Maja: Cały czas mieliśmy pod górkę..

,,Miłosierdzie Boże może sprawić, że zakwitnie nawet najbardziej jałowa ziemia" Moje świadectwo piszę ku pokrzepieniu serc, aby głosić chwałę Bożą i Jego miłosierdzie.
Read More

Marta: Dar zdrowego dziecka

Moja historia zaczyna się w momencie kiedy dowiaduje się że jestem w ciąży. Było to dla mnie zaskoczenie pomimo tego że z mężem zawsze chcieliśmy mieć dziecko ale nie spodziewaliśmy się że to JUŻ.
Read More

M.: Zdana matura!

Szczęść Boże! To już moja druga Nowenna Pompejanska. Odkąd odmawiam ją czuję się pewniej w tym co robię i wiem, że Matka Boża czuwa nade mną i nad moimi bliskimi. Zawdzięczam Jej zdany egzamin maturalny i wiele innych otrzymanych łask.
Read More

Zosia: Czuję się wolna

Skończyłam odmawiać swoją czwartą Nowennę. Chciałabym powiedzieć wszystkim, żeby nie obawiali się rozpoczęcia Nowenny oraz tego, że prośba może nie zostać spełniona. Osobiście doświadczyłam tego że jeszcze nie otrzymałam łaski o którą prosiłam Matkę Bożą, ale dostałam coś innego równie bardzo ważnego o co nie prosiłam, mianowicie wymarzoną pracę. To prawdziwy cud. Maryja wie co dla Nas dobre, nigdy nas nie opuści.
Read More

Agnieszka: Tata obiecywał że nie będzie pił. po czym robił to samo

Początkowo nic się nie zmieniało, było nawet gorzej.
Read More

San Giovanni Rotondo

Jak wiemy, o. Pio był wielkim czcicielem Maryi Pompejańskiej i sam zalecał odmawiać nowennę pompejańską. – zob.: O. Pio i Pompeje – Królowa Różańca Świętego.

Jak moglibyśmy go nie odwiedzić go w San Giovanni Rotondo?

Zaczęliśmy od Mszy św., potem było zwiedzanie sanktuarium i miejsc związanych z życiem o. Pio. Na końcu odwiedziliśmy relikwie o. Pio i udaliśmy się na drogę krzyżową.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!