……: otrzymana łaska

Witam. Chciałabym się podzielić moim świadectwem łaski, którą otrzymałam za pomocą Nowenny. To jest już moja 4 nowenna. Poprzednie intencje w mniejszym lub większym stopniu zostały spełnione. Obecnie kończę nowennę w w osobistej intencji, ale wiedziałam od dawna, że wisi nade mną jakieś fatum bądź klątwa. Modliłam się więc dodatkowo...
Read More

Bibianna: Ratunek z wypadku

Dnia 10X 2015r ja i moj maz mielismy straszny wypadek TIR nie ustapil pierszenstwa i ja wjechalam w bok TIRa wiem ze kierowala mna reka Boska .Jak przyjechaly dwa pogotowia i straz pozarna to ciezko bylo im uwierzyc ze nam sie nic nie stalo auto nasz samochod zostal totalnie zniszczony...
Read More

Małgosia: Przez Jezusa do Maryi

Kochani Czciciele Królowej Różańca! Mój proces powrotu do Boga trwa od pewnego czasu. Ze względu na problemy w małżeństwie, swoją bezsilność i bezradność oddałam Panu Jezusowi swoje małżeństwo. Rok temu trafiłam na rekolekcje REO. Tego, żebym tam uczęszczała pilnowała moja 10-letnia córka - jestem pewna, że Duch św. przez nią...
Read More

Beata: Praca

Rozpoczęłam pracę w grudniu tego roku :)
Read More

Sylwia: Zostałam wysłuchania

Od mojego nawrócenia minął rok,byłam osoba ,ktora nie chodziła do kościoła a jak poszłam to było to od wielkiego święta ,nie chodziłam do spowiedzi ,generalnie prowadziłem bezbozne życie. od 20 lat chodziłam do wrozek i bardzo brałam sobie do serca to co do mnie mówiły. Pewnego wieczoru padlam na kolana...
Read More

Paulina: wysłuchana nowenna

Kochani,
niedawno skończyłam odmawiać moją piątą Nowennę. Jakiś czas temu usłyszałam, że syn znajomych rodziców, którego pamiętam z dzieciństwa zachorował na raka. Niestety guz był złośliwy i rokowania nie były najlepsze. Już na początku odmawiania Nowenny (pod koniec pierwszego tygodnia) dowiedziałam się, że chłopak miał operację która zakończyła się sukcesem – guza udało się usunąć w całości. Od czasu operacji minęły już 4 miesiące i póki co nie słychać o przerzutach – mimo, iż początkowa diagnoza była zła.
Wiem, że to dzięki pomocy Mateńki i wierzę, że znajomy będzie trwał w dobrym zdrowiu.
Myślę, że warto również wspomnieć, że dwie pierwsze Nowenny były odmówione przeze mnie w intencji odnalezienia miłości. Modliłam się o kogoś dobrego dla mnie, ale nie ukrywam, że cały czas miałam w głowie pewnego mężczyznę w którym byłam kiedyś bardzo zakochana. Ostatnio niespodziewanie po kilku miesiącach milczenia odezwał się do mnie i mamy miły kontakt. Nie myślałam, że to jeszcze nie możliwe. Teraz wiem, że wszystko należy zawierzyć Mateńce. Ona pokieruje naszym życiem tak by było dla nas dobrze.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Paulina: wysłuchana nowenna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
katarzyna
Gość
katarzyna

Pokrzepiające świadectwo. Szczególnie wtedy kiedy tracimy już wiarę w sens naszych modlitw. Kolejny dowód na to że warto się modlić i trzeba trwać w wierze.

Ala
Gość

To piekne, CHWAŁA PANU !!! ja modlę sie nowenna pierwszy raz i juz mam w głowie, zeby sie modlic powtórnie. Matka Boża na pewno da mi silę. Tobie równiez daje siłę to sie czuje ze świadectwa.

Ala
Gość

Ja niestety znów sceptycznie. Operacja to nie cud. Owszem, wierzę w działenie Boże poprzez ludzi, jednak to męczenie i krojenie, a najgorsze byly takie świadectwa, kiedy niby ktoś poddał się operacji i jeszcze innym drastycznym zabiegom, Jak się leczymy to mamy szansę wyzdrowieć.
Przy okazji witam druga, a może którąś Alę. ciężko się rozmawia na takim forum, gdzie nicki się powtarzają (mimo rejestracji). bo u mnie to nick, nie imię.
Pozdrawiam i znikam na jakiś czas. Trzeba odpocząć nawet od czytania, zwłaszcza jak sceptycyzm przez to rośnie, zamiast wiary.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!