Justyna: Córka zdała maturę i dostała się na medycynę!!!

Szczęść Boże!! Kochani, nowenna pompejańska to cudowna modlitwa!! Zaczęłam się modlić po raz pierwszy na początku stycznia 2014 roku w intencji zdania matury przez moją córkę i dostania się jej na studia. Córka zdała maturę i dostała się na medycynę!!! Przeczytaj Justyna: Córka zdała maturę i dostała się na medycynę!!!
Read More

AGNIESZKA: UWIERZYŁAM W MOC MARYI

O NOWENNIE DOWIEDZIAŁAM SIĘ OD KOLEŻANKI ROK TEMU. NASTĄPIŁ U MNIE KRYZYS SPOWODOWANY ODEJŚCIEM SYNA Z DOMU STAŁ SIĘ BEZDOMNYM MŁODYM CZŁOWIEKIEM Z WYROKAMI NIE WIDZIAŁAM GO JUŻ 5 MIESIĘCY A TRZY JAK NIE ROZMAWIAŁAM Z NIM I STAŁO SIĘ W PIERWSZY DZIEŃ MOJEJ MODLITWY I MĄŻ ZOBACZYŁ GO W...
Read More

Magda: Wiem, że Maryja nie pozostawi mnie samej sobie i za to pragnę Jej dziękować

Chciałabym i ja, w końcu podzielić się swym świadectwem. Długo zwlekałam z tym, czekając aż wszystkie moje prośby się spełnią. Tak się nie stało (jeszcze), ale wiem, jak ważne i wspierające nas w modlitwach są świadectwa innych. Mi osobiście wiele razy świadectwa umieszczane na stronie pomogły przetrwać w chwilach zwątpienia,...
Read More

Monika: Dziękuję Ci jeszcze raz Mateńko

Szczęść Boże. Modliłam się i nie ustępowałam w tym, że Matka Boska mi pomoże , gdyż nie była to moja pierwsza nowenna. Otrzymałam taką pracę o jaką prosiłam.
Read More

Joanna: Pan Bóg chce mojego szczęścia

NP zaczęłam odmawiać od marca tego roku, z prośbą o pogodzenie się z były chłopakiem. Związek skończył się, on przestał się odzywać. Załamałam się wtedy i długo borykałam się szczególnie z myślami natrętnym ,co mogłam zrobić, co poprawić... Prosiłam też Matkę w kolejnej nowennie o nawrócenie go. Teraz z perspektywy czasu wiem, że Pan Bóg miał rację i nie byłabym szczęśliwa z tym mężczyzną. Otrzymałam za to może łask i zrozumiałam wiele spraw, a przede wszystkim uwierzyłam w miłość Pana Boga, otworzyłam serce. Zaczęłam walczyć o siebie i swoje życie.
Read More

Nagrania CD/DVD

[m2i_category_slider qty=”12″ cats_ids=”69″ dom_id=”m2i-slider-69″ ]