Maria: Uzdrowienie wnuczki z choroby epilepsji

Jest to moje pierwsze świadectwo. Nowenna Pompejańska odmieniła całkowicie moje życie. Odmawiam Ją od października 2011 roku. Zawsze modlę się w tej samej intencji. Modlę się do Najukochańszej Mateńki o cud uzdrowienia wnuczki z choroby epilepsji. Kiedy wnuczka zachorowała wpadłam w ogromną rozpacz. Nie potrafiłam sobie z tym poradzić. Moja najbliższa przyjaciółka poleciła mi Nowennę Pompejańską. Zaufałam Bogu i Maryi. Rozpoczęłam odmawianie różańców.
Read More

Bartlomiej: Nerwica w 99% ustąpiła

Pragnę podzielić się z Wami moim przypadkiem. Ponad rok temu, podczas przypadkowej rozmowy usłyszałem o nowennie pompejanskiej. Nie będę ukrywał, że wcześniej moja wiara nie była idealna, a wręcz na jakiś czas odszedlem od kościoła. Niepowodzenia w życiu , zarówno na tle miłosnym, rodzinnym spowodowały, że przestałem wierzyć w cokolwiek..gwoździem...
Read More

Marzena: Budowa rodziny, domu, relacji z Matką Jezusa

Pytałam wówczas Matki Bożej o to co powinnam uczynić bo być może moim powołaniem jest pozostać w domu, z dziećmi. W ostatnim dniu nowenny otrzymałam telefon z propozycja pracy w której pracuje do dziś. Praca ta jest trudna i tak naprawdę wcale nie jestem w niej szczęśliwa ale dziękuję Bogu za nią bo tutaj zaczynam odkrywać jak ważna jest dla mnie rodzina. Matka Boża chyba powoli pokazuje mi jakie jest moje powołanie.
Read More

Anna: Światełko w tunelu

Nie ustajemy w modlitwie
Read More

Patrycja: Moja druga Nowenna Pompejańska

Każdego dnia czuję obecność Matki Bożej. Czuje jej obecność. Jej bliskość. Bardzo dużo się modlę.
Read More

Teresa: Modlitwa o ustanie problemów w pracy

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać 23.10 tego roku.Odmawiam ją w intencji niestracenia pracy i ustania mobbingu w tej pracy.Mam nadzieję, że Matka Boska potraktuje to jako jedną intencję gdyż dotyczy to jednej sprawy.Nowennę zaczęłam odmawiać w dniu poświęconym Ojcu Pio.Ciężko jest mi odmawiać różańce z należytym skupieniem, ale czytając inne świadectwa widzę,że nie ja jedna mam z tym problem.A teraz chcę dojść do świadectwa, które pragnę złożyć po 19 dniach nowenny.Uważam, że Matka Boska Różańcowa pomogła mi już w dwóch trudnych sprawach.W czwartym dniu nowenny moja córka przebywała w szpitalu na położnictwie w związku z przyszłymi narodzinami synka.Wszystko miało być w porządku, miała rodzić siłami natury ale jej synek źle ułożył główkę i mimo iż miała wszystko tak jak powinno być w ostatniej fazie porodu nie było postępu porodu.Dzięki mądrej Pani położnej lekarka zdecydowała się na cesarskie cięcie.Córka zaczęła mieć bóle o 4 rano.Mały urodził się po północy następnego dnia.Wierzę, że dzięki pomocy Matki Bożej wszystko szczęśliwie skończyło się dla mamy i dziecka.Ja od godziny 21:30 do 23:30 odmawiałam nowennę nie wiedząc o tym, że w tym czasie ważyły się w pewnym sensie losy przyjścia na świat zdrowego dziecka.Wierzę,że Matka Boska w tym pomogła.Natomiast w 10 dniu nowenny pomyślnie rozstrzygnęła się sprawa dotycząca pewnej kwestii finansowej w pracy. Nie wierzyłam, że ta sprawa zakończy się dla mnie ze skutkiem pozytywnym.Dziękuję Matce Bożej za otrzymane dotychczas łaski prosząc równocześnie o pomoc w intencji tej nowenny.Modlę się również wprawdzie nie codziennie ale staram się często do św.Rity, Józefa z Kupertyno, który bardzo pomaga mi w nauce i trudnych egzaminach (podnoszę swoje kwalifikacje), mojego Anioła Stróża (przypomniałam sobie o nim podczas pobytu w szpitalu dzięki Pani z sąsiedniego łóżka – za co jestem jej bardzo wdzięczna). Odmawiam także piękną koronkę do Aniołów Stróżów.Wierzę, że Matka Boska nie opuści mnie i mojej rodziny.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Teresa: Modlitwa o ustanie problemów w pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Jakub
Gość

23.10 tego roku to będzie za trzy dni.Fajne świadectwo Chwała Maryji

Gosia
Gość

Wspomnienie św. o. Pio było 23.09 – nastąpiła pomyłka w miesiącu.

Teresa
Gość
Teresa

To tylko pomyłka w dacie.Oczywiście, ze chodziło o wrzesień.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!