, bardzo dużo się uśmiechałam i byłam radosna, nie było ani jednej łzy z powodu bycia w szpitalu.

Wiem, że to zasługa Maryi i odmawianej nowenny pompejańskiej i innych modlitw do świętych i błogosławionych.

Za wysłuchanie mojej modlitwy dziękuję Tobie Maryjo.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!