Waldemar: powrot do zdrowia

Diagnoza-nowotwor jelita grubego mojej zony.Natychmiast zaczynam odmawiac nowenne. Po usunieciu guzow(trzy) badanie histopatologiczne potwierdza diagnoze.Koncze czesc blagalna i w tym dniu konsylium orzeka ze nie ma zadnych rozsiewow i chemioterapia jest zbedna.Przeczytaj Waldemar: powrot do zdrowia
Read More

Paulina: Ogromna radość napełniła moje serce!

Moje świadectwo nie będzie szczególne, choć dla mnie ma naprawdę dużą wartość i jestem bardzo wdzięczna Matce Bożej za tyle cudownych chwil, które doświadczyłam podczas odmawiania mojej pierwszej w życiu nowenny pompejańskiej.Przeczytaj Paulina: Ogromna radość napełniła moje serce!
Read More

Dana: Pomoc Matki Bożej w żałobie

Poprosiłam dusze czyśćcowe, za które modlę się obecnie nowenną pompejańską, aby wstawiły się za mną przed Panem, bym mogła napisać piękne świadectwo łask, które daje mi Maryja. Listopad 2014 był dla mnie i mojej rodziny wyjątkowo nieszczęśliwy. Najpierw sama ledwie przeżyłam wypadek samochodowy, a niecałe trzy tygodnie później, nagle i...
Read More

Kinga: Praca po długim oczekiwaniu

iech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Maria zawsze dziewica! Pragnę złożyć świadectwo otrzymania pracy po ponad roku bezrobocia. W tej intencji odmówiłam dwie nowenny.
Read More

Weronika: Inna osoba

Witam serdecznie. Pewnego dnia pokłóciłam się z mama o modelowanie (zawodu jestem fryzjerem ) powiedział mi ze nigdy nie będę dobrym fryzjerem bo jestem pyszna. Zrobiło mi się przykro, ponieważ staram się wykonywać prace najlepiej jak umiem. Przemyślałam te słowa i doszłam do wniosku że jestem i to bardzo.
Read More

Wioletta: modlitwa o zdrowie

Nowenne Pompejańską odnalazlam przeglądajac strony internetowe było to w styczniu 2014 r i od tamtej pory odmawiam tą modlitwę cały czas z malutkimi przerwami.Czekałam az Mateńka natchnie mnie do napisania tego swiadectwa i dzisiaj poczułam, ze musze napisac jak Mateńka dba o mnie i o moją rodzine.Czułam ze musz modlic sie o zdrowie swoje ,bolała mnie noga w biodrze kontuzja nabyta w pracy prosiłam Mateńke zeby przestała bolec a bolała coraz gorzej ….i przestała Mateńka mnie wysłuchała ,wyczułam guzek na kolanie nie mogłam klęczec był widoczny i wyczuwalny i zniknął…Mateńka wysłuchała,jestem zdrowa i nie potrafie życ bez Nowenny Pompejańskiej gdy robie przerwe po skończonej jednej Nowenny zaraz mysle o następnej aby zacząć modlic sie nieustannie Dzięki Nowennie i Mateńce mój tok myslenia o drugim człowieku jest inny ,stałam sie lepszym człowiekiem Móldcie sie Kochani gorąco a wasze życie stanie się piękne!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Wioletta: modlitwa o zdrowie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
beata
Gość

modlitwa jest uzdrowieniem ciała i duszy. Chwała Panu na wysokościach!

msitkowska
Gość

To wszystko prawda co piszesz kochana, ja również jak skończę nowennę to robię najwyżej dwa lub trzy dni przerwy aby zastanowić się nad następną intencją. Dziękuję Kochanej Mateczce i ufam że moje intencje będą wysłuchane.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!