Ewelina: Zdrowie Mamy

Jestem w trakcie odmawiania 4 nowenny. Pierwsze 3 odmówiłam w jednej intencji - zdrowia dla mojej Mamy. Na początku roku Mama po raz kolejny miała nawrót ciężkiej choroby, wtedy pierwszy raz zdecydowałam się zacząć różaniec. Mama jest osobą, która nie chcąc nikogo martwić nie mówi nam dokładnie o stanie swojego...
Read More

Agnieszka: Wierzę, że Maryja czuwa nad naszym maleństwem

MOJE ŚWIADECTWO Maryja zawsze nas wysłuchuje! Pragnę podzielić się z Wami cudami jakie otrzymałam od Matki Bożej. Ale po kolei. Zawsze wydawało mi się, że jestem osobą mocno związaną z Kościołem - dziewięć lat byłam w oazie, staram się uczestniczyć we Mszy Świętej przynajmniej 2 - 3 razy w tygodniu,...
Read More

Kasia: Maryja wie najlepiej

Chciałabym złożyć swoje świadectwo łask wyproszonych przez Maryję. Nowennę pompejańską odmawiam od jakiegoś czasu. Dwa lata temu modliłam się na bliskiego memu sercu człowieka, aby wyszedł z depresji i nałogu alkoholowego.
Read More

Renata: Praca w ulubionym zawodzie

Zanim opowiem o Moim Cudzie, chciała bym prosić aby wszyscy którzy nie mają intencji razem ze mną zaczęli od dziś odmawiać Nowennę Pompejańską o pokój na świecie. Witam. Chciała bym się podzielić moim świadectwem które dało mojemu mężowi upragnioną prace.
Read More

Ewa: To takie niesamowite uczucie

Odmawiam moja trzecia Nowenne. Choć nie jest czasami łatwo, zawsze Bóg pomaga mi sie zorganizować. Moja intencja równie ważna jak pozostałe dwie, ale tym razem pojawiły sie watpliwości, brak wiary i strach. Pierwszy raz doswiadczyłam tak namacalnej obecności Matki Bożej.
Read More

Zuzanna: W poszukiwaniu pracy

Dzień Dobry! Chciałam podzielić się ze wszystkimi moim świadectwem. W tym roku skończyłam studia techniczne i rozpoczęłam poszukiwanie pracy. Zamiast do pośredniaka, postanowiłam udać się do Maryi. Nowennę Pompejańską odmawiam od 6 września w intencji znalezienia pracy. Już pierwszego dnia modlitwy dowiedziałam się o możliwości odbycia stażu! Jeszcze nie wiem jak ta sprawa się rozstrzygnie. Złożyłam ponadto kilka CV i dziś dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. O Nowennie dowiedziałam się z gazety katolickiej. Moje obawy były związane z tym, czy podołam odmawianiu aż trzech różańców dziennie. W pierwszym tygodniu odmawiania różańca było mi bardzo ciężko, spotkała mnie przykrość. Tydzień ten był dla mnie bardzo ciężki pod względem psychicznym.
Postanowiłam jednak nie poddawać się trudnościom i zaufać Matce Bożej. Chciałabym poprzez to świadectwo wszystkim polecić modlitwę różańcową. Czas na nią znajduje się sam. Bardziej zwracam uwagę na to, jaka jestem w stosunku do innych. Dzięki temu, że tyle czasu poświęcam modlitwie, odczuwam większą więź z Bogiem. Czuję, że nie jestem sama. Matka Boża pomogła mi już w niejednym trudzie!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Zuzanna: W poszukiwaniu pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

CHWAŁA MARYI !
Życzę Ci powodzenia w pracy i w życiu abyś zawsze znalazła czas na ten najważniejszy
kontakt z Panem Bogiem, pozdrawiam

Ala
Gość

Chwała Panu i Najświetszej Panience. ja równiez odmawiam Nowenne w inetcji o dobrego męża. I rzeczywiście Maryja sprawia, ze znajduję czas, ze mówie nowenne powoli z przekonaniem, ze potrafie wyłaczyć komputer, telewizor czy zrezygnowac z czegoś przyjenego np. spotaknia z koleżankami. Chwała Panu

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!