Magda: Cudowna modlitwa

Mimo to Matka Najświętsza zsyłała mi ogrom łask, o które nie prosiłam bezpośrednio w głównej intencji. Modlitwa ta nauczyła mnie pokory, cierpliwości, sprawiła, że w ciemności w jakiej się znalazłam pojawiło się światło.
Przeczytaj całość

Anna: Burza na jeziorze potrzebna…

Jeszcze raz dziękuję Maryi za wszystkie łaski, które mi wyprosiła u Boga. Przede wszystkim jednak za to, że dzięki niej „odkryłam” Jezusa.
Przeczytaj całość

Magdalena: Tylko wytrwajcie

To był okropny dzień..., byłam kilka dni po wypowiedzeniu z pracy, miałam straszny ból głowy, lał deszcz, wiał wiatr... w tej sytuacji zrobiłam jedną mądrą rzecz - poszłam do kościoła. Leżały tam obrazki z informacją o Nowennie, przeczytałam, ale nie czułam się na siłach, żeby odmawiać tę modlitwę.Przeczytaj Magdalena: Tylko...
Przeczytaj całość

Marina: Poczułam Bożą obecność

Szczęść Boże, Chciałabym się podzielić moją historią. Niedawno skończyłam odmawiać 2 nowennę w intencji wprowadzenia spokoju i miłości w życie mojego byłego.
Przeczytaj całość

Tomek: Maryja obdarowała mnie niesamowitym pokojem w sercu

Nadto podczas odmawiania Nowenny Maryja obdarowała mnie niesamowitym pokojem w sercu, którego wcześniej nie zaznałem, a wiem co mówię bo cierpię na nerwicę.
Przeczytaj całość

Wielka Księga Łask – zakończenie :-) + AKTUALIZACJA

Dziękuję wszystkim uczestnikom „dogrywki” do Wielkiej Księgi Łask – a jednak udało się zebrać „na styk” podaną kwotę! Darczyńcy trafią na stronę z podziękowaniami w Księgach i zapiszą się tym samym na wieczną pamiątkę.

Oto darczyńcy – stan do poniedziałku po południu

Monika S., Karina J., Jan G., Magdalena B., Barbara S., Elżbieta B., Piotr O., Hanna C., Karolina D., Alina JM., Janina K., Urszula L., Helena P., Agnieszka W., Maria S., Ilona S., Roman S. i Iwona S., Wojciech B., Krystyna W., Iwona D., Katarzyna S., Wojciech B., Renata P., Zbigniew K., Tomasz T., Barbara N., Agnieszka K., Karolina H., Katarzyna T., Marzena Z., Magdalena L., Mirosław B., Bernadeta W., Łukasz P., Aneta D., Jolanta M.

+ późniejsze przelewy Danuta G., Barbara S., Janina P., Anita S., Daniel S., Barbara K., Klaudia W.

jeśli kogoś pominąłem – proszę o szybki kontakt!

Przed nami ostatni etap. Ostatni? – Ile to już było końców… 🙂 Rozwieziemy Księgi w miejsca różańcowe w Polsce i oczywiście, będziemy tu informować o tym 🙂

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Wielka Księga Łask – zakończenie :-) + AKTUALIZACJA"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

Proszę nas o tym informować 🙂

Barbara
Gość
Barbara

Cieszy to, że na apel „dogrywka”dot. Wielkiej Ksiegi Łask została zebrana potrzebna kwota. WSPANIALE. To raduje, że plan sie powiód. Życze , aby spełniały się wszystkie plany a nasza Matuchna wysyłała swoich Aniołów dopomocy każdego przedsięwziecia . Pozdrawiam serdecznie. Szczęść Boże.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!