Magda: Wielkie jest serce Maryi!

Szczęść Boże, Dokładnie 54 dni temu podjęłam się odmawiania Nowenny Pompejańskiej. I już na samym początku okazało się, że zakończę ją w święto Maryi, czyli właśnie 15 sierpnia. Przypadki nie istnieją. Poplątały się wtedy ścieżki mojego życia. Rok temu zakochałam się w chłopaku, który postanowił wstąpić do seminarium. Później okazało...
Read More

Elżbieta: Wsparcie z nieba w trudnych chwilach

Nowenna Pompejańska towarzyszy mi od 2016 roku. Dowiedziałam się o niej od córki. W grudniu 2016 roku mąż trafił do szpitala. Uaktywniła się choroba nowotworowa, z którą walczył 10 lat. Usłyszałam „werdykt” lekarzy, że zostało mu miesiąc życia. Przyszło mi na myśl, że jedynym ratunkiem dla męża jest modlitwa, do której dołączy się jak najwięcej osób. Udało się zebrać sporo osób wśród rodziny i przyjaciół. Codziennie przez ok 2 tygodnie o określonej godzinie odmawialiśmy w swoich domach Koronkę do Miłosierdzia Bożego. I codziennie w godzinie modlitwy miałam wrażenie, jakbym się unosiła, a mąż dostawał energii do życia.
Read More

Anonim: Walka o małżeństwo

O Nowennie dowiedziałam sie z internetu. Szukałam czegoś co mi pomoże bo moje zycie. a dokładnie małżeństwo sie waliło. Mój mąż ktorego kocham zaczął mnie zdradzać. To już trwa od kilku lat. I na moje szczęście znalazłam te modlitwę.
Read More

Marzena: dowiedziałam się że… jestem w ciąży :)

Witam Was:) Ja bardzo pragnęłam mieć dziecko ale niestety czas mijał i nie mogła nadejść ta upragniona chwila. Jednak w wakacje zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską z pełnym powierzeniem i zaufaniem. Na wakacje włączyłam się także do duchowego pielgrzymowania na Jasna Górę. Oczywiście, leczyłam się u lekarza cały czas, lecz po...
Read More

Tadeusz: skuteczność nowenny

Rok temu zacząłem odmawiać nowennę pompejańską o właściwe ułożenie relacji międzyludzkich w pracy, było to 11 października 2014 r. , po odmówieniu tej nowenny miałem kilka dni przerwy i rozpocząłem odmawianie nowenny pompejańśkiej o łaskę nawrócenia dla blskiej mi osoby, po odmówieniu 2 nowenny , rozpocząłem natychmiast odmawiać 3 nowennę za moje dziecko i ta trzecia nowenna została w 100% wysłuchana i to w taki sposób że byłem zaskoczony, takim obrotem sprawy. Teraz ufam, żę w odpowiednim momencie Pan Bóg za sprawą Matki Bożej Pompejańskiej wysłucha moje prośby z pierwszej i drugiej nowenny. Dllatego zachęcam wszyskich odmawaijących nowenę do wytrwałości w modlitwie. Za wysłuchaną intencję z 3 nowenny Bogu niech będą dzięki.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Tadeusz: skuteczność nowenny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
kasia
Gość

No właśnie wytrwałość… dzieki

d
Gość

Co do tej wytrwałośći – dotykające cię problemy z relacjami międzyludzkimi w pracy będą najpóźniej poprawne jak przejdziesz na emeryturę…

Eliszka32
Gość
Eliszka32

Właśnie, wszędzie jest dziwnie dzisiaj pod tym względem, wiele chamstwa zwykłego i wszechobecny mobbing jako metoda zarządzania personelem przez osoby kompletnie nienadające się do pracy na stanowiskach kierowniczych.

Paula
Gość

Nie wszyscy maja tyle szczescia mnie niestety Maryja nie wysluchala i przez to zwatpilam w ta cala modlitwe…

kinga
Gość

Dlaczego dziękujesz tylko za 3 nowennę. Skoro ufasz podziękuj za wszystkie. :))

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!