Michał: Wybrałem życie z Jezusem

Witam serdecznie, jestem w trakcie odmawiania czwartej Nowenny. Chciałbym złożyć świadectwo o dobroci Boga i Najświętszej Maryi Panny, za której wstawiennictwem otrzymałem wiele łask. Mam ponad 30 lat, kilka lat temu odeszła ode mnie żona z dzieckiem (z powodu tego jaki byłem). Moja droga do Boga rozpoczęła się około 3 lat temu. To wtedy Pan zaczął podnosić mnie z bagna moich grzechów.
Przeczytaj całość

Dorota: modlitwa daje mi dużo mocy, radości

Nowennę znalazłam przypadkowo w jednym z czasopism katolickich, a ponieważ miałam intencję, od razu przystąpiłam do jej odmawiania. Jeszcze nie wiem czy moja prośba się spełni, ale codzienna modlitwa daje mi dużo mocy, radości i pogłębia moją wiarę. Już za sam fakt odkrycia nowenne bardzo dziękuję, bo wierzę, że jest...
Przeczytaj całość

Maria: w intencji rodziny

To moja 5 nowenna pompejańska modlę się od października 2014 r bez przerwy w intencji rodziny. Podczas modlitwy uzyskałam spokój duszy wyprosiłam łaskę pracy dla synów, zostałam wyleczona z nałogu tytoniowego,pomyślnie przebiegła kontrola w pracy oraz inne łaski ,których nie sposób zliczyć Módlcie się do Królowej Różańca z PompejówPrzeczytaj Maria:...
Przeczytaj całość

Wiola: Mąż dostał pracę

Ostatnią odmawiałam w intencji mojego dzieciątka, które nosze pod sercem aby Mateczka obdarzyła go zdrowiem czekam na spełnienie jak sie urodzi .
Przeczytaj całość

Edyta: Świadectwo uzdrowienia

Zgodnie z obietnicą, daną Najświętszej Maryi Pannie, chciałabym złożyć świadectwo uzdrowienia. Przed rozpoczęciem Nowenny byłam nastawiona na zabieg chirurgiczny. W mojej sprawie modlili się rodzice i siostra. W trakcie odmawiania różańca sprawy potoczyły się nie po mojej myśli –prowadzący lekarz poszedł na długoterminowy urlop, wyniki USG były niejednoznaczne. Po dłuższym oczekiwaniu otrzymałam finalny wynik, biopsja nie wykazała obecności komórek nowotworowych. Kolejne USG po 2 mieść. miało rewelacyjny wynik. Lekarz, który wrócił z urlopu powiedział, że „mój organizm sam się uleczył”.
Przeczytaj całość

Teresa: Modlitwa o ustanie problemów w pracy

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać 23.10 tego roku.Odmawiam ją w intencji niestracenia pracy i ustania mobbingu w tej pracy.Mam nadzieję, że Matka Boska potraktuje to jako jedną intencję gdyż dotyczy to jednej sprawy.Nowennę zaczęłam odmawiać w dniu poświęconym Ojcu Pio.Ciężko jest mi odmawiać różańce z należytym skupieniem, ale czytając inne świadectwa widzę,że nie ja jedna mam z tym problem.A teraz chcę dojść do świadectwa, które pragnę złożyć po 19 dniach nowenny.Uważam, że Matka Boska Różańcowa pomogła mi już w dwóch trudnych sprawach.W czwartym dniu nowenny moja córka przebywała w szpitalu na położnictwie w związku z przyszłymi narodzinami synka.Wszystko miało być w porządku, miała rodzić siłami natury ale jej synek źle ułożył główkę i mimo iż miała wszystko tak jak powinno być w ostatniej fazie porodu nie było postępu porodu.Dzięki mądrej Pani położnej lekarka zdecydowała się na cesarskie cięcie.Córka zaczęła mieć bóle o 4 rano.Mały urodził się po północy następnego dnia.Wierzę, że dzięki pomocy Matki Bożej wszystko szczęśliwie skończyło się dla mamy i dziecka.Ja od godziny 21:30 do 23:30 odmawiałam nowennę nie wiedząc o tym, że w tym czasie ważyły się w pewnym sensie losy przyjścia na świat zdrowego dziecka.Wierzę,że Matka Boska w tym pomogła.Natomiast w 10 dniu nowenny pomyślnie rozstrzygnęła się sprawa dotycząca pewnej kwestii finansowej w pracy. Nie wierzyłam, że ta sprawa zakończy się dla mnie ze skutkiem pozytywnym.Dziękuję Matce Bożej za otrzymane dotychczas łaski prosząc równocześnie o pomoc w intencji tej nowenny.Modlę się również wprawdzie nie codziennie ale staram się często do św.Rity, Józefa z Kupertyno, który bardzo pomaga mi w nauce i trudnych egzaminach (podnoszę swoje kwalifikacje), mojego Anioła Stróża (przypomniałam sobie o nim podczas pobytu w szpitalu dzięki Pani z sąsiedniego łóżka – za co jestem jej bardzo wdzięczna). Odmawiam także piękną koronkę do Aniołów Stróżów.Wierzę, że Matka Boska nie opuści mnie i mojej rodziny.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Teresa: Modlitwa o ustanie problemów w pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Jakub
Gość

23.10 tego roku to będzie za trzy dni.Fajne świadectwo Chwała Maryji

Teresa
Gość
Teresa

To tylko pomyłka w dacie.Oczywiście, ze chodziło o wrzesień.

Gosia
Gość

Wspomnienie św. o. Pio było 23.09 – nastąpiła pomyłka w miesiącu.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!