Ewa: Będę mamą

Witam serdecznie. Swoją ostatnią nowennę skończyłam odmawiać 22.12.2017 roku. Była to moja druga nowenna i na pewno nie ostatnia. Jej intencją było poczęcie dziecka. Za wstawiennictwem Matki Boskiej z Pompejów moja prośba została wysłuchana. Dzisiaj dowiedziałam się, że jestem w 6 tygodniu ciąży. Panu Bogu niech będzie chwała! On prawdziwie pragnie dla nas życia w obfitości!
Przeczytaj całość

Edyta: Paraliż zniknął

Moja kilkumiesięczna Córunia miała bardzo ciężką operację serca. Kilka dni po, nastąpiła komplikacja przy zmianie wenflona, odpadł skrzep krwi w tętnicy, który spowodował wylew i całkowity paraliż prawej strony ciała oraz Malutka przestała widzieć. Odrazu gdy się to stało rozpoczęłam Nowennę pompejańską w intencji zniknięcia skutków zatoru.
Przeczytaj całość

Temat: Po wielu latach Maryja mnie uwolniła

Mam 23 lata. Pamiętam, jak byłam mała i odkryłam masturbację. Dopiero z czasem uświadomiłam sobie, że to coś złego. Nie wiedziałam, że jestem uzależniona. Nie było praktycznie dnia bym się nie masturbowała. Nie raz mi to ciążyło, nie raz tłumaczyłam sobie, że to przecież popęd i należy go rozładować. Mijały lata, a ja nadal tłumaczyłam sobie wszystko po swojemu." Ja, uzależniona? Nie, mnie to nie dotyczy" – tak wtedy myślałam.
Przeczytaj całość

Monika: Dostałam pracę!

Maryja jak widać opiekuje się nami cały czas i spełnia intencje w swoim czasie, ale nie zapomina.
Przeczytaj całość

Joanna: Matka Najświętsza zawsze nam pomaga

Pragnę złożyć świadectwo o łaskach jakie doświadczyła moja rodzina podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej . Kiedy dowiedziałam się,że moja synowa jest w szpitalu zaczęłam modlić się z całego serca o uratowanie mojego wnuka, jeśli taka jest wola Boża.Przeczytaj Joanna: Matka Najświętsza zawsze nam pomaga
Przeczytaj całość

San Giovanni Rotondo

Jak wiemy, o. Pio był wielkim czcicielem Maryi Pompejańskiej i sam zalecał odmawiać nowennę pompejańską. – zob.: O. Pio i Pompeje – Królowa Różańca Świętego.

Jak moglibyśmy go nie odwiedzić go w San Giovanni Rotondo?

Zaczęliśmy od Mszy św., potem było zwiedzanie sanktuarium i miejsc związanych z życiem o. Pio. Na końcu odwiedziliśmy relikwie o. Pio i udaliśmy się na drogę krzyżową.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!