Estera: Uwikłałam się w romans

Uwikłałam się w romans, który trwał bardzo długo, dopuściłam się w związku z nim nieczystości. Tak byłam nim pochłonięta i własnym egoizmem, iż nie widziałam jak z tego powodu cierpią moje dzieci. Trwało to kilkanaście lat a ja wciąż grzęzłam coraz bardziej w to „bagno”, i nie widziałam możliwości ani nie znajdywałam siły w sobie by z tym skończyć.
Read More

Agnieszka: Dziękuję Ci Mateczko za wszystko

Właśnie odmówiłam swoją pierwszą w życiu Nowennę Pompejańską.Modliłam się do Matki Przenajświętszej o zdrowie,ponieważ od lat choruję na nerwicę lękową.Moja prośba nie została do końca wysłuchana bo dalej mi to dokucza,ale w czasie odmawiania Nowenny poznałam ludzi z podobnymi problemami jak ja więc jest mi łatwiej.
Read More

Konrad: Łaski dla malarza

Witam , chciałem się podzielić łaską od Mamy Bożej w intencji mojego ojca , który jest artystą malarzem , otóż prosiłem o dobrą wystawę oraz ogólne zainteresowanie pracami ojca na jego stare lata i okazało się że po nowennie pojawiła się duża wystawa prac ojca katalog i nagroda pieniężna w ważnym miejscu na mapie polski , z najwyższą przyjemnością dzielę się tą wielką łaską , Nowenna Pompejańska naprawdę działa cuda. Pozdrawiam wszystkich czytających serdecznie , z panem Bogiem
Read More

Alina: Wierzę w orędownictwo Maryi

Nowennę Pompejańską odnawiam przynajmniej raz w roku. Zawsze są to intencje dotyczące moich problemów albo mojej rodziny. W tym roku miało być podobnie. Moja mama choruje a i w mojej pracy nie dzieje się najlepiej. Już postanowiłam że przedstawię te sprawy Królowej Różańca Świętego gdy przeczytałam w religijnej prasie o duszach czyścowych i o tym jak dobrze modlić się za nie w nowennie pompejańskiej.
Read More

Wojtek: Niedowład u synka

Przyznam szczerze, że przez jakiś czas trudno było mi się zabrać, ża napisanie tego świadectwa... Coś mnie od tego odciągało ... Dzięki Bogu udało mi sie dziś na to zdobyć. Pierwszą swoją nowennę postanowiłem odmawiać we wrześniu zeszłego roku. Dowiedziałem się wtedy, że mój dwuletni synek ma śladowy niedowład prawej strony ciała. Była to informacja, która wtedy na pewien czas zwaliła mnie z nóg.
Read More

Mieczysława: Wsparcie Matki Boskiej

Odmawiałam nowennę Pompejską w sprawie wyzdrowienia mojego męża ( powrót do sprawności po udarze) jest bez zmian, ale dostaliśmy wiadomość, że ma przyjechać 4 listopada na rehabilitację do szpitala. Na rehabilitację czeka się zazwyczaj długo, a my dostaliśmy zawiadomienie tuż po wysłaniu skierowania i niezbędnych papierów. Uważam, że jest to pomoc Matki Boskiej. Jedzie tam pełen nadziei na uzdrowienie bo rehabilitacja szpitalna jest intensywniejsza niż w warunkach domowych. Z Panem Bogiem

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Mieczysława: Wsparcie Matki Boskiej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agucha
Gość
Agucha

Tez myślę, że to własnie ta wymodlona łaska. Często się nam wydaje, że jak sie pomodlimy NP to któregoś dnia obudzimy się zdrowi, mąz przestanie pić, syn zacznie sie uczyć itd – że Pan Bóg machnie różdżką i po kłopocie. Ale On działa też przez ludzi – naprowadzi na dobrego lekarza, rehabilitanta, psychologa itd i wtedy (z naszym wysiłkiem) pomoże, pobłogosławi, popraowdzi do spełnienia tej prośby 🙂

Dorota
Gość
Dorota
ja chcialam takze podziekowac MB za uzdrowienie naszej mamy z udaru mozgu ,osoby starszej juz po 80-tce .bylo to w zimie i w tym dniu natychmiast zaczelam w jej intencji odmawiac NP . Moge powiedziec ze to tylko dzieki MB wrocilo wszystko do normy. MB jest bardzo dobra organizatorka i wszystko sie dobrze skonczylo ,po rehabilitacji i leczeniu szpitalnym mama jest juz w domu ,prawie samodzielna ,ma dobra pamiec ,wychodzi sama na lekkie zakupy i spacery a na dodatek przez ta chorobe poprawily sie relacje” miedzyludzkie „jezeli mozna to tak humorystycznie nazwac ,czyli ci ktorzy ktorzy latami sie do siebie… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!