Martyna: Uzdrowienie

nadal wierzyłam ze zostanę wysłuchana
Przeczytaj całość

Anna: prośba o całkowite nawrócenie Męża

Oczywiście otrzymałam wiele łask od Matki Bożej takich jak: spokój ale nie tylko duchowy, ten zewnętrzny również, opanowanie w różnych sytuacjach życiowych, wiarę … ogromną wiarę i poddanie się woli Bożej, miłość do bliźnich, szacunek do ludzi, natychmiastowe wybaczanie krzywd wyrządzanych mi przez różne osoby i zapominanie o nich w trybie natychmiastowym, scalenie rodziny, relacje z mężem się poprawiły dużo rozmawiamy o problemach a nie jak kiedyś obrażaliśmy się jedno na drugie i nastawały ciche dni.
Przeczytaj całość

Kasia: Dziękuję Ci Boże

W 2010 roku przezyłam bardzo gwałtowne nawrócenie, sam Bóg potrząsnął mną abym się wkoncu obudziła i zdala sobie sprawę z tego, ze ON naprawdę istnieje. Po nawróceniu działy się rzeczy w istnienie których nigdy wczesniej bym nie uwierzyłam (zły walczył o swoje) pociągnełam za sobą w stronę Boga kilka osób/rodzin. Gdzieś 3 lata trafiłam na Nowenne Pompejańską.
Przeczytaj całość

Kamila: Łaski po odmówieniu nowenny

Witam, ja nowennę pompejańską odmawiam trzeci raz. Bardzo dużo czasu zajęło mi zabranie się do odmówienia pierwszy raz
Przeczytaj całość

Ania: różaniec to dla mnie terapia

to moje drugie świadectwo, wcześniej modliłam się we własnej intencji prosząc o zdrowie, a teraz kończę drugie świadectwo w intencji mojego chłopaka.
Przeczytaj całość

Transmisja na żywo ze Mszy św. przed bazyliką Królowej Różańca Świętego w Pompejach

Uwaga: planowana transmisja z Mszy św. na placu: 5 października od godz. 8.30 (Msza prawdopodobnie o 10.30, o 12.30 zakończenie Supliką). 

Tego dnia o 7 rano – różaniec na koniec nocy modlitwy w Pompejach. O 13 – film o bł. Bartolo Longo. Uwaga: Możliwe, że będzie też transmisja Mszy św. i nocy modlitwy 4 października od godz. 23.30!

Kanał TV2000 odbierzemy także z telewizji satelitarnej, prawdopodobnie na dekoderze Polsatu. Jeśli transmisja będzie przerywać z powodu zbytniego obciążenia, zapraszamy na stronę tv2000.itDo odtwarzania wymagana jest wtyczka Microsoft Silverlight

Obejrzyj:

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Transmisja na żywo ze Mszy św. przed bazyliką Królowej Różańca Świętego w Pompejach"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna Kwietniewska
Gość

KOCHAMY CIĘ FRANCISZKU…MOŻE KIEDYŚ …ZOBACZĘ TO WSZYSTKO NA WŁASNE OCZY .. ALE NIE JAK JA CHCĘ ALE….JAK…………………………………………..Il Giorno del Santo. FRANCIS molte grazie NATALE http://youtu.be/qME3fHmyG_w

Janusz Śliwiński
Gość

odmawiam nowennę od czterech lat nieprzerwanie,czuję przy tym bliskość Bożą i bezpieczeństwo nawet w myślach szatan może mi natrukać

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!