Kasia: Dzięki wstawiennictwu Najświętszej Maryi Panny dostałam pracę

Udało się. Dzięki wstawiennictwu Najświętszej Maryi Panny dostałam pracę. Taką o jaką prosiłam i wiem doskonale że nie ma tu mowy o przypadku. W trakcie odmawiania nowenny doskwierały mi różne emocje od spokoju po wielki żal i rozgoryczenie.
Read More

Maria: Dziekuje za wysluchane modlitwy.

Ufam ze Maryja wyslucha moich prosb. Jestem wdzieczna za to, ze moglam zetknac sie z taka modlitwa. Bog zaplac. .
Read More

Jurek: Cudowne wyzdrowienie

To już druga moja nowenna i drugie świadectwo. Siostrzeniec mojej żony, młody chłopak, cierpiący na zanik mięśni, trafił do szpitala nieprzytomny z objawami duszności. Lekarze orzekli, że choroba zaatakowała mięśnie przepony oraz płuca i zbliża się nieuchronny koniec. Rodzinę poinformowano, że trzeba chłopaka oddać do hospicjum, ponieważ przez te ostatnie dni będzie obłożnie chorym, wymagającym całodobowej opieki, człowiekiem oddychającym za pomocą respiratora.
Read More

Czcicielka Maryi: Poczułam koło siebie obecność Świętego Józefa

Pragne zaswiadczyc o cudzie ktory mial miejsce w moim zyciu. Rok temu zaczelam odmawiac Nowenne do Matki Bozej, jednoczesnie modlac sie do Swietego Jozefa. Nowenne odprawialam w intencji uzdrowienia. Byl to okres kiedy cierpialam bardzo z powodu roznych dolegliwosci glowy.
Read More

U świętej Rity i na Watykanie

Dzisiaj byliśmy w Roccaporena di Cascia, gdzie znajduje się sarkofag z ciałem św. Rity.

 

A później na Watykanie.

Znów krótko – Włosi i wifi to prawdziwy kosmos…

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "U świętej Rity i na Watykanie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

Bardzo lubię św. Ritę.

Janina Sabat
Gość

Kocham św. Ritę,w tej chwili jestem w trakcie malowania jej ikony.

Sylwia
Gość
Sylwia

Pomódlcie się tam też za mnie 😀 Owocnego pielgrzymowania 😀

Ewa
Gość

Bardzo chcialabym tam byc z Wami wszystkimi, dlatego jestem z Wami duchem! Na tych zdjeciach sarkofag ze św. Rita wygląda przerażająco… czy on tak samo wygląda w rzeczywistości czy na zdjęciach tak wygląda?

basia
Gość
Drogi Panie Marku i drodzy uczestnicy pielgrzymki. Bardzo proszę o modlitwę za wszystkie osoby składajace świadectwa w Wielkiej Księdze Łask a szczególnie modlitwy dziękczynienia Matce Bozej z Pompejów za to ze dała nam tak cudowną i pomocną modlitwę jaką jest NP . Dziekujemy jej za to i czcimy za tak liczne cuda i łaski jakie Polacy otrzymuja od niej w wielu dramatycznych i trudnych chwilach życia . Chwała Matce Bożej i dziękczynienie za to miłosierdzie chwała po wszystkie wieki wieków amen . Wielkie dzięki równiez Panu Panie Marku że pan przejął i zapoczątkował tą piękną akcję rozszerzania tej NP wśród… Czytaj więcej »
Dorota
Gość
Dorota

Dziękujemy za modlitwę, za nas wszystkich którzy kochamy MB z Pompejów.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!