Ewelina: świadectwo 3 nowenn

Chciałabym złożyć świadectwo z odmawiania 3 nowenn. Pierwszą odmawiałam w intencji śmiertelnie chorego ojca. Prosiłam o nawrócenie, dobrą śmierć i życie wieczne. Mimo że nie odmawiałam nowenny codziennie, Matka Boża wysłuchała mnie. Mój ojciec mimo że żył bardzo daleko od Boga i był alkoholikiem zgodził się na wizytę księdza, wydaje...
Przeczytaj całość

Karolina: Uzdrowienie synka z padaczki

Szczęść Boże, świadectwo to piszę chcąc podzielić się ze wszystkimi wielkim szczęściem i łaską jaką otrzymał mój syn od Matuchny Pompejańskiej. Od września 2016r synek miewał dziwne "wzdrygnięcia" ramion, myśleliśmy początkowo, że to może tiki nerwowe, gdyż rozpoczął naukę w przedszkolu, pojawiło się młodsze rodzeństwo. Jednak moje matczyne serce, zatroskane o zdrowie swojego dziecka podpowiadało mi, że coś jest nie tak, że to nie tiki, a coś innego.
Przeczytaj całość

Angelika: Spokój serca

Witam, chciałabym dzisiaj podzielić się moim świadectwem. Otóż ok. rok temu po raz pierwszy zaczęłam modlić się nowenną pompejańską w intencji bardzo bliskiej mi osoby. Wcześniej słyszałam już o tej modlitwie ale uważałam, że nie mam na tyle ważnej intencji aby podjąć się tego. Ale potem dostrzegłam, że w życiu mojego przyjaciela dzieją się rzeczy, z którymi on nie potrafi sobie poradzić a widząc każdego dnia jak to go przygniata i przez to staje się całkiem inną osobą postanowiłam zacząć modlić się w jego intencji. To była moja pierwsza nowenna i z perspektywy czasu widzę, że pewnie za bardzo skupiałam się wtedy na samej intencji ale to nie była żadna przeszkoda dla Maryji.
Przeczytaj całość

Barbara: Wytrwałość w modlitwie

Tym świadectwem chciałam zachęcić wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Czasem trzeba czasu żeby zobaczyć efekty modlitw ale bez wątpienia różaniec jak i Nowenna Pompejańska uczą że wytrwałość w modlitwie wzmacnia nas i pozwala wzrastać naszej wierze i zaufaniu w Bożą Opatrzność.
Przeczytaj całość

Joanna: nowenna to wielka łaska

Dziękuje Ci Matko Boża za te nowenny , które dają niesamowitą siłę w życiu .Jestem w trakcie odmawiania 7 nowenny i powiem,że to jest moja wygrana , wygrałam niesamowitą miłość do Matki Najświętszej.Maryja przemieniła mnie , moją rodzinę i moje otoczenie. Chwała Panu.
Przeczytaj całość

Pielgrzymka pompejańska – pożegnanie

I już jesteśmy w domu… Chciałoby się zostać dłużej, w otoczeniu tylu świętych na ziemi włoskiej, wspaniałych miejsc, w ciepłym klimacie (minimum 25 stopni!) i pięknie rozmodlonych pielgrzymów!

W piątek rano, po Mszy w miejscowości Cattolica, w pobliżu Rawenny, wyruszyliśmy w drogę powrotną. Pełni nadziei, że nasze liczne modlitwy i wyrzeczenia znajdą wysłuchanie u Boga, że przyniosą zbawienny skutek! Dojechaliśmy do Polski w sobotę wczesnym rankiem.

Proszę was o modlitwę za jedną z osób pielgrzymujących, która pechowo złamała nogę i musiała zakończyć pielgrzymkę, przedwcześnie wracając do Polski. Cierpienia towarzyszyły też kilku osobom, które zdążyły złapać jesienne przeziębienie.

Wierzę, że za rok znów uda się wyjechać. Samemu lub grupowo, by być na tych pięknych uroczystościach ku czci Królowej Różańca w Pompejach!

Na koniec wrzucam kilka zdjęć z ostatniego etapu pielgrzymki, ale to nie koniec! Kiedy tylko się uda, dołączę kilka filmików z naszego wyjazdu.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Pielgrzymka pompejańska – pożegnanie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Polecam wszystkim tą wspaniałą pielgrzymkę do tylu cudownych miejsc! 🙂

Janek
Gość

Wspaniała Pielgrzymka. Tyle przeżyć duchowych, modlitwy, zwiedzanie ciekawych miejsc.

Dorota
Gość
Dorota

pielgrzymka była cudowna, aż do dziś dusza moja jest jeszcze wysoko uniesiona ku Królowej Różańca 🙂

Irena
Gość

Pielgrzymka była wspaniała, tak jak zasługuje na to uroczystość Królowej Różańca Świetego w Pompejach, miałam wrażenie, że jestem jedną z bohaterek książki „Cuda i łaski Królowej Różańca Świętego”.
Panie Marku, serdecznie dziekuję za jej zorganizowanie i możliwość udziału. Szczęść Boże.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!