M: Wysłuchana

O nowennie dowiedziałam się z internetu, ale w wyjątkowy dzień, uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Podczas mszy prosiłam Pana Jezusa żeby dał mi jakiś znak, czy mam mieć nadzieję, że wszystko się ułoży. Poczułam Jego bliskość i wielki przypływ nadziei. Po obiedzie zaczęłam szukać w internecie różnych porad i skutecznych modlitw o wysłuchanie intencji.
Przeczytaj całość

Ola: Teraz wiem, że kocham i jestem kochana

Witam wszystkich, chciałbym podzielić się świadectwem jaką wielką moc ma modlitwa. Mam 35 lat, moje życie jeszcze parę lat temu było beztroskie nie dokonca zgodne z wiarą katolicką gdyż niby chodziłam do kościoła a żyłam w związku bez ślubu. Oczywiście na początku ten związek był super wszystko układało się świetnie, aż do momentu kiedy mój były partner zaczął nadużywać alkoholu, w sumie od zawsze pił, ale ja byłam ślepa i dopiero jak zaczął podnosić na mnie rękę zrozumiałam ze to nie jest człowiek dla mnie.
Przeczytaj całość

Joanna: Kolejne miesiące w szpitalu i kolejna nowenna

Witam wszystkich. Tym świadectwem chciałabym podziękować Maryi za łaski , jakimi obdarzyła mnie podczas choroby i śmierci mamy.
Przeczytaj całość

Aleksandra: Łaska pracy

Składam świadectwo niesamowitego orędownictwa i opieki Matki Bożej :) Swoją drugą Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji otrzymania pracy, która będzie dla mnie odpowiednia. Powiedziałam Matce Bożej, jak bardzo boję się, że nie będzie pracy po studiach, tymczasem oferty pracy pojawiały się zaskakująco często, nie żartuję.Przeczytaj Aleksandra: Łaska pracy
Przeczytaj całość

Ewelina: Zdrowie Mamy

Jestem w trakcie odmawiania 4 nowenny. Pierwsze 3 odmówiłam w jednej intencji - zdrowia dla mojej Mamy. Na początku roku Mama po raz kolejny miała nawrót ciężkiej choroby, wtedy pierwszy raz zdecydowałam się zacząć różaniec. Mama jest osobą, która nie chcąc nikogo martwić nie mówi nam dokładnie o stanie swojego...
Przeczytaj całość

Zuzanna: W poszukiwaniu pracy

Dzień Dobry! Chciałam podzielić się ze wszystkimi moim świadectwem. W tym roku skończyłam studia techniczne i rozpoczęłam poszukiwanie pracy. Zamiast do pośredniaka, postanowiłam udać się do Maryi. Nowennę Pompejańską odmawiam od 6 września w intencji znalezienia pracy. Już pierwszego dnia modlitwy dowiedziałam się o możliwości odbycia stażu! Jeszcze nie wiem jak ta sprawa się rozstrzygnie. Złożyłam ponadto kilka CV i dziś dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. O Nowennie dowiedziałam się z gazety katolickiej. Moje obawy były związane z tym, czy podołam odmawianiu aż trzech różańców dziennie. W pierwszym tygodniu odmawiania różańca było mi bardzo ciężko, spotkała mnie przykrość. Tydzień ten był dla mnie bardzo ciężki pod względem psychicznym.
Postanowiłam jednak nie poddawać się trudnościom i zaufać Matce Bożej. Chciałabym poprzez to świadectwo wszystkim polecić modlitwę różańcową. Czas na nią znajduje się sam. Bardziej zwracam uwagę na to, jaka jestem w stosunku do innych. Dzięki temu, że tyle czasu poświęcam modlitwie, odczuwam większą więź z Bogiem. Czuję, że nie jestem sama. Matka Boża pomogła mi już w niejednym trudzie!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Zuzanna: W poszukiwaniu pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

CHWAŁA MARYI !
Życzę Ci powodzenia w pracy i w życiu abyś zawsze znalazła czas na ten najważniejszy
kontakt z Panem Bogiem, pozdrawiam

Ala
Gość

Chwała Panu i Najświetszej Panience. ja równiez odmawiam Nowenne w inetcji o dobrego męża. I rzeczywiście Maryja sprawia, ze znajduję czas, ze mówie nowenne powoli z przekonaniem, ze potrafie wyłaczyć komputer, telewizor czy zrezygnowac z czegoś przyjenego np. spotaknia z koleżankami. Chwała Panu

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!