X: Żeby dziecko urodziło się zdrowe

Wiem, ze Matka Najświętsza wysłuchała mnie i zaniosła wszystkie moje prośby do swego Syna, bo przecież. jej droga do Niego jest najkrótsza.
Read More

Adrian: Satysfakcjonująca praca

Szczęść Boże Na początku tego roku zostałem bez pracy. Od razu rozpocząłem intensywne poszukiwania. Myślałem ze po kilku rozmowach uda się szybko znaleźć dobrą pracę. Jednak po trzech tygodniach czekania na telefon i doszkalania się nic z tego nie wychodziło. Przeczytaj Adrian: Satysfakcjonująca praca
Read More

S.: Zaufajcie Matce Bożej, a zaopiekuje się Wami

Szczęść Boże Kochani. Obiecałam Matce Bożej, że podzielę się świadectwem po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Moje życie jest bardzo skomplikowane, od kilku lat doświadczają mnie trudności w niemalże każdej sferze życia, z którymi nie miałam już siły sama sobie poradzić. Dlatego zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w pewnej, bardzo ważnej dla mnie intencji. Nie została ona jeszcze spełniona, ale za to pod koniec jej odmawiania stał się jeden, pewien, wielki cud, w innej sferze życia, który zaistniał tylko i wyłącznie za sprawą Matki Bożej Pompejańskiej.
Read More

Ewelina: Szczęśliwy przebieg operacji

Zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej
Read More

OLA: Nowenna Pompejańska jest jak plaster miodu

Zawierzam Maryji z Pompejów kolejną sprawę. Uwierzcie-warto!
Read More

Promocje, wyprzedaże

[m2i_category_slider qty=”12″ cats_ids=”12″ dom_id=”m2i-slider-12″ ]