Monika: Chwała Panu! Łaska wytrwałej modlitwy wciąż spływa na nas.

Rak, to choroba o której tylko słyszałam, dotyczyła innych, ja nie miałam obciążenia genetycznego, nie pracowałam w szkodliwych warunkach, nigdy nie paliłam.Przeczytaj Monika: Chwała Panu! Łaska wytrwałej modlitwy wciąż spływa na nas.
Przeczytaj całość

Kamila: Modlitwa za kolegę

Szczęść Boże. 3-4 lata temu poznałam pewnego człowieka który zmienił moje życie. Byłam osoba niewierząca 10 lat , nie uczęszczałam do kościoła ani nie modliłam się w ogóle. Zaczęłam analizować cała rozmowę z kolega i zawróciłam się dzięki niemu. Niestety zerwał ze mną kontakt i wyjechał za granice , tam poznał kogoś. Po pewnym czasie znalazłam nowennę pompejańską gdzieś na necie a koleżanka właśnie odmawiała ją poleciła abym też spróbowała.
Przeczytaj całość

Pati: Nadszedł czas oczyszczania

Gdy tylko rozpoczelam Nowenne Pompejanska, zastanawialam sie nad tym jak napisze moje swiadectwo. Od poczatku odmawiania nowenny wiedzialam, ze je napisze albo napisac musze, nie wiedzialam jednak jak. Gdybym napisala cala prawde o mnie i o moim zyciu powstalaby ksiazka, jezeli napisze tylko kilka zdan o NP nie bedzie to...
Przeczytaj całość

Ola: po mimo trudności

Witam. To moje druga nowenna chodz pierwsza w pełni odmówiona. Pierwszej niestety nie dokończyłam. 7 października zakończyłam odmawiać nowennę.
Przeczytaj całość

Magdalena: Nowenna Pompejańska z prośbą o ratowanie rodziny

Szczęść Boże, odmawiam trzecią Nowennie Pompejańską. Pierwsza o ratowanie rodziny, druga o moje małżeństwo (po zdradzie) i teraz odmawiam trzecią Nowennie o czystość serca i rozumu mojej rodziny.
Przeczytaj całość

U świętej Rity i na Watykanie

Dzisiaj byliśmy w Roccaporena di Cascia, gdzie znajduje się sarkofag z ciałem św. Rity.

 

A później na Watykanie.

Znów krótko – Włosi i wifi to prawdziwy kosmos…

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "U świętej Rity i na Watykanie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

Bardzo lubię św. Ritę.

Janina Sabat
Gość

Kocham św. Ritę,w tej chwili jestem w trakcie malowania jej ikony.

Sylwia
Gość
Sylwia

Pomódlcie się tam też za mnie 😀 Owocnego pielgrzymowania 😀

Ewa
Gość

Bardzo chcialabym tam byc z Wami wszystkimi, dlatego jestem z Wami duchem! Na tych zdjeciach sarkofag ze św. Rita wygląda przerażająco… czy on tak samo wygląda w rzeczywistości czy na zdjęciach tak wygląda?

basia
Gość
Drogi Panie Marku i drodzy uczestnicy pielgrzymki. Bardzo proszę o modlitwę za wszystkie osoby składajace świadectwa w Wielkiej Księdze Łask a szczególnie modlitwy dziękczynienia Matce Bozej z Pompejów za to ze dała nam tak cudowną i pomocną modlitwę jaką jest NP . Dziekujemy jej za to i czcimy za tak liczne cuda i łaski jakie Polacy otrzymuja od niej w wielu dramatycznych i trudnych chwilach życia . Chwała Matce Bożej i dziękczynienie za to miłosierdzie chwała po wszystkie wieki wieków amen . Wielkie dzięki równiez Panu Panie Marku że pan przejął i zapoczątkował tą piękną akcję rozszerzania tej NP wśród… Czytaj więcej »
Dorota
Gość
Dorota

Dziękujemy za modlitwę, za nas wszystkich którzy kochamy MB z Pompejów.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!